Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda tej sytuacji, nie tak się gra o awans :(
0
Wszyscy ładują na potęgę, a nasi na spokojnie xd
0
Viktorek szybciutko napoczął Kajrat
0
Rapha nakręcił ekipę, Wojtas rozśmieszył Flicka no to jedziemy!!!
0
U mnie śmiga na szczęście
4
Oho będzie obrona w 8 widzę. Oby Fermin albo Raphinha huknęli szybko z daleka bramencje to się wtedy odkryją i jedziemy ich do zera.
0
@FCB_Vito4 no nie będzie galowa bo bez Pedriego, ale tak trzeba wyjść najmocniejszym jaki mamy.
16
Fajnie, że inwestujemy w młodych za nie wielkie kwoty może jakieś owoce z tego będą za jakiś czas.
13
Kolejność nie ma znaczenia, każdy wie, że Raphinha jest prawdziwym kapitanem na boisku, a w szatni i na ławce rządzi Wojtula.
1
Jak wyglądałby świat gdyby nie istniał real madryt? No nie wiem, może poprostu piękniej?
2
Jak my byliśmy w dupie to zgodził się do nas przyjść, a miał opcję nawet do PSG z tego co pamiętam. Zgodził się na znaczną obniżkę pensji na początek, a w tamtym czasie była to topowa 9. Strzelił ponad 100 goli. Także teraz jak mu nie idzie to nie ma sensu robić o to szumu w mediach. To nie jego wina, że nie stać nas na lepszego napastnika i Lewy musi grać, gdzie powinien wchodzić max na końcowe 15-20 minut przy pewnym wyniku.
0
@FcPortoFan1999 jak to mawiał Amorim liga europy trudniejsza
6
United dzisiaj strzeliło więcej goli Arsenalowi niż zespoły ligi mistrzów w 7 meczach xD
0
Cunha ucisza Emirates niesamowite
0
Noi wyrównanie Arsenalu, ciekawa końcówka będzie
0
Arsenal zapomniał, że City i Villa wygrali w tej kolejce czy jak?
4
Dorgu co urwał łoooooo panie
0
Potężny ten płacz w Madrycie po utracie lidera xD
0
Co ten Arsenal? XD
0
Laminek gol poezja brawo
0
Pan kapitan nasz najlepszy i Oviedo do domu
0
No wreszcie Chryste panie brawo
1
Albo Żul dzisiaj odpali jak z eintrachtem albo jesteśmy w dupie xd
0
Dawać tego Hassana do nas chłop wie co jest pięć
0
Nam strzelać nie kazano i część
0
Panie sędzio podaj się pan do dymisji
2
A jakby tak zamiast miliona wrzutek walnąć z 20 metrów? Nawet Oviedo tego próbuje i stworzyli tym zagrożenie
3
Tak naprawdę Oviedo gra na 150% swoich możliwości wydolnościowych, więc w drugiej się wypompują i ich dojedziemy
1
Tu powinna kartka za kartką lecieć inaczej sędzia zachęca do faulowania
0
No, że przez 15 minut żadnego strzału na Oviedo nie oddamy to się nie spodziewałem xD