0

@kamiVeB Wygrana 2 golami i mijamy 4 ekipy w tabeli na pewno.

1

@Ptasior Wystraczy wygrać 2 golami i łykamy Sporting.

15

Pep wypalony w tym City. Ale gracze City też pewnie wypaleni Pepem. Wymagania wymaganiami ale tam zmieniają się ludzie co sezon. A grają ciągle to samo i to coraz czytelniej dla rywala i w wolniejszym tempie.

5

City za mało transferów zrobiło najwidoczniej.

1

@Safrani Albo te Cunenki czy Muniry i Jeffreny. Czy ostatnio Moriba. Już szykujemy walizki pieniędzy.

1

@Eklerek Tylko jakiej. Bo w największych klubach nikt go nie rozważa.

0

@kanver_kanver_Oby się okazało że to Pan pilkarz wart tych pieniędzy. W co powątpiewam.


@Safrani Szanujmy się. Jakie nie chcieli go sprzedawać. Sprzedali go że stratą. Sam pilkarz nie nawiązał do formy z Crveny. A liczy miał bardzo słabe w słabej lidze.

Kolega wyzej pisał o Piłkarzu Lecha krpru pobił popelrzedni rekord. Że nie wyszło kolorowo.

0

@partymaker Pewnie nie kupimy 2 jak Araujo zostanie. Więc albo Senesi czy Schlotterbeck. Albo Bastoni i nikt więcej.

2

@Karol145 Klub bez żadnej presji w dużo słabszej lidze. W Europie wyjaśniony przez Atalante. Dla mnie to żadna weryfikacja.


Zrobiony świetny wynik dużo ponad stan. Ale nikt tego nie oczekiwał.
A w Realu czy LFC jeden słabszy moment i Ciebie nie ma. Masz przykład Slota który wygrał lepsza ligę a teraz czeka aż go zwolnią.

1

@NeroTFP1 Szybką weryfikacja w 2 klubie. I beniaminek Bundesligi potem.

0

@partymaker Musimy dokonać 2 transferów i 9 i SO. Patrząc na rynek to za samo z 9 tylko Vlaho. Za darmo z SO masz Senesiego. I tu zarząd musi z trenerem zdecydować co robimy. Czy Schlotterbeck np i jakiś Eyong. Czy jednak droższy zawodnik na 1 pozycję. Bo opcji jest sporo.

2

@ViscaelBarca2007 To nie jest najważniejsze że Argentyńczyk i mistrz świata? :)

1

@blakkudium Zgadza się. Ma bardzo słaby sezon. Chodz kilka meczów miał lepszych. Natomiast zupełnie nie wiadomo co pokaże Marc. I dlaczego miałby z miejsca mieć plac.

1

@blakkudium Postawiłem że obie strzela więc zaczyna się dobrze

1

@Kapitan_SW Dokładnie tak. W reprezentacji grał tak sobie. W PK z 3 ligowcem to samo. Zagrał jeden , dosłownie jeden świetny mecz I jeden dobry. I nagle chłopak do pierwszego składu....

0

@Lionel_Messi10 Jak to pod znakiem zapytania? Dopiero co miał kontrakt przedłużać :)

1

@blakkudium Wiesz Gazzaniga miał dopiero co swój świetny sezon. Marc trochę dawniej plus kontuzje. Więc No ciężko mówić o jakiejkolwiek jego formie.

11

Śmiałbym się jakby przyszedł Ter Stegen do Girony i był zmiennikiem Gazzanigi.

7

@kuz Do tego ten faul na Olmo przy golu. Dramat te pajace.

8

@Popitek12 Jakby ich przenieśli do AMP Futbolu to może.

0

@WiernyKibic111 No dziwne żeby tyle dryblujac i robiąc przewagę jej nie tracił.

0

@Safrani A to akurat nierealne.
Gdyby zapytać ludzi. To większość była hy za tym aby władza "kradła" dla siebie. Byle tylko ludziom żyło się lepiej i komfort życia rósł.

2

@JimMorrisonFCB Jutro to z wszystkimi chłopakami może siedzieć.

0

@heniusss Dostal kasę za zwycięstwo Maroka. A tu o.

3

@ranger3120 Można napisać powazny news? Jak widać można.

0

@Safrani Tak. To są kwestie kluczowe dla Polski i obywateli.

10

Atletico teraz za Casado da 2mln i będzie opłacać 50% pensji. A po sezonie będą musieli go wykupić jak rozegra 88% meczów i Real nie dostanie już żadnego karnego w LL.

0

@Roobo Jest to cymbał niesamowity. Ale akurat uważam że mamy Ważniejsze sprawy niż interesowanie się kto ma jaki zegarek i za ile...

1

Albacete? Pisały już madrycioki ze łatwe losowanie ? :]

0

@Rastafarnianin Dziennikarz poszedł do klubu z striptizem. Prawdziwa afera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?