PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB Na tym to polega. Taki kontent tak smak jak Ćwiąkaly musi przyciągać kibiców obu stron. Bo zasięgi, kliki itp.
I oni specjalnie się starają "być obiektywni" albo powiedzieć coś kontrowersyjnego bo to właśnie robi zasięgi, zamęt w necie i ludzie o tym dyskutują. Zwykle opowiadanie kocopołów pod publikę.
0
@partymaker Ja nie zmieniam zdania. Tak samo można powiedzieć o pierwszym sezonie Xaviego że jego sztab był super.
Flick poprzedni sezon miał świetny.
Nikt mu nic nie umniejsza. Natomiast kilka decyzji personalnych było złych.
Przeciążenia kluczowych piłkarzy mogą również wynikać z poprzedniego sezonu gdzie przez długi czas był brak rotacji kluczowych piłkarzy.
Pedri grał wszytko. Kounde to samo. I jego kontuzja dopiero wymusiła szanse Erica bo tak to grał ale na gitarze.
0
@Aragorn33 Przeciążenie miał już też De Jong.
Kontuzjowany był również Fermin oraz Balde
5
@D10SLEO Taki talent że chlop ma w reprezentacji u21 aż 3 występy. Czylii mniej niż wieczny talent Puig....
1
@norbi77 Ja to bym chciał w sumie żeby moim największym zmartwieniem było halloween. I ze dzieciaki chodzą cukierki zbierać.
0
A pamiętacie jak za Xaviego były wyzwiska na sztab od przygotowania fizycznego? A sztab Flicka to miał być najlepszy na świecie....
0
@Toretto Raz że narzut jest duży.
Dwa że Orlen notuje większe zyski bo wykupili sporo innych stacji, plus otworyzki nowe w Polsce i zagranicą. Są to inwestycje z lat poprzednich. Więc wzrost wartości raczej nikogo nie powinien dziwić. @draxidox
0
@Zoker Adekwatnie do roli przegrywa w zespole.
0
@Nightraider Po Alvareza to my nie ruszmy do 4 razy dorszy jest. Dwa że to nie kest typowa 9. I 3 Atletico nie ma żadnego obowiązku nawet z nami negocjować.
3
@Starrk No tak jest świat skonstruowany. W wielu państwach sklepy są zamknięte cały weekend. I ludzie sobie radzą. Też maja dzieci i żłobki. Jest to sytuacja jednorazowa. I nikt po takim świecie nie.myski o zakupach spożywczych. Wielu ludzi będzie wracało z cmentarzy w innych miejscowościach. Korki jam zwykle. Więc No jest jak jest.
1
@MesQueUnClub_87 No to raczej kwestia przyzwyczajenia. Ja np codziennie kupuje świeże pieczywo. Ale po co mam kupować jedna butleke wody czy mleka żeby latać po to codziennie. Tak samo z czymś na obiad. Można sobie zaplanować 2-3 obiady z góry.
1
Nie dramatyzujcie tak. Kontuzja Pedriego to zla wiadomość. Ale żadna tragedia. Nje ma dokładnej informacji o kontuzji.
Ile potrwa. Jak "az" do przerwy reprezentacyjnej. To opuści jeden trudny mecz z Celta. Wcześniej gramy z Elche ( czerwona kartka i pauza) oraz Club Brugge. A odpoczynek mu się przyda.
0
@MesQueUnClub_87 Uważasz że cały tydzień to za mało aby zrobić zakupy na 2 dni? :)
1
@Starrk Zamknięte sklepy przez 2 dni?
Jak Ty wytrzymasz w wigilię i święta.
1
@Comentateiro Dadzą radę. Gorzej jakby przyszło grać z jakimiś kelnerami z 3 ligi.
1
@FcPortoFan1999 AVI to raper taki.
1
@bartulek98 Nie. Tam Eleven jest odzielnie na platformie Playera do oglądania w formie programu tv.
Z tym że pakiet wsytkiego kosztuje obecne 99zl. Treści Playera + Cały pakiet sport.
Sama apka zdecydowanie lepsza od C+. Bo te przewijanie jest git. Nie możesz obejrzeć meczu to siadasz o 22 naciskasz jeden przycisk i oglądasz.
0
@bartulek98 Najlepsza opcja to chyba Player.pl. masz wszytko w jednym miejscu z możliwością przewijania 24h.
1
@Kasy Za mojej kadencji Real nie wygrał....nic nie wygrał.
1
@Encore Top10 w La Lidze? Przecież tam większość to kalafiory i odpady z poważnej piłki. Albo emeryci
0
A wiecie że Jamajczycy mogą być świetnymi bobsleistami.
2
@AxelF Nie wiem czy to coś da. Jak U Nas jest pełno trenerów personalnych którzy zrobili kurs online w 2 tygodnie.
1
@lucas/catalan @maroon Piękne mamy partie w Poslce. Nie ma dyskusji która lepsza. Tylko która coś gorssego odwaliła. Albo która lepiej kradła.
0
@Eklerek Jeszcse w życiu nie ruchał. A już 3 dzieci ma.
0
@PatrykBarca Dywagować czy coś jest czy nie ma to można zawsze. Może nie kesyem ignorantem totalnym. Ale uważam że bezsens zastanawianie się nad czymś co nie ma żadnych podstaw naukowych.
Masz przykład scjentologow. Którzy wierzą że im coś kosmita Xenu wszczepił. Dowodów nie ma. Ale mogło tak być....
A jak go posłuchałem chwile , to po reinkarnacji kaczka to max co może z niego być .
22
@michal26 Przecież to taki odklejus że szok. Braun świetnie gada po polsku. Ale co z tego gdy sa to dyrdymały....
0
@Gaz Mogli tam słyszeć. Ale nikt znany nie odmawiał Barcelonie. Stos CV to leżał na biurku zawsze.
Tyle że Barca nie chciała nikogo znanego dlatego że jest znany.
Bo styl zawsze był ważny.
0
@Krzysztof1987 A kogo to obchodzi. Jak ktoś jest niepełnoletni to może się założyć z kolegą o pączka co najwyżej.
0
@Gaz Trenerzy z topu nigdy nie wiedzieli co się dzieje w szatni. Plus nikt ich nigdy praktycznie nie rozważał. Bo nie mieli słynnego DNA, albo stylu gry pasującego do tego klubu.
1
@Esteban_ Odklejenie. Ale porównywanie Yamala do Messiego również.