0

Na razie w całej multilidze więcej goli VAR anulował niż padło prawidłowych

0

@MOLESTA Nie no umówmy się. Barca , Real i Atletico które wpomowalo co okienko tyle kasy w transfery to powinny lac każdego. Zobacz 3 czołowe zespoły Budesligi , 3 czołowe Serie A i Ligue 1? To przepaść na tymi kalafiorami. Ucieka nam PL.
A reszta owszem się osłabia ale od miejsca 4 w dół. Czyli to zespoły które graja głównie w Lidze Europy albo 4 który może nabic troszkę punkcików.

0

@Zoker Co mówił? Kto mówił?

4

Tomek Ćwiąkalski:
To jest w końcu Real Madryt na który człowiek czekal. To jest taki Real który chce się oglądać. Arbeloa w mgnieniu oka stworzył zespół który wie co chce grać.
Ja wiem ze oni nie wygrali. Ale za to bardzo chcieli. Gole Mbappe? Creme De la creme piłki nożnej. Po takie rzeczy przychodzi się na stadion.
Vini i Mastantuono którzy wchodzili w pojedynki. Nie wygrywali ich ale ważne że próbowali. Guler genialny kreator środka pola i świetnym strzałem z dystansu. Jak niewiele zabrakło przy tej próbie. Walczacy Bellingham, Touchmeni który moim skromnym zadniem zostal skrzywdzony przy tym podyktowanym rzucie karnym. Asensio? Dalej podtrzymuje opinie ze lepszy od Cubarsiego w hiszpani nazywanym po prostu Cuba. Nie mam watpliwosci ze Real zajdzie w tym sezonie daleko. Ja wiem ze to moze wywolac lawinę komentarzy i kontrowersje. Ale moim zdaniem to sie broni.

1

@Ptasior Czyli stary dobry Conte

0

@robsesh Twój syn jest fanem Realu?
Zawiodłeś jako ojciec....

0

@Stinger_ Chłop prawie na wypocie z rodzimej ligi był. Już brakuje lig z której go nie wyrzucili.

0

I tak najważniejsze że Arbeloa przy gablocie się zatrzymał. I że pochwalił Mbappe i Viniego.

1

Arbeloa? Fantastyczny trener.
Rodzi się potwór.

1

@escarabajo Tylko tego co zasługuje ją krytykę. I hejter to duże słowo.
Krytyk to i owszem.

A Serie A akurat zasługuje. Bo to taka liga gdzie nawet nasze orly potrafią grać.

0

@escarabajo Zyro, Wichniarek Hajto i Wilk. To było by kombo eksperckie.
@Ramon_Villaverde

0

@mientusek1407 @Zoker Mnie akurat śmieszy wybór Carvajala. Pokaz mi jego 5 rozegranych meczow z rzędu?

0

@Mateonvious Chłop surowy bazujący na warunkach fizycznych poradził by sobie w LL? Śmiech na sali.

3

@Bernard777 No i Cavani

2

@Frimpong Sędzia faktycznie jakiś dziwny.

Ale jakby tak miały wyglądać sztuczki Joga Bonito to można by się na oglądanie Curlingu przerzucić.

4

@4drian0 Ostatnie sezony to on był wiekowy.
W swoim prime to by miał miejsce w KAZDYM , powtarzam KAZDYM czolowym zespole. A w CL dawna sobie radę z zespołami z PL. Tak samo intensywnym Realem Mourinho.
Więc takie kocopoly to możesz sobie powtarza...
@FCB_dimiC

0

@FCB_dimiC To był taki pomocnik że by się zawsze i wszędzie przydał.

0

@NeroTFP1 Dla jednych jest tryplet. A dla Realu naplet.

0

@RoberDzik A co Cię skłania do tej kandydatury?

4

@blakkudium Oni za darmo to każdym są zainteresowani

2

@Laminedependencia Dla mnie Guler bp tam była większa dynamika.

2

Myślicie ze Widzew po tych wszystkich transferach skończy w top8 Ekstraklasy. Różnice są minimalne.

@FcPortoFan1999

0

@AmigoBlancos A Alaba? :)

0

@Gaucho Wtedy Rashford nie miałby sensu. Potrzeba SO na już.

0

@Bernard777 Póki nie zweryfikuje go topowa liga to nie ma o tym nawet co mówić.

4

Swoja drogą Deulofeu jest bez klubu. Może jakiś klub Elstraklasy by się nim zainteresował. Śmiało by tam zamieszania narobił na skrzydełku ,gdy taki Grosik jest czołowym piłkarzem ligi...

1

@DragonxNF Kimś kto wciąga nosem te dzisiejsze rapery....

1

@blakkudium Simeone to ma więcej do powiedzenia niż Alemany. Ten coś się wychyli i znowu będzie roboty szukał.

6

Śmieszne się czasem czyta re komentarze ile to Pep wydał. A ile inni managerowie. Jakby to jego wina była że Unired miało w tym czasie 10 trenerow.

Tymczasem Diego Simeone i jego napastnicy kupieni do Atletico:
Griezmann, Villa, Mandzukic, Borre, Aghehowa, Suarez, Baptistao, Correa, Lino, Jota, Gonzalez, Jimenez, Cerci, Kalinic, Depay, Morata, Vietto, Raspadori, Costa, Martins , Gameiro, Cunha, Martinez , Felix , Alvarez

By grać ciągle taka padaczkę.

2

@ViscaelBarca2007 @blakkudium Prawda jest taka że 2 sezony i Alemany sam będzie go klubom proponował aby z pensji zejść :)
Simeone co chwila wymienia napastników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?