PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Ja uważam że taki Etta Eyong byłby tańsza opcja. A że jest bardzo młody i dobrze się pokazuje w LL. To warto zaryzykować. Bo pensji to on dużej mieć nie będzie.
2
@PatrychoO Treser wielbłądów.
0
@SinMistico Dla mnie to piłkarz co najwyżej średni. Z wszystkich pomocników których chce Real to chciałbym aby kupili tego.
1
@Michall99 No właśnie klasy mu zabrakło mówiąc że przegrali mało ważny puchar.
A presja w LFC jednak dużo większą niż Leberkusen. I wcale nie musi być kolorowo. Bo tam dużo ekip może Cię wyjaśnić.
0
@kuz Xabi po Liverpoolu to koniec kariery trenerskiej. Albo beniaminek Bundesligi.
0
Odnośnie tego szpaleru to wstyd to raz. Ale se taki Mbappe mkse sobie decydować ze robimy czy nie. Można się nie lubić ale taki brak klasy pokazywać? Wiem że u nich to chleb powszedni. Ale nawet taki Alonso to statysta i nie ma nic do powodzenia.
0
@maikeru No coś za coś. Żaden przez Ciebie wymienionych nie potrafi tak grać pilka jak Cubarsi. A gdy grał Araujo czyli gość właśnie z warunkamim to przeciwnicy na nim zakładali pressing bo jako jedyny miał problemy z wyprowadzaniem piłki.
3
@Luciano99 Znam taka która twierdzi że biologiczny mężczyzna może być w ciąży. W telewizji pokazywali kiedyś...
1
Xabi zostań. Dobrze jest dobrze graja chłopaki.
1
Alonso przez ten cały mecz to wyglądał jakby naćpany był. Jakiś taki wzrok mętny
0
@Bobo25 Wygrał zespół lepszy.
0
Brawo chłopaki. Najważniejsze zwycięstwo.
0
@maikeru Milan ma trenera który fra beton i się broni. Ich obrona to zart. A wymienieni przez Ciebie obrońcy to cienkie bolki.
1
@Conradxc Wtedy po prostu nie mial połowy twarzy , a teraz będzie czarny. Nie wiadomo co gorsze.
1
@kanver_ pani Zosia myjąca kible pewnie zadowolona ze wywala ją z roboty.
1
@maikeru A co wygrał ostatnio Ac Milan dzięki średniej wzrostu swoich piłkarzy?
0
@Wojtelele17 60mln I mogą brać.
0
Diego Simeone przyznaje ze rozwaza w przyszłości prace w Arabii Saudyjskiej.
Nie ma honoru ten gość.
Zarabia najwięcej na świecie jeżeli chodzi o trenerów. Grając jednocześnie taki paździerz. Kupując piłkarzy i ich sprzedając po roku.
Eh dajcie spokój.
1
@urbipl I później przyjdą marudy głoszące że alkohol to zło. Gdyby nie on to by nie było tej pięknej historii. I wielu innych.
0
Na zupełnie tego nie rozumiem. Jego rola w 2 sezonach Flicka była żadna. Nawet jak był zdrowy to był ostatni do gry.
Często miewał sraczke bo z dyskomfortem to się urodził chyba.
Możemy się pozbyć go z listy płac a przedłużamy mu umowę gdy jest bezużyteczny.
0
@escarabajo W sensie co byś chciał? Żeby jakieś emerytowane kalafiory wygrały mistrzostwo ligi 3 świata?
0
@Luciano99 Tylko tam jechać otwierać dom publiczny z gumowymi lalami z Chin ( chyba że by woleli dmuchane orangutany ) I pieniążki same się robią. Tylko gdzieś ten lateks by trzeba utylizować.
1
@escarabajo No jak nie wezmą to tradycji stanie się zadość.
0
Na papierze ta obrona Atletico w porównaniu z poprzednimi latami to żart jakiś.
0
@AmigoBlancos Mało jest morderców którzy nie są według nich samych gotowi na wyjście :)
A taki kanał miałby pewnie wzięcie. Patrząc na to co się dzisiaj "sprzedaje"
0
@Janas11224 Powiedziałbym że niczym szczególnym. Ale ma coś co potrafił dobrze robić Rakitic czyli ustawienie i latanie dziur. Oraz dobrze gra jako ten drugi. Czyli na przydupasa Pedriego jest najlepszy. Ponieważ nie parzy do piłka. Czego Garcia nie ma. A Bernal z Casado są jednak elektryczni.
1
@BulaKG No ma chłopak formę. Ogólnie zdecydowanie lepiej to wygląda niż parę lat temu. Bo jednak i Thiago i Joao Pedro i Cunha graja całkiem nieźle. I to zdecydowanie lepsi piłkarze niż ostatni którzy tam grali na 9.
@Giwera
0
@lucca87 No właśnie mają 4 w PL. Były czasy że było dużo gorzej i grały jakieś Fredy czy inne kalafiory.
1
Kim byście grali w kadrze Brazylii na pozycji nr 9?
Zaklasajac że gramy w ustawieniu z typowa 9.
Jest Cunha który chyba obecnie nr1
Ale są też 3 inni z PL młody Joao Pedro z Chelsea. Ale też Igor Thiago i Evanilson
Roque czy Endricków nie ma co wspominać. Tak samo Jesusa.
1
@blakkudium Za darmo to Juventus każdego chce.