2

@FCB24 No dostawał ,więc teraz odchodzi bo ktoś mu daje 5 razy więcej a piłkę dalej kopnął 3 razy.

2

@Safrani @tbas Absolutnie prawda jest ze rośniemy i poziom życia jest lepszy. Nie wynika to z samego wzrostu gospodarki bo poziom życia i komfort na zachodzie dalej jest lepszy. Świat idzie do przodu i to normalne że dziś każdy ma samochód np.

Natomiast 20lat temu szary pracujący człowiek z niższym komfortem życia mógł sobie kupić mieszkanie.

A dziś mógłby sobie kupić IPhone.

0

@MichuZ44 Fajnje te statystyki dobrane pod liczbę spotkań żeby wyglądało dobrze :)

2

@BORO_12 Ciężko rozpatrywać kogos w kontekście pierwszego zespołu. Gdy ogrywac się będą w takiej lidze....

0

@clyde Prawda jest taka że każde zwycięstwo daje nam minięcie 1 rywala w tabeli. Zagrozić może nam jedynie City które ma bilans gorszy o 2 gole. Niby jeden ale po bilansie liczą się gole strzelone. My gramy z ostatnim zespołem w tabeli...

2

@heniusss Komentarzami kibiców Realu to się przejmują ale pielęgniarze w Choroszczy

4

@Laminedependencia Można i trzeba chwalić Fermina czy Olmo. Ale jednocześnie umniejszanie Raphinhy który ma świetne liczby to debilizm. Bo to właśnie po jego powrocie zaczęliśmy grać lepiej.

5

@Herato Robinho

1

@Laminedependencia Olmo to ciągle odpoczywa :)

0

@Czajka90 Kai szykowany na 9 w kluczowej fazie sezonu.

2

@tbas Nikt kto umarł go nie przeżył.

2

@Kgorecki2500 Spokojnie. Mam litry płynu do dezynfekcji w garażu. Parę kartonów maseczek. Zapas makaronu i papieru. Jestem gotowy.

1

Nie ma co się jarać Alvarezem. Jeszcze ze 2 lata nie wygrania niczego i Alemany sam będzie go proponował aby z pensji zejść.

0

@FcPortoFan1999 Wybitny zawodnik i technik.

1

@ranger3120 A co tu kombinować? Zagra 78% w pierwszym składzie i będziemy negocjować. Alemany lubi tak być robiony.

Ferran zagra , A Lewy na flecie poprzecznym będzie grał.

2

Alemany jest teraz w Atletico to możemy deal robić. Wypożyczamy Alvareza na sezon z obowiązkiem kupna za 100mln jak rozegra 80% meczów w pierwszym składzie :)

0

@Sysia11 Miesiąc na topowym poziomie to Wawrzyniak nawet zagrał.

0

@Sysia11 Akurat Martinez to miał w ostatnich latach dobre występy ale na Izbie przyjęć.

2

Arsenal zainteresowamy Alvarezem

Kupili Jesusa, kupili Gyoko. Ale muszą jeszcze z pięciu napastników kupić. Po czym będzie grał Havertz na 9

0

@RinooniR Zdrowy chlop poszedł Baby pooglądać i imba jest. Jakby chłopów ogladalcto chociaż Lewica by była zadowolona. A tak to o.

0

@FCB24 No nie można sobie pozwolić na rotację co spotkanie. Plus jak wchodzisz albo grasz mecz od początku to musisz pokazać jakość.

0

@ShawnC Znaczy to że ktoś wygląda źle Joe oznacza że musi popełnić błąd prowadzacy do gola.

Wyglądali slabo w rozegraniu, kontroli piłki I jej wprowadzaniu.
I Bernal to było widać gołym okiem że raz że robi wszystko za wolno. A dwa źle i niedokładnie.

0

@mmaciass A ja uważam że da Olmo I Fermina razem. Plus zabezpieczenie Casado.

2

@draxidox Wynika to z tego obecne pokolenie musi piwo z sokiem pić.

Wódka im nie smakuje. Whisky nie smakuje. Pić nie umieją. Na weselach podpierają stoły. I stąd ten trend.

0

@ACMaldini3 No to są obienekiky przed nami. I gdy my wygrany kilkoma golami. To każdy wynik w tamtym meczu daje nam top8

0

@Janas11224 Przyszedł Cancelo ktoey może coś da.

1

@ShawnC Bo Bernal wyglądał tragicznie nawet jak wchodził na 10 minut. To samo Casado.

@lucca87 W Lidze Mistrzów w ostatnim meczu brak Pedriego i De Jonga bo kartki. Więc tam będzie dopiero pomoc

4

Ja nie wiem co myśleć. Bo nie widziałem wyliczeń Ramblowskich matematyków przy takim scenariuszu...

4

Dobrze bo gola Lewego obstawiłem.

5

@robsesh Malcom to mógłby kręcić niesamowicie w Elevatorze Kaborno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?