3

@Eklerek przyszła statystyka lub, w najlepszym wypadku, pacjenci zakładu psychiatrycznego

5

@Rastafarnianin na co mam tu zwrócić uwagę?

2

Mbappe robi taki syf, że fani Realu zaczynają przepraszać Messiego xdd Ale to"top 2" xd

2

@Roobo xD komuch nieźle rolę odegrał. Jaki zaskoczony był, flagi na ulicach widział. Precz z tym cZŁOWIEKIEM z przestrzeni publicznej

9

@pluszek już pomijając tę żenadę, to Czarzasty co drugi dzień jest w telewizji xD Jak nie w tvn to w tvp. Straszne parcie na szkło ma komuch.

5

Tymczasem Al Nassr z genialnym Cristiano Ronaldo jest na dobrej drodze, by obsrać się w lidze niczym Arsenal. Tam również jest bezpośredni mecz między Nassr a Hilal.

2

Kolejny rok z rzędu utwór "Nie pytaj o Polskę" Grzegorza Ciechowskiego wybrany polską piosenką wszech czasów według słuchaczy Radia 357. Piękna sprawa.

1

@majkiii Darka top

2

@orgazm44 Order Orła Białego dostał nawet chciwy Ukr. To jest dopiero straszne.

7

In de strits aj kil ju

1

@Arkon jeśli wróci, to przede wszystkim idiota

0

Który to teraz w Radio357 gada, że Orlen jest mecenasem sportu i sztuki?

3

@Bykunn Alina do Karola Krawczyka w odniesieniu do FC Albatros @tadzik447 @agaFCB

1

Panie Boże, dejże chyżo dużą burzę.

5

1

@Kozinho. wczoraj to widziałem na vinted jak przeglądałem xd

7

Dziś obiad polski i tradycyjny - tortilla

0

@FcPortoFan1999 nie, bo jeszcze trafi się takie, które nakaże kibicować Dzbanowi Betoniarkowi. To już wolę obecne

1

@MessiForeverTheBest tak mi nakaże serce

0

Właśnie se uświadomiłem, że na Mundialu będę trzymał kciuki za Giuliano Simeone i będę pewnie musiał tłumaczyć jego bandyckie zachowania i odklejki

5

@Zoker żydowski nos zniknął, żydowski charakter pozostał

4

@APTAPT wyjazd do Europy, chętnie tu takich przyjmujemy

16

@Herato kwestia tego, żeby ogarnął łeb, brodę i się lepiej ubrał, bo w tej żonobijce i z tymi bocznymi włosami wygląda jak Trevor.

9

To koniec, przegraliśmy ligę

2

Przypomniało mi się jak na zawodach szkolnych strzeliłem w poprzeczkę i zamiast grać dalej, to padłem w taki sam sposób na kolana. Już wtedy wiedziałem, że to niezbyt profesjonalne.

0

@BojanKriKicz "tak tak, to ja". Akceptuję te gole, ale z posępną miną.

0

@Ilka ja to muszę mieć w klubie takiego jednego "oszołoma" zawsze. Takiego Rashforda, Adamę, Depaya, Aubę itd.

5

My to tak nie umiemy kontr robić xD

2

@ShawnC no tak, ale lubię go po prostu

3

Szkoda mi tego Rashforda. On tu raczej nie zostanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?