PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Barcanajlepszyteam Słupki pokazały że nie jest to dobra opcja.
0
@LukaszFan Fajnie jakby zrobił jakaś liczbę. Ale liczę na dobry pressing. Pomoc w obronie. I nie odpuszczanie rywala kiedy ten stoi 2 metry obok. Taka zwykłą inteligencję boiskowa i zaangażowanie.
0
@escarabajo Jest dramat bo poza liczbami to wyglądał fatalnie. Jak ktoś go oglądał w meczach to widział że to piłkarz który nasi wrócić do Holandii by móc grać w pierwszym składzie.
1
@marcin62 Pluton uzbrojony w widły wyślijmy.
0
@Eklerek Baba i kalafior na napadzie. To śmiech na sali.
0
Liczę dzisiaj na dobry mecz Rasha jeżeli wyjdzie za Raphe. Ma po swojej stronie chłopaka który często idzie na raz. I slabo wygląda przeciwko lepszym zespołom. No musi pokazać że jest alternatywa.
0
@blakkudium A zaczął jednocześnie lepiej bronić?
0
@escarabajo No Malen to akurat niczym nie grzeszył. Chłop to średniak totalny. I tak dziwne ze znalazł chętnego.
0
@Toretto Jakby kierowca albo samochód miał z tym coś wspólnego. To by na Hawajach już był dawno.
0
@Kgorecki2500 Naprawdę chciałbyś kupić i zagrać w Lego Batman?
0
@kanver_ W PL to by skończył jak Moder.
Chłopak zupełnie odstaje fizycznie od zawsze. I tu nie chodzi o warunki fizyczne bo nie tacy sobie w PL radzili. Ale on często się przewraca od samego wiatru.
2
@Kazragore @Dankho94isback Na pewni nie będzie grał. Bp to chłopak zupełnie na to nie przygotowany.
Mnie nie dziwi że poszedł za kasa. Bo u Nas nawet jakby przedłużył kontrakt. To do grania miał bardzo daleko. Taki 2 razy lepszy Olmo musi grzać ławkę. Zaraz wraca Gavi. I większe szanse miałby grać na flecie poprzecznym w filharmonii
1
@Zoker No w Juve każdy surowy to się odnajdzie chociaż.
1
@Matt_i1992 Moriba wydawało się wybrał klub który stawia na młodych, rozwija ich i sprzedaje dalej. Tam chyb głowa nie dojechała. A sam Dro nie zagrał w pierwszym zespole nawet tyle co Ilaix. Ogólne nie ma co płakać bo i tak by nie grał. Olmo musi na ławie siedzieć. Zaraz wraca Gavi. No na skrzypcach mógłby pograć.
0
@Gibbon_FCB Jak miał przegrać. Jak powiększyli przewagę o 1 pkt.
0
@michaleu Docenia. Chłop na koniec sezonu skończy na 5-6 pozycji. Kolejny rozpocznie od straty kilku punktów. I tyle go widzieli.
0
@BORO_12 On będzie tu siedział rak czy siak. To Laporta dawał mu nowy kontrakt. I może go wypełnić siedząc na trybunach.
0
@Dendi_VeB Tu się nie ma co popisywać bo ma klauzulę. I to on sam decyduje czy podpisać kontrakt.
0
@BORO_12 Ale on i tak nie odejdzie nigdzie. Nawet kosztem mundialu.
0
@Faro No wypożyczenie do Elevatora Kaborno który pokryje 2% jego kontraktu. A potem wróci bo nie będą go chcieli.
0
@Czajka90 Ale to Arteta chciał te Jesusy i Zinchenki. Jednak mu się odwidziało szybko i kupił kolejnych na te pozycje.
0
@BORO_12 Tak czy siak lepszy milion niż nic. A po sezonie może być opcja dla kogoś. Bo inaczej siedział by na trybunach do końca kontraktu.
2
@Zoker Każdy kto chciał mógł z nim rozmawiać. Bo ma mniej niż pół roku kontaktu. Więc się dogadali. I później musieli dogadać z Palace. Tak czy siak jest to wygórowana cena.
1
Boję się o ten środek pola. Zero kontroli na papierze. I Bernal który ostatnio był tak elektryczny że bał się grać.
4
@CLS63AMG I znowu zaprosił jakiegoś odklejenca. Będzie imba w necie. Ale może ludzie wyciągną wnioski sami...
0
@FCB24 Pamiętam jak ske nim jaraki bo potrafił fajne sztuczki robić z piłką. Na treningu oczywiście.
0
@Herato Nie to był pilkarz konkretny. Miał świetny strzał i twardo stał na nogach. Lubię takich piłkarzy których jesteś w stanie określić. A są napastnicy uważany na "wielkich" ale ciężko wymienić jedna dobra cechę ich.
1
@Arden Widziałem Ibre na żywo. Całkiem nieźle wyglądał z piłką. A bez niej wydawało się ze kołek. Veratti świetnie się poruszał. Tak samo Isco.
2
@Faro Oj ten to lepiej nie. Co najwyżej w drugiej połowie. Bo chlop bez formy zupełnie i może mecz zawalić.
3
@escarabajo Spadną z ligi ale chociaż kibice Wesh Hamu zobaczą jak się w piłkę gra.