0

@Filipem no ta, niech Khelafi wygrywa kolejne LM i zbliża się do Barcy

3

Finał Bayern - Arsenal byłby chyba najbardziej znośnym od dawna. I dlatego pewnie będzie PSG - Atletico

3

@Pedri16Future zupełnym przypadkiem karani będą tylko biali zawodnicy w starciach z czarnymi

0

hahahahahahahahahahahaha

2

Jednak robi się trochę przykro, że odpadliśmy z drabinki, w której do finału dojdzie albo Arsenal z łatką wiecznych przegrywów, albo Atletico z jednym trofeum w 10 lat

0

@Chimera ale chodzi mi o plotki, że LaLiga ma być tylko w Canal+

0

Gdyby mieć LaLigę i LM w jednym miejscu, to chyba nawet bym przebolał tego Orłowskiego

4

Robercik pójdzie do Juventusu po to, żeby odebrać Bońkowi wszystko

0

@Chimera nie no, od razu bym szedł, bo prędzej bym to zgubił :D

1

Powiedzcie mi państwo, jak to jest z tym obsranym systemem kaucyjnym. Powiedzmy, że Biedra ma automat. Wrzucę tam butelki i otrzymuję jakiś papierek, tak? Mogę go normalnie bez kombinowania wymienić potem na gotówkę?

3

@agaFCB no i to :D

0

@Encore ale banda uja

2

@Giwera Dracz i ona to cisi bohaterowie tego serialu. I jeszcze mi się podobało, że często występowali aktorzy Pierwszej Miłości :D @agaFCB

2

@Popitek12 pokazują obje strony Hogana

1

@Szklaner kiedyś bodajże było 40 ileś. Ewolucja.

0

@Chada mi się podoba rasizm oraz uniwersum Greedy'ego i Muzammila

0

@Ilka ja mam tak z reelsami na instagramie

1

@MirusAmisz właśnie odpalam

3

Oczy się spociły przy końcówce dokumentu o Hulku Hoganie, kiedy pokazali część pogrzebu i pożegnanie na Raw w telewizji. Mimo że oglądałem to wtedy na żywo.

A jakie opinie macie o dokumencie Ronaldinho?

6

Dobry ten dokument o Hoganie. Nawet szkoda, że tylko 4 odcinki. Teraz pora na Ronaldinho. @mordini123 @Karol145 @D10SLEO @Popitek12 @lucas/catalan @TaughtMule @zadafcb

13

xD Brytole co posta napisali

0

@kuz wiesz, na te typiary z Dresscode to nawet Łatwogang się wydarł, bo miał dosyć. One tam serio nic pożytecznego nie zrobiły.

4

@LOPEZ16 nie mam problemu, że marki wpisały swoje nazwy przelewając milion czy 5 milionów. Mam problem z atencjuszkami, które próbują teraz na sobie skupiać uwagę, bo albo zgoliły łeb w przypływie emocji i teraz beczą, albo złożyły obietnicę w przypływie emocji, nie dotrzymały jej i też teraz beczą. I z tymi, którzy przyszli tam zrobić sobie domówkę.

1

@gumaz ciekawe ilu z tych ojców "siłą" odebrano prawa rodzicielskie i odcięto kontakt z dzieckiem.

0

@Arden śmieszne, bo ten typek po prawej jest Polakiem xD

0

@Popitek12 nie no kolego, jeśli tu chłop ma tłuszcz, to wysuszony będzie wyglądał jeszcze gorzej xd

5

@TR3YWAY obrzydliwe szczerze mówiąc

0

@kamyk_23 no nie wiem, 3 lajki zebrałeś, na pewno jesteś trochę zawiedziony.

3

Robercie kochany, jeszcze jeden sezon. Proszę @Bobek

1

@maroon ona zwraca uwagę na siebie. To jest osoba, która była zamieszana w Zatokę Sztuki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?