1

@bartekvisca Lewy to nam nic nie da prócz wykończenia akcji. I to z wiekiem coraz słabszego. Ferran chociaż biegać potrafi

1

@Stinger_ Powołał żeby zobaczyć czy umieją worki z piłkami nosić.

2

@ProMILs Za jeden uśmiech Zelenskiego. Ale tylko wtedy gdy przez 2 lata nikt o Wołyniu nie wspomni.

1

Ja wiem ze jest spore grono osób które lubi toczyć wojnę i zakrzywiać rzeczywistość, że Ronaldo jest równy ( w Choroszczy podobno nawet był taki co myslal że lepszy)
Mimo że ta rywalizacja się dawno skończyła i obaj panowie graja w ligach weekendowych. To dalej ktoś musi wspominać jednego czy drugiego.
Sporo jest też takich którym ro przeszkadza i piszą że ktoś ma kompleks np Ronaldo.

Ale jak zapomnieć jak on sam co chwile się kompromituje takimi wywiadami?

2

@blakkudium No raczej. Chyba nie po to coś nazywa się VIP zeby byle kto sobie po tym skakał.

0

@tbas W Angli chlop był rezerwowym w kluczowych meczach. A rywalizację o sklad przegrywał z 37letnim Thiago Silva. I przypominam że puścili go za darmo bez żalu.

0

@tbas A taki dobry był...eh.

4

@blakkudium A to kto taki mądry aby plebs na miejsca VIP wpuścić?

1

@Criss18Barca Oni graja o "zycie" w dosłownym znaczeniu tego słowa. To się starają

0

@FcPortoFan1999 Tak ostrzegawczo.

0

@tbas Czyli trzeba się skupić na łataniu i zmenianiu prawa. Żeby co chwile nie latać z zarzutami które nie mają racji bytu.
Bo o ile ten cały Ziobro to cyniczny złodziej i cymbał w jednym. To robienie z tego takiej szopki, stawiania 100 zarzutów z czego żadnego nie można potwierdzić. I wywalanie kasy w komisję mija się z celem.

0

@FcPortoFan1999 Holendrow to dosyć na 100lat chociaż.

0

@Coutinho007 Ja bym właśnie tak zrobił. Plus odpoczynek dla Kounde.

1

@FcPortoFan1999 Nie chciałbyś go w Porto za 60mln?

0

@lucca87 To jest Bruggia! Nie Liverpool, City czy Bayern.

To jest zły wynik. Jeżeli nie potrafisz ograc takich kalafiorow jak Bruggia to możesz się bić o zwycięstwo ale w Lidze Konferencji.

Rash ma liczby i tylko to go broni. W małej grze wygląda źle, piłkę prowadzi tak że łatwo mu ja wybić, do tego sporo niechlujstwa. Pressing słaby. W obronie nie pomaga. Przy Raphini wygląda po prostu slabo.
Skrzydłowy nie jest tylko od liczb. Ale też od zabezpieczenia swojego skrzydła, pressingu oraz udzialu w tworzeniu akcji. Jego gra na małej przestrzeni kuleje. Mam nadzieję że się poprawi na przestrzeni tygodni.

0

@lucca87 Jest zły. Nie ma co się oszukiwać i zakłamywać rzeczywistości.
Straciliśmy 3 gole i wyglądaliśmy tragicznie. I za każdym razem gdy Belgowie chcieli znów prowadzić to strzelali gola bez problemu.

W następnej kolejce gramy z Chelsea. A tam nam się zawsze źle grało.

Co do transferów. Wykup Rashforda nie jest na dziś pewny. Po to właśnie kest cały sezon aby się o tym przekonać.
Liczby ma dobre. Ale gdyby zabrać właśnie je to nie zostaje nic! Ani pomoc w obronie, ani pressing, ani udział w tworzeniu akcji...

0

@cules100pro Maja komplet punktów. Więc na dziś oni mogą się potknąć i to nie raz.

2

@Nightraider Pelna zgoda. Ja to w sumie nie rozumiem gloryfikowania tutaj Alemanyego. Jakby on coś fantastycznego zrobił. Dostal kasę z dźwigni na transfery i kupili piłkarzy płacąc tyle ile chciały ich kluby - Lewy czy Rapha.
A na odejściach straciliśmy. A to jak Nas wydymalo Atletico z Griezmannem to majstersztyk naiwności.

0

@gaucho104 Ja Ci powiem tak.

Lekarze w naszym państwie są potrzebni. Górnicy nie.

1

@fart Oj to by było coś.

0

@Bykunn Czemu absurd? Przecież trzymanie rąk wzdłuż ciała to nie jest problem. A jak zwiększasz obrys ciała i blokujesz piłkę lecącą w światło bramki ręką. No to raczej to jest karny.

1

@Stinger_ My dzisiaj musimy wygrać. Bo w następnej kolejce Chesela na wyjedzie. A tam nam się zawsze ciężko grało.

2

Jaka deklasacja? Jak Xabi Alonso w wywiadzie po meczu powiedział kilka razy, że to był wyrównany mecz :)

0

@Pedri16Future Tyle że jest właśnie 4 listopad. I nikt w listopadzie pucharów jeszcze nie wygrał.

0

@tbas Kartki nie są za "specjalne" faule.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Już możesz kupować wakacje na Fidżi

0

@xavi890 My sobie bez niego cały zeszły sezon poradziliśmy.

1

@ViscaelBarca2007 Dla mnie bez 2 zdań. Arsenal 2 bo jednak w lidze prowadzą ale nie potrafili ograc nikogo poważnego. Porażka z LFC. I remis rzutem na taśmę z CITY.
@Pedri16Future

1

@KrwawiaceoczyVEB Oni ligę i tak wygrają. A w CL w zeszłym sezonie top. W KMŚ również świetnie prócz finału. Obecnie w CL komplet punktów. Czego chcieć więcej?

0

@MirusAmisz @ViscaelBarca2007 Jeżeli Lewy pasuje. To tym bardziej Norweg będzie pasowal. Ponieważ wywiazywal by się ze swojej roli - strzelania goli.
Lewy często przeszkadzal w rozegraniu , jest słaby w "małej grze".
A obecnie Norweg jest dużo lepszym piłkarzem on Lewego w obecnym wieku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?