0

@michal26 Ja uważam że taki Etta Eyong byłby tańsza opcja. A że jest bardzo młody i dobrze się pokazuje w LL. To warto zaryzykować. Bo pensji to on dużej mieć nie będzie.

2

@PatrychoO Treser wielbłądów.

0

@SinMistico Dla mnie to piłkarz co najwyżej średni. Z wszystkich pomocników których chce Real to chciałbym aby kupili tego.

1

@Michall99 No właśnie klasy mu zabrakło mówiąc że przegrali mało ważny puchar.

A presja w LFC jednak dużo większą niż Leberkusen. I wcale nie musi być kolorowo. Bo tam dużo ekip może Cię wyjaśnić.

0

@kuz Xabi po Liverpoolu to koniec kariery trenerskiej. Albo beniaminek Bundesligi.

0

Odnośnie tego szpaleru to wstyd to raz. Ale se taki Mbappe mkse sobie decydować ze robimy czy nie. Można się nie lubić ale taki brak klasy pokazywać? Wiem że u nich to chleb powszedni. Ale nawet taki Alonso to statysta i nie ma nic do powodzenia.

0

@maikeru No coś za coś. Żaden przez Ciebie wymienionych nie potrafi tak grać pilka jak Cubarsi. A gdy grał Araujo czyli gość właśnie z warunkamim to przeciwnicy na nim zakładali pressing bo jako jedyny miał problemy z wyprowadzaniem piłki.

3

@Luciano99 Znam taka która twierdzi że biologiczny mężczyzna może być w ciąży. W telewizji pokazywali kiedyś...

1

Xabi zostań. Dobrze jest dobrze graja chłopaki.

1

Alonso przez ten cały mecz to wyglądał jakby naćpany był. Jakiś taki wzrok mętny

0

@Bobo25 Wygrał zespół lepszy.

0

Brawo chłopaki. Najważniejsze zwycięstwo.

0

@maikeru Milan ma trenera który fra beton i się broni. Ich obrona to zart. A wymienieni przez Ciebie obrońcy to cienkie bolki.

1

@Conradxc Wtedy po prostu nie mial połowy twarzy , a teraz będzie czarny. Nie wiadomo co gorsze.

1

@kanver_ pani Zosia myjąca kible pewnie zadowolona ze wywala ją z roboty.

1

@maikeru A co wygrał ostatnio Ac Milan dzięki średniej wzrostu swoich piłkarzy?

0

@Wojtelele17 60mln I mogą brać.

0

Diego Simeone przyznaje ze rozwaza w przyszłości prace w Arabii Saudyjskiej.
Nie ma honoru ten gość.
Zarabia najwięcej na świecie jeżeli chodzi o trenerów. Grając jednocześnie taki paździerz. Kupując piłkarzy i ich sprzedając po roku.
Eh dajcie spokój.

1

@urbipl I później przyjdą marudy głoszące że alkohol to zło. Gdyby nie on to by nie było tej pięknej historii. I wielu innych.

0

Na zupełnie tego nie rozumiem. Jego rola w 2 sezonach Flicka była żadna. Nawet jak był zdrowy to był ostatni do gry.
Często miewał sraczke bo z dyskomfortem to się urodził chyba.
Możemy się pozbyć go z listy płac a przedłużamy mu umowę gdy jest bezużyteczny.

0

@escarabajo W sensie co byś chciał? Żeby jakieś emerytowane kalafiory wygrały mistrzostwo ligi 3 świata?

0

@Luciano99 Tylko tam jechać otwierać dom publiczny z gumowymi lalami z Chin ( chyba że by woleli dmuchane orangutany ) I pieniążki same się robią. Tylko gdzieś ten lateks by trzeba utylizować.

1

@escarabajo No jak nie wezmą to tradycji stanie się zadość.

0

Na papierze ta obrona Atletico w porównaniu z poprzednimi latami to żart jakiś.

0

@AmigoBlancos Mało jest morderców którzy nie są według nich samych gotowi na wyjście :)

A taki kanał miałby pewnie wzięcie. Patrząc na to co się dzisiaj "sprzedaje"

0

@Janas11224 Powiedziałbym że niczym szczególnym. Ale ma coś co potrafił dobrze robić Rakitic czyli ustawienie i latanie dziur. Oraz dobrze gra jako ten drugi. Czyli na przydupasa Pedriego jest najlepszy. Ponieważ nie parzy do piłka. Czego Garcia nie ma. A Bernal z Casado są jednak elektryczni.

1

@BulaKG No ma chłopak formę. Ogólnie zdecydowanie lepiej to wygląda niż parę lat temu. Bo jednak i Thiago i Joao Pedro i Cunha graja całkiem nieźle. I to zdecydowanie lepsi piłkarze niż ostatni którzy tam grali na 9.
@Giwera

0

@lucca87 No właśnie mają 4 w PL. Były czasy że było dużo gorzej i grały jakieś Fredy czy inne kalafiory.

1

Kim byście grali w kadrze Brazylii na pozycji nr 9?
Zaklasajac że gramy w ustawieniu z typowa 9.

Jest Cunha który chyba obecnie nr1
Ale są też 3 inni z PL młody Joao Pedro z Chelsea. Ale też Igor Thiago i Evanilson

Roque czy Endricków nie ma co wspominać. Tak samo Jesusa.

1

@blakkudium Za darmo to Juventus każdego chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?