PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500: żadnej Pragmaty w tym domu!
@Kgorecki2500 i Pragmata po tygodniu:
0
@pt9 no jak ścigałka ma tryb fabularny to co xd Dla mnie fabuła ma największe znaczenie zawsze
0
Obecnie testuję sobie różne ścigałki i pobrałem Grid Legends. Oto fabuła: Bambo i Pajeet prowadzą zespół wyścigowy, a oprócz nas, drugim kierowcą jest jakaś girlboss Azjatka z kijem w dupie, której celem jest być pierwszą kobietą, która wygra mistrzostwa!!! (w każdym wyścigu zajmuje 20. miejsce, ale fabularnie cwaniakuje). Zalecam omijać xd
6
@Lionel_Messi10 grasz se w takim bieda klubie i nagle kupuje go Messi
2
@Giwera założę się, że w randomowych spelunach na całym świecie są lepsi niż oni
19
Mamy siedmiu bramkarzy i dlatego rozważamy kupno ósmego, zdrowi wszyscy. Przedłużyć Wojtka i tyle.
3
Mam oryginalną kamizelkę jeansową Calvin Klein, ale odprułem z niej skórzaną plakietkę, bo nie chcę, by ludzie myśleli, że jestem na tak wysokim poziomie jak @Popitek12
0
@Derpowsky no tak
0
xD co ja czytam, wracamy na Montjuic. Dobrze, lubię ten stadionik.
6
- a co to jest używka?
- do włosów
1
Jutro w Sprawie dla Reportera "wichry miłości"
1
Last Dąs tych panów
18
Teraz mogę bez żenady już mówić, że z LM wyje... nas sędziowie
3
Gdyby to był Cubarsi albo Araujo to 100% karny xD
0
Nie no super ten mecz xd
0
Ej Jonasz, bo się zaraz przekonasz.
0
Już po Arsenalu xd
2
Szpakowski ze swoim fifowym "siła złego na jednego" xd
3
Jeszcze pamiętam, że kiedyś Lengletowi piłka odbiła się od czegoś, a potem od ręki i nie było karnego, bo najpierw piłka odbiła się od dozwolonej części ciała xD
2
Ale od nogi, to jaki karny
0
Alvareza to dla samych wolnych warto tu wziąć xd
13
Wszystkie ręce na pokład, by Real zdobył trofeum pt. Barcelona nie świętowała mistrzostwa w Klasyku
0
Tylko nie stracić koncentracji oszołomy londyńskie
0
Dawać penala, nie obchodzi mnie to
0
Rok 2006.
Pamiętny dla nas finał w Paryżu. Barcelona pokonuje Kanonierów na Stade de France.
Rok 2026.
Dwadzieścia lat później Arsenal znów jest blisko sięgnięcia po upragnione trofeum. Futbol zawsze daje kolejną szansę. Ostatecznie klub z Londynu dokonuje tego, co nie udało im się równo 20 lat wcześniej. Odpada w półfinale.
0
@clyde strona jeszcze chyba nie do końca działa. Nie mogę kliknąć w poszczególne osoby
2
Ogólnie chyba dźwięk jest za szybko na TVP
6
Z daleka to jakbym oglądał Southampton z Evertonem
2
@NeroTFP1 od dziś jesteś tym, którego nicku nie wolno wymawiać