0

Szkoda tej sytuacji, nie tak się gra o awans :(

0

Wszyscy ładują na potęgę, a nasi na spokojnie xd

0

Viktorek szybciutko napoczął Kajrat

0

Rapha nakręcił ekipę, Wojtas rozśmieszył Flicka no to jedziemy!!!

0

U mnie śmiga na szczęście

4

Oho będzie obrona w 8 widzę. Oby Fermin albo Raphinha huknęli szybko z daleka bramencje to się wtedy odkryją i jedziemy ich do zera.

0

@FCB_Vito4 no nie będzie galowa bo bez Pedriego, ale tak trzeba wyjść najmocniejszym jaki mamy.

16

Fajnie, że inwestujemy w młodych za nie wielkie kwoty może jakieś owoce z tego będą za jakiś czas.

13

Kolejność nie ma znaczenia, każdy wie, że Raphinha jest prawdziwym kapitanem na boisku, a w szatni i na ławce rządzi Wojtula.

1

Jak wyglądałby świat gdyby nie istniał real madryt? No nie wiem, może poprostu piękniej?

2

Jak my byliśmy w dupie to zgodził się do nas przyjść, a miał opcję nawet do PSG z tego co pamiętam. Zgodził się na znaczną obniżkę pensji na początek, a w tamtym czasie była to topowa 9. Strzelił ponad 100 goli. Także teraz jak mu nie idzie to nie ma sensu robić o to szumu w mediach. To nie jego wina, że nie stać nas na lepszego napastnika i Lewy musi grać, gdzie powinien wchodzić max na końcowe 15-20 minut przy pewnym wyniku.

0

@FcPortoFan1999 jak to mawiał Amorim liga europy trudniejsza

6

United dzisiaj strzeliło więcej goli Arsenalowi niż zespoły ligi mistrzów w 7 meczach xD

0

Cunha ucisza Emirates niesamowite

0

Noi wyrównanie Arsenalu, ciekawa końcówka będzie

0

Arsenal zapomniał, że City i Villa wygrali w tej kolejce czy jak?

4

Dorgu co urwał łoooooo panie

0

Potężny ten płacz w Madrycie po utracie lidera xD

0

Co ten Arsenal? XD

0

Laminek gol poezja brawo

0

Pan kapitan nasz najlepszy i Oviedo do domu

0

No wreszcie Chryste panie brawo

1

Albo Żul dzisiaj odpali jak z eintrachtem albo jesteśmy w dupie xd

0

Dawać tego Hassana do nas chłop wie co jest pięć

0

Nam strzelać nie kazano i część

0

Panie sędzio podaj się pan do dymisji

2

A jakby tak zamiast miliona wrzutek walnąć z 20 metrów? Nawet Oviedo tego próbuje i stworzyli tym zagrożenie

3

Tak naprawdę Oviedo gra na 150% swoich możliwości wydolnościowych, więc w drugiej się wypompują i ich dojedziemy

1

Tu powinna kartka za kartką lecieć inaczej sędzia zachęca do faulowania

0

No, że przez 15 minut żadnego strzału na Oviedo nie oddamy to się nie spodziewałem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?