PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@kamyk_23 "Zachowania nadludzkie i nieludzkie❗️Jeden działacz Lewicy organizował zbiórki, pomagał zwierzętom i nazywał się Łukasz Litewka ???? Działaczka Platformy Obywatelskiej znęcała się nad zwierzętami, dokonując przy tym czegoś absolutnie nieludzkiego, czym jest zoofilia i nazywa się Kamila L. ???? ❗️"
Fajnie? Ja przecież tylko porównuję... Nie ośmieszaj się człowieku.
0
@Kgorecki2500 cóż, telewizja i internet to wciąż dość odmienne światy i telewizja musi znać ryzyko kiedy wrzuca coś z internetu, tym bardziej na żywo :D
0
@maroon jeśli więcej osób zobaczy, jak obrzydliwa jest to osoba, to mogę rozpowszechniać. Boli mnie to, że wielu pomagało w ciszy, a takie coś próbuje robić z siebie ofiarę na całą Polskę.
5
@kamyk_23 eh, naprawdę nie potrafisz sobie odpuścić. Ty i Tobie podobni. Nawet mi ciebie szkoda, bo to musi być straszne, żyć z ciągłą potrzebą mieszania we wszystko polityki. Widać, że nie bez powodu Łatwogang nie chciał, żeby w streama mieszali się politycy. Przejrzałem na szybko i oczywiście TO jest Twój jedyny komentarz na temat streama i zbiórki.
1
@bohman819 ponoć odzyskali wszystko poza pierwszymi 26 godzinami streama, ale i nad tym pracują. I być może wrzucą
9
TVN co sklejkę wrzucił :D
3
A dzisiaj, akurat dzień po streamie, przyszła mi karta z autografem wojownika, który wygrał tę walkę dwa razy: https://zapodaj.net/images/fb34664433084.png
0
Obrzydliwa kobieta i tyle. Teraz pół roku będzie zarabiać na filmikach, w których mówi jak to źle się czuje i jaki hejt na nią spływa.
8
@macio_944 Alvarez, Bastoni, Muñoz, Bernardo, Muriqi, Grimaldo, Messi i lecimy.
1
@Cochise ciągle tutaj jestem!
2
@Pedri16Future nie widziałem, żeby Fede kogoś tak całował przy pełnym stadionie i kamerach.
1
@Kgorecki2500 i co, fajne to? Ja teraz gram w Last Report, taki pikselowaty indyk
9
Widzieliście, co wydarzyło się dzisiaj w meczu Saragossy z Hueską?
2
@Bykunn @maroon @Kgorecki2500 ja się nie śmieję, ale po pierwsze nikt nie kazał jej tego robić, a po drugie niech nie mówi, że wie co czują osoby z rakiem, bo se łeb ogoliła. Oczywiście o mężczyznach nie wspomniała, bo co to dla nich stracić włosy.
5
Influencerstwo pier... Tak, na pewno brak włosów to najgorsze, z czym zmagają się ludzie z rakiem. Influencerka zgoliła łeb i nagle mówi, że wie, przez co przechodzą osoby chorujące na nowotwór.
2
@Encore Gladiator, łatwo
2
@Nazio_87 gdybym umiał, to zrobiłbym jakiś plakat ze wszystkimi osobami, które pojawiły się tam na streamie. Mógłby ktoś pomyśleć
17
Mocny kandydat na zawodnika Realu
0
@Deathwing112 ta, 100 tysięcy chyba i 2 bilety na Wimbledon zaoferowała bodajż. Albo inny turniej
2
@NeroTFP1 i wyobraź sobie, że są ludzie, co na czacie już się do niej przywalali, bo "nie ma szacunku do wpłacających firm"
11
No, to teraz możemy się znowu napierd... jako naród
8
Jakoś na Alvareza trzeba uzbierać, nie?
0
hahahaahaha zbiórka od nowa
2
Ale super finał. Dzieciaki na pierwszym planie
0
@Pedri16Future a chyba
6
Mój klub
5
@OBSERWATOR2021 dlatego bardzo dobrze, że nie było miejsca dla polityków na tym streamie. Btw. tak jest w każdym kraju, tylko nie każdy kraj stać na taką mobilizację jak nas.
5
@Pedri16Future a i tak tytuł Warszawiaka roku wygra jakaś upolityczniona stara baba jak babcia Kasia
1
@bari_94 jeszcze aukcje itd., a zbiórka się nie kończy na streamie
0
O a w USA jakaś strzelanina? Szokujące