PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem no ta, niech Khelafi wygrywa kolejne LM i zbliża się do Barcy
3
Finał Bayern - Arsenal byłby chyba najbardziej znośnym od dawna. I dlatego pewnie będzie PSG - Atletico
3
@Pedri16Future zupełnym przypadkiem karani będą tylko biali zawodnicy w starciach z czarnymi
0
hahahahahahahahahahahaha
2
Jednak robi się trochę przykro, że odpadliśmy z drabinki, w której do finału dojdzie albo Arsenal z łatką wiecznych przegrywów, albo Atletico z jednym trofeum w 10 lat
0
@Chimera ale chodzi mi o plotki, że LaLiga ma być tylko w Canal+
0
Gdyby mieć LaLigę i LM w jednym miejscu, to chyba nawet bym przebolał tego Orłowskiego
4
Robercik pójdzie do Juventusu po to, żeby odebrać Bońkowi wszystko
0
@Chimera nie no, od razu bym szedł, bo prędzej bym to zgubił :D
1
Powiedzcie mi państwo, jak to jest z tym obsranym systemem kaucyjnym. Powiedzmy, że Biedra ma automat. Wrzucę tam butelki i otrzymuję jakiś papierek, tak? Mogę go normalnie bez kombinowania wymienić potem na gotówkę?
3
@agaFCB no i to :D
0
@Encore ale banda uja
2
@Giwera Dracz i ona to cisi bohaterowie tego serialu. I jeszcze mi się podobało, że często występowali aktorzy Pierwszej Miłości :D @agaFCB
2
@Popitek12 pokazują obje strony Hogana
1
@Szklaner kiedyś bodajże było 40 ileś. Ewolucja.
0
@Chada mi się podoba rasizm oraz uniwersum Greedy'ego i Muzammila
0
@Ilka ja mam tak z reelsami na instagramie
1
@MirusAmisz właśnie odpalam
3
Oczy się spociły przy końcówce dokumentu o Hulku Hoganie, kiedy pokazali część pogrzebu i pożegnanie na Raw w telewizji. Mimo że oglądałem to wtedy na żywo.
A jakie opinie macie o dokumencie Ronaldinho?
6
Dobry ten dokument o Hoganie. Nawet szkoda, że tylko 4 odcinki. Teraz pora na Ronaldinho. @mordini123 @Karol145 @D10SLEO @Popitek12 @lucas/catalan @TaughtMule @zadafcb
13
xD Brytole co posta napisali
0
@kuz wiesz, na te typiary z Dresscode to nawet Łatwogang się wydarł, bo miał dosyć. One tam serio nic pożytecznego nie zrobiły.
4
@LOPEZ16 nie mam problemu, że marki wpisały swoje nazwy przelewając milion czy 5 milionów. Mam problem z atencjuszkami, które próbują teraz na sobie skupiać uwagę, bo albo zgoliły łeb w przypływie emocji i teraz beczą, albo złożyły obietnicę w przypływie emocji, nie dotrzymały jej i też teraz beczą. I z tymi, którzy przyszli tam zrobić sobie domówkę.
1
@gumaz ciekawe ilu z tych ojców "siłą" odebrano prawa rodzicielskie i odcięto kontakt z dzieckiem.
0
@Arden śmieszne, bo ten typek po prawej jest Polakiem xD
0
@Popitek12 nie no kolego, jeśli tu chłop ma tłuszcz, to wysuszony będzie wyglądał jeszcze gorzej xd
5
@TR3YWAY obrzydliwe szczerze mówiąc
0
@kamyk_23 no nie wiem, 3 lajki zebrałeś, na pewno jesteś trochę zawiedziony.
3
Robercie kochany, jeszcze jeden sezon. Proszę @Bobek
1
@maroon ona zwraca uwagę na siebie. To jest osoba, która była zamieszana w Zatokę Sztuki.