Pablozeusz
Dołączył/a: sierpień 2023
Toruń
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Liga Mistrzów na Camp Nou, ale tego brakowało
0
Skład gitówa, trzeba się odkuć za poprzedni mecz i tyle krótko z szwabami
2
Mimo tych wszystkich błędów na boisku myślę, że chłopowi przydałoby się wsparcie. Sport to tylko sport, ale to zdrowie jest najważniejsze. Widać sobie nie poradził z zadaniem bycia kapitanem, ale to ok niech zrezygnuje z opaski, ale też niech ludzie po nim tak nie jadą bo to ani im, ani mu nie pomoże. Ja jedynie żałuję, że nie udało mu się poprowadzić dobrze tej kariery tak jak się zapowiadał bo mielibyśmy obrońcę na lata.
0
@slayer No fakt coś było, ale oby nic poważnego
2
@esem91 Przy naszych ancymonach w obronie to by nawet Courtois nie wytrzymał
1
@Chudini123 Nie ma szans Joan za dobra forma.
2
Ostateczny gwóźdź do trumny Xabiego, został mu jedynie potwór Courtois jak będzie miał dzień to może im remis wybroni xD
3
Wojtas to jest dobry ziomek, ładnie wychowuje te nasze dzieciaczki, także jestem spokojny o ich przyszłość.
1
@blakkudium No czyli zwracają się do niego z należytym szacunkiem.
4
Nie no jak za Xaviego jeszcze na początku próbował u nas na ŚO to szło mu o wiele gorzej niż na prawej. Nie wiem czy to dobry pomysł.
0
Ale ten gol piętką no no myślę, że zasłużył na owacje na Bernabeu
3
@Kuczek Szanse są, ale pytanie kiedy? Myślę minimum z 20 lat no oni też coś będą wygrywać w międzyczasie, a w XXI wieku i tak już podgoniliśmy.
16
Jakie zdziwienie, że sędzia nie reaguje na białą koszulkę xD Toż tam szok w Madrycie musi być niesamowity teraz.
19
A co to się stanęło na Bernabeu? XD Człowiek rano wstaje a tu taki piękny widok.
0
@kejdzi Jakby bezpośrednio po oddaniu strzału trafiła w rękę nie miałbym wątpliwości
0
@PoGGi nie jestem w stanie się do tego odnieść bo nigdy nie czytam przepisów stricte jako dokumentu, jedyne co mogę powiedzieć to, że wiedzę na temat przepisów przez lata czerpię w sposób najbardziej naturalny czyli poprzez oglądanie meczów i wielokrotnie była sytuacja, że piłka po odbiciu od innej części ciała nie oznaczała ręki było to wskazywane przez sędziego, a także tłumaczone przez komentatora, także wiele osób o tym mówi, więc ewidentnie wbiło się to w świadomość kibiców. Czyli w końcu wczoraj po raz pierwszy przepis ten został zinterpretowany prawidłowo, a wcześniej dochodziło do błędów?
0
@Trojanek23 no tak, ale nie jesteś w stanie tych osób przekonać do tego, oni widzą świat po swojemu, więc polecam nie marnować na to czasu i energii bo inaczej jest to walka z wiatrakami.
0
@kejdzi Nie napisałem, że nie leciała w światło bramki tylko, że ręka bezpośrednio nie leżała w torze lotu piłki w momencie oddania strzału.
0
@Trojanek23 Może tak być, ale z drugiej strony nie ma obecnie takich ikon jak MJ, więc w czymś muszą wybierać i tak się to potem kończy. Ja nie mam zamiaru ich za to krytykować niech sobie żyją jak im się podoba dopóki nie robią komuś tym krzywdy.
0
Dla mnie to nie jest karny, ale nie mam zamiaru się o to kłócić, natomiast sam fakt, że taka dyskusja istnieje świadczy o błędnie sformułowanych przepisach, które można interpretować wedle własnego uznania i rację może mieć każda ze stron. Mamy z jednej strony przepis, że jak piłka najpierw odbije się od części ciała, a potem od ręki to ręki nie ma, a z drugiej, że jak ręka oderwana wyraźnie od korpusu to ręka. Moim zdaniem pierwszy przepis powinien mieć tutaj pierwszeństwo o tor lotu piłki nie był wymierzony w rękę czyli ręka bezpośrednio nie blokowała drogi do bramki, ale niech każdy uważa jak chce bo to i tak nie ma znaczenia ze względu na lukę w przepisach.
1
@Trojanek23 Proste, obecne pokolenie nie będzie wiecznie żyć przeszłością i potrzebuje swoich idoli i gwiazd. Tak samo za 15-20 lat będą wybijać kogoś innego pod względem popularności i tyle. Ja tam Swift nie słucham, ale no tak to działa mniej więcej xD Moim zdaniem bliżej do MJ obecnie jest the Weeknd ale to dalej nie ten sam poziom.
1
Chłop zamiast docenić, że wygrał życie bo jego syn jest turbo talentem to jest na tyle głupi, że stara się zrobić wszystko by to zepsuć, a jeszcze najlepsze, że nieświadomie prawdopodobnie.
27
Przemoc to okazywanie słabości, gościowi padła psycha i uciekł się do najprymitywniejszych instynktów. Zakaz stadionowy odszkodowanie dla poszkodowanego i tyle w temacie.
1
Trafna uwaga Hansiego, każdy by chciał żebyśmy jechali każdego 5:0 a tak nie wygląda rzeczywistość, rywale też po coś wychodzą na boisko, a jak prowadzisz wysoko to siłą rzeczy wkrada się rozluźnienie w grze. Nie ma co narzekać bo znowu po otrzymaniu gonga się otrząsnęliśmy i tak naprawdę do tej 80 minuty pełna kontrola w meczu na wyjeździe. Jedyne co możemy poprawić to nie otrzymywać tych gongów co mecz jako pierwsi.
5
Leo rozpoczyna akcję i mamy gola dla Miami
1
Leo kontra Tomek młynarz idealnie na wieczorek
6
Dobrze, że Ferran nastrzelał dzisiaj tonę goli bo by mogło być cieplutko teraz xD
0
Z głową w podłogę to ciężko strzelić panie Rashford
0
@Pawlak1992 no nie xd co ma uznanie gola do podyktowania karnego?
4
No fajnie fajnie mamy karnego i goła, ale jutro jak będzie trzeba słuchać pierdolamento z rmtv xd nie wiem czy warto było