PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wy tam se oglądajcie jakiś paździerz, a ja biorę Sporting z Tondelą
1
@Lionel_Messi10 no ja bym jednak wolał żeby zagrał gówno, Atletico odpadło, a on przyszedł do nas
0
@Frimpong tymczasem kariera https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6794pY--wEHoiYy8dT8iOYQPJmFLLsaRuXg&s ( ͡° ͜ʖ ͡°)
35
Olise ma 24 lata. Yamal będzie miał tyle lat w 2032 xd Czeka nas chyba piękna przygoda, o ile coś mu nie odwali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i spoko. Unicef był super, ale logo od uchodźców już budziło niesmak
1
@Luciano99 nie w exclusivy Sony hehe
3
Mateusz Borek o Realu Madryt
0
@urbipl nie wszyscy się niestety połapią, że koszulka to fejk
0
W sumie to będzie coś jak PSG odpadnie i znowu będzie się wracało do tego, co tam w jednej akcji odwalił Dembele, tak jak w naszym meczu z Liverpoolem. Wiadomo, że to co innego, nie była to ostatnia akcja meczu, ale i tak xd
1
@norbi77 nie żebym bronił pisu, ale tam nie jest napisane "Wesprzyj zbiórkę Cancer Fighters" i kod prowadzący do zbiórki na pis, tylko "Wesprzyj nas" i kod prowadzący do zbiórki na pis.
2
@jacobFCB A Rafa Alcantara zakończył karierę rok temu
1
A ja se jem kotleta mielonego, a Wy se nie jecie.
1
Bellingham i Vinicjusz to pewniaki
26
Kane zmarnował sobie 13 lat kariery w Tottenhamie
0
PSG też dobre. Strzel 5 goli i miej jedną bramkę zaliczki przed rewanżem na wyjeździe xd
0
@Majdi no był, za 70mln lub więcej
0
Wiecie, jak to będzie chodziło, jak w sezonie 27/28 Enrique będzie miał na dziewiątce Kane'a w Barcelonie?
1
Szczerze to w szoku jestem, że w PSG broni jakiś Safonov z jakimś Chevalierem
0
I właśnie tyle goli przyjęliśmy od Bayernu ile padło w dzisiejszym meczu.
1
@blakkudium i git, lubię ten kolorek
4
Śmieszniej będzie, jak Dembele obroni też ZP, bo mu mundial wyjdzie xD
5
PSG obroni LM, pora zamykać futbol
0
@Filipem no ta, niech Khelafi wygrywa kolejne LM i zbliża się do Barcy
3
Finał Bayern - Arsenal byłby chyba najbardziej znośnym od dawna. I dlatego pewnie będzie PSG - Atletico
3
@Pedri16Future zupełnym przypadkiem karani będą tylko biali zawodnicy w starciach z czarnymi
0
hahahahahahahahahahahaha
2
Jednak robi się trochę przykro, że odpadliśmy z drabinki, w której do finału dojdzie albo Arsenal z łatką wiecznych przegrywów, albo Atletico z jednym trofeum w 10 lat
0
@Chimera ale chodzi mi o plotki, że LaLiga ma być tylko w Canal+
0
Gdyby mieć LaLigę i LM w jednym miejscu, to chyba nawet bym przebolał tego Orłowskiego