PatrykBarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Olsztyn
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Who_you_mam Christensen spadł z dywanu na podłogę.
17
A to Dyskomfortsen dalej kontuzjowany? Pewnie na kadrę wróci i zagra po 90min.
1
@Krzyniu Nikogo z własnym mózgiem ten paradokument wybielający figo nie powinien odwieść od zdania, że to zdracja perfidny.
2
@maroon No według tych samych ludzi miał bez problemu wygrać z Nawrockim.
0
@Bobo25 No limit szczęścia w PP wykorzystali :)
0
@Ojciec5tkidzieci Ale o co miałby pozywać? Przecież takim pozwem to insam siebie by zakopał.
1
@Comentateiro Eskperta i kolegę Tuska. Jacka Murańskiego - temat dowolny bo to autorytet w każdej dziedzinie podobno.
0
@Nightraider Mi się jedynie u Rashforda nie podoba takie niechlujstwo i często nie pasujący styl prowadzenia piłki czy dryblingu.
Bo jednak często mu się "kończy boisko" . Albo prowadzi piłkę tak że obrońca bez problemu może ja wybić. W Angli na pewno więcej miejsca jest. Ciekawe czy to poprawi.
Chodz póki są liczby to może biegać jak chce.
1
@Kozinho. Stworzy z Sesko duet marzeń.
2
@gaucho104 Casado jest bez formy i to widać. Zupełnie nie przypomina tego piłkarza poprzedniego sezonu. Wtedy rywalizacji nie miał bo kontuzje. Teraz będzie ostatni do grania z pomocy.
6
W końcu Cubarsi ława.
2
@Gibbon_FCB Pewnie za wcześnie na wydawanie wyroków. Tak samo jak rozdawanie pucharów.
Natomiast można ocenić zawodnika po 10 czy nawet 4 meczach. Jak wygląda w tych spotkaniach.
I nie ma w tym nic dziwnego.
Bardziej dziwne są gadki Slota że mają wąska kadrę, gdy w oknie wydali 500mln do zespołu który zdobył tytuł.
0
@FcPortoFan1999 Jakbym w tym momencie był właścicielem Legii.
To bym ściągną Magierę. Zagraniczny trener to się będzie pół rundy Nazwisk uczył.
1
@Adi123456789 Podstawowym piłkarzem jest też w kadrze Brazylii. A statystyki ma ledwo lepsze od kucharza kadry.
0
@Nightraider Olmo jest równie często kontuzjowany. Ale chociaż nie ma sraczki przed ważnymi meczami.
0
@Encore No i przychodzi Probierz z doniczka z której będzie miał wyrosnąć kwiat.
0
@Encore A ile trofeów zdobył.
0
@EvenepoelRemco00 Tymczasem mocarny Arsenal w lidze.
Przegrał z słabiutkim Liverpoolem, zremisował z City, ogral 1 golem Newcastle i wygrał z zespołami dolnej połowy tabeli....
0
@EvenepoelRemco00 No czyli na 2 nigdy nie był.
1
Śmiali się z Amorima.
A chlop jest w miejscu tabeli, w którym Ten Haag nigdy nie był.
0
@Comentateiro 4 gole? Tyle to Fermin strzelił mając 2 kontuzje.
1
Christensen nie zagra z Elche.
A są tu tacy którzy chcieli, aby Pan dyskomfort był podstawowym stoperem...
1
@fcbarcafan19 A to po co ten teleturniej teraz?
2
@karoleq992 Powiem Ci ze są trenerzy którzy trenowali największe kluby na świecie. A w piłkę grali tylko na Orliku....
0
@MOLESTA Kibicem się jest, a nie bywa.
Trzeba wierzyć do końca. Tak na prawdę sezon się dopiero rozpoczął. Nie ma obecnie powodów do optymizmu. Bo forma słaba i pełni kontuzji. Do tego właśnie strata punktowa. Ale wierzyć trzeba.
2
@MOLESTA Nie przesadzaj. Gwiazdy nie chodzą w czymś co jest produkowane partiami. Tym bardziej na gale itp. Wyobrażasz sobie teraz galę gdzie kilka osób przychodzi w tym samym? :)
1
A ten Chodyna to ma jakieś taśmy na trenera że gra tyle?
0
@Karol145 Tam jest 5 trenerów którzy muszą każdy zespół Serie A poprowadzić. I może nawet kadrę.
A za granicą nic nie znaczą. Tak samo nikt tam poważny nie chce iść.
0
@pikass14 Na halloween cukierki chce iść zbierać.
4
@clyde Paranormalne doświadczenie to oglądanie Realu Madryt kilka razy.