PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek przyszła statystyka lub, w najlepszym wypadku, pacjenci zakładu psychiatrycznego
5
@Rastafarnianin na co mam tu zwrócić uwagę?
2
Mbappe robi taki syf, że fani Realu zaczynają przepraszać Messiego xdd Ale to"top 2" xd
2
@Roobo xD komuch nieźle rolę odegrał. Jaki zaskoczony był, flagi na ulicach widział. Precz z tym cZŁOWIEKIEM z przestrzeni publicznej
9
@pluszek już pomijając tę żenadę, to Czarzasty co drugi dzień jest w telewizji xD Jak nie w tvn to w tvp. Straszne parcie na szkło ma komuch.
5
Tymczasem Al Nassr z genialnym Cristiano Ronaldo jest na dobrej drodze, by obsrać się w lidze niczym Arsenal. Tam również jest bezpośredni mecz między Nassr a Hilal.
2
Kolejny rok z rzędu utwór "Nie pytaj o Polskę" Grzegorza Ciechowskiego wybrany polską piosenką wszech czasów według słuchaczy Radia 357. Piękna sprawa.
1
@majkiii Darka top
2
@orgazm44 Order Orła Białego dostał nawet chciwy Ukr. To jest dopiero straszne.
7
In de strits aj kil ju
1
@Arkon jeśli wróci, to przede wszystkim idiota
0
Który to teraz w Radio357 gada, że Orlen jest mecenasem sportu i sztuki?
3
@Bykunn Alina do Karola Krawczyka w odniesieniu do FC Albatros @tadzik447 @agaFCB
1
Panie Boże, dejże chyżo dużą burzę.
5
@Kozinho. tak też się sprzedaje https://zapodaj.net/images/495afbe224e76.png
1
@Kozinho. wczoraj to widziałem na vinted jak przeglądałem xd
7
Dziś obiad polski i tradycyjny - tortilla
0
@FcPortoFan1999 nie, bo jeszcze trafi się takie, które nakaże kibicować Dzbanowi Betoniarkowi. To już wolę obecne
1
@MessiForeverTheBest tak mi nakaże serce
0
Właśnie se uświadomiłem, że na Mundialu będę trzymał kciuki za Giuliano Simeone i będę pewnie musiał tłumaczyć jego bandyckie zachowania i odklejki
5
@Zoker żydowski nos zniknął, żydowski charakter pozostał
4
@APTAPT wyjazd do Europy, chętnie tu takich przyjmujemy
16
@Herato kwestia tego, żeby ogarnął łeb, brodę i się lepiej ubrał, bo w tej żonobijce i z tymi bocznymi włosami wygląda jak Trevor.
9
To koniec, przegraliśmy ligę
2
Przypomniało mi się jak na zawodach szkolnych strzeliłem w poprzeczkę i zamiast grać dalej, to padłem w taki sam sposób na kolana. Już wtedy wiedziałem, że to niezbyt profesjonalne.
0
@BojanKriKicz "tak tak, to ja". Akceptuję te gole, ale z posępną miną.
0
@Ilka ja to muszę mieć w klubie takiego jednego "oszołoma" zawsze. Takiego Rashforda, Adamę, Depaya, Aubę itd.
5
My to tak nie umiemy kontr robić xD
2
@ShawnC no tak, ale lubię go po prostu
3
Szkoda mi tego Rashforda. On tu raczej nie zostanie