PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 Ale to sabotowali sami siebie? Przecież to nijak ma się do ich interesów. Ja wiem ze wszyscy takiego przekazu oczekują. Że ruscy to głąby. Ale no nie ma co popadać w paranoje że to albo ruscy albo Ukraińcy żeby ktoś by zły na ruskich :)
0
@maroon Nie uważam że to brak klasy. Tak samo jak to że ktoś w Ciebie inwestycje, daje Ci szanse a Ty idziesz do pierwszego lepszego klubu bo więcej płaci.
Brak klasy to vy było jakieś ubliżanie itp. Tu był kasny przekaz rozumiem. Twoja decyzja. Od teraz nie jesteś już częścią zespołu.
0
@LOPEZ16 No właśnie obaj dają tyle samo. Strzelają praktyczne tyle samo.
Różnica taka że Robert gra lepiej tyłem do bramki i jest opcja przy dośrodkowaniach.
A Ferran daje więcej w pressingu i potrafi wyjść na wolne pole.
0
@ProMILs @Derpowsky Piszecie jakby Araujo był gwarancja czegoś i nie robił błędów. No nie robił ostatnio bo nie grał. Do tego bez formy fizycznej bo chlop wakacje mial w środku sezonu.
Cubarsi lepiej wyprowadza piłkę i to jest dla Flicka ważne przy naszym stylu.
0
@maroon Dla mnie to oczywiste. Kto nie chce być częścią ekipy. Mówi Ci ze za chwilę go nie będzie. To mu pomagasz w tym postanowieniu.
0
@bartulek98 Może on to dźwignie bez wyjazdu modlitewnego.
1
@LOPEZ16 A co daje Robert prócz liczb? Czasem mu wyjdzie wziąć rywala na plecy i podać do boku napędzają akcje. I to fajnie. Ale zupełnie nie uczestniczy w małej grze. Oraz nie wyjdzie na wolne pole bo jest za wolny
2
@Ryoumen My też wtedy ruszyliśmy wieksza liczba do ataku bo nie było czego bronić, więc i autostrada była
0
@Huck Tylko właśnie na tym pilka polega, że obrońca musi mieć też inne rzeczy niż tylko wzrost.
0
@Geble Prawda taka że chlop na ostatnie 30 min gdy wynik niekorzystny to by się nadal aby narobić szumu. Prócz tego nic. Więc ciężko by zadowolić obie strony.
0
@Sysia11 Akurat czas żeby w Cheslea popodawac ręczniki. I potem Holandia albo Elevator Kaborno.
1
Lewy oszczędzany na Ligę Mistrzów? Czy jednak przegrywa rywalizację z Ferranem?
0
@FCB24 Martin ostatnio miał takie problemy i takie straty że głowa mała.
Tam nie ma dobrego wyboru. @tbas
0
@FcPortoFan1999 0:0 i karne po fantastycznym meczu.
2
@Eklerek Ktoś poważnie traktował Aston jako zespół w walce o tytuł? Przecież to śmiech na sali.
0
@Esteban_ Nie wiem co ma hejter Serie A do tego kalafiora. Rąk samo słaby był w BVB I Villi. I tak samo wyjdzie we Włoszech. @escarabajo
0
@Safrani Mnie to zawsze śmieszy że ludzie skarpetki potrafią dzielić na lewą i prawą.
0
@Trojanek23 To akurat dziwne. Bo za granicą mocno ceni się wirtuozów i wrażenia artystyczne. A Robert chodz nest tytanem pracy i świetnym strzelcem. To jego hihgtlitsy na nikim wrażenia nie robią.
5
@Popitek12 Te kebaby to nie koniecznie na masę są dobrym rozwiązaniem.
3
@Barcanajlepszyteam Słupki pokazały że nie jest to dobra opcja.
0
@LukaszFan Fajnie jakby zrobił jakaś liczbę. Ale liczę na dobry pressing. Pomoc w obronie. I nie odpuszczanie rywala kiedy ten stoi 2 metry obok. Taka zwykłą inteligencję boiskowa i zaangażowanie.
0
@escarabajo Jest dramat bo poza liczbami to wyglądał fatalnie. Jak ktoś go oglądał w meczach to widział że to piłkarz który nasi wrócić do Holandii by móc grać w pierwszym składzie.
1
@marcin62 Pluton uzbrojony w widły wyślijmy.
0
@Eklerek Baba i kalafior na napadzie. To śmiech na sali.
0
Liczę dzisiaj na dobry mecz Rasha jeżeli wyjdzie za Raphe. Ma po swojej stronie chłopaka który często idzie na raz. I slabo wygląda przeciwko lepszym zespołom. No musi pokazać że jest alternatywa.
0
@blakkudium A zaczął jednocześnie lepiej bronić?
0
@escarabajo No Malen to akurat niczym nie grzeszył. Chłop to średniak totalny. I tak dziwne ze znalazł chętnego.
0
@Toretto Jakby kierowca albo samochód miał z tym coś wspólnego. To by na Hawajach już był dawno.
0
@Kgorecki2500 Naprawdę chciałbyś kupić i zagrać w Lego Batman?
0
@kanver_ W PL to by skończył jak Moder.
Chłopak zupełnie odstaje fizycznie od zawsze. I tu nie chodzi o warunki fizyczne bo nie tacy sobie w PL radzili. Ale on często się przewraca od samego wiatru.