1

@Encore Daj, że obie strzelą xd

0

@Commandement A pojawiła się tam w ogóle? Bo ja jej nie mam, a odświeżam co chwilę :D

1

@marcin62 EA potwierdziło, że odpalają wszystko o 19, ale pewnie serwery wybuchną xD Może na PC nie będzie w sumie lipy, bo mniejsza ilość graczy itd.

@Kettger Ci co kupili wersję Ultimate nie będą mieć tego problemu, bo od poniedziałku ściągnięte ;p.

1

@MesQueUnClub96 Właśnie ;p. Deja Vu mam XD Dosłownie podobne osiągnięcia (z wyjątkiem dużego turnieju, tu na korzyść Jorginho), niestrzelony karny w ważnym momencie i ogólnie jakieś dziwne hypeowanie z dupy.

4

@klopx Modrić dostał to i Jorginho może. Nic mnie nie zdziwi

@MesQueUnClub96 Modrić w 2018 na mundialu też jakiegoś ważnego karnego nie strzelił jak dobrze pamiętam.

1

@kub7on od 19. Ja w tym roku na PC, więc jutro mam premierę w sumie i cisne bez limitu xD

@Dankhog chyba jednak nie, EA to zmieniło. Pisałem z gościem od EA przed chwilą na czacie i nie wspomniał nic o 20h tylko o 10.

0

Co mnie podkusilo żeby dać na Barcelonę xd

0

Klątwa jednego meczu trwa, dzieki Lazio XD

0

@MarioVeB! Czuje, że skończy się albo właśnie remisem albo Stuttgart to wyciągnie.

2

Typowo, dajesz Leverkusen z remisem, wygrywają 2:0, dostają czerwo i zaczyna się sraka XD

0

@marcin62 Ciekawe jaki kurs u buka na to czy opuści jakiś mecz ligowy w tym sezonie xD O ile ktoś ma to w ofercie

0

@Patryczek1426 Na G2A widziałem klucz za 218 zł, edycja standardowa

0

@Grzbiet Ale Messiego stać ;p

31

Powinien pójść siedzieć dziad jeden za to co zrobił z Barceloną.

0

@macio_944 Dying Light to samo :(

@daniel32778 ale Cyberpunk był wypruty z zawartości i prócz świetnej fabuły i zadań pobocznych nie oferował nic ponad to jak dla mnie. Oklepane aktywności poboczne z rozbojami, brak wielu rzeczy, mini gierek, ingerencji w wygląd V po wyjściu z edytora początkowego. Wiedźmin miał wszystko to co powinna mieć gra w 2020 roku jako standard.

0

@SenseiFCB Nie no jeśli chodzi o grę online (a na to większość się nastawia w takich grach) to FIFA jest lata świetlne przed PESem.

1

Info dla graczy FIFA 22:

- Web App rusza 22 września jednocześnie z możliwością gry 10h przed premierą dla konsol z abonamentem EA Play i bez ograniczeń dla PC z abonamentem EA Play Pro.

- Aplikacja Companion 23 września

- Pobierać grę na PC można od 20 września od godziny 19.

1

@Croocers Nie zjedzą, sam miałem przejście z PC na PS4 i wbijałem te same rangi co na kompie. Obecnie wracam na PC i ciekawy jestem jak to będzie wyglądało :D Pamiętam, że z graczami nie było problemu, jedynie rynek tworzył jakąś różnicę.

0

@clyde Ja kupiłem na PC i szczerze nie rozumiem tego fenomenu tych nowości na nowych konsolach i z chęcią zobaczę jakieś porównanie czy to faktycznie niesamowita różnica czy pare animacji i kosmetyka. Zresztą jak dla mnie PC powinno zaliczać się do tej nowej generacji i to powinna być pierwsza platforma do takich zmian przez możliwości komputerów, które w wielu przypadkach są mocniejsze ( i zawsze będą) od konsol.

Poza tym w 21 nie grałem więc w 22 chętnie pogram, bo lubię rywalizować online i po dłuższych przerwach mi tego brakuje :D A między PC i konsolami jedyna spora różnica jest w rynku kart, a z tego co udało mi się dostrzec to obecnie fut przeszedł w tryb kart niewymiennych w dużej mierze.

2

@Ronmes Miałem UPC i żadnych problemów nie było

3

@MaTt_BarcaFan Nie ma to sensu, u mnie w pracy znowu przywrócili obowiązek noszenia maseczek na terenie zakładu. Przez ostatnie pół roku wirusa nie było najwidoczniej, bo nie musieliśmy tego robić :D Zaraz wjedzie kolejny lockdown w tym chorym kraju (świecie).

0

@LecimyPoMajstra Ja tylko FUT w sumie, jednak stawiam na PC w tej edycji, nie mam konsoli i nie pali mi się do nie wiadomo jakiego grania. Poza tym oprócz rynku to żadna różnica, a z tego co widziałem to teraz w fifie jest masa niewymiennych kart. Kariera zbyt schematyczna jak dla mnie. Został chyba tydzień do wczesnego dostępu i 10 dni do przedpremiery, także już niedługo ;p

1

@adi7adi8 w 21 nie grałem, więc chętnie wrócę do tej gry :D Jakoś brak mi rywalizacji online, a wszystkie inne premiery poprzekładane

1

Ale bym sobie pograł już w nową fifke mmm

18

Ktoś pisał, że Real strzeli w 89 minucie. Daj numery w totka.

2

@macio_944 Mi się wydaje, że tam Messi może mieć spory problem żeby się odnaleźć. W sumie on nigdy nie widział piłki poza Barceloną i Argentyną, a te zespoły były budowane latami pod jego osobę. Nie wiem jak to tam w PSG wygląda czy oni grają na niego często czy nie szukają na siłę, bo nie oglądam xD Po prostu taka teoria. Messi nie jest za bardzo przyzwyczajony, że ktoś nie gra pod niego i cała filozofia nie opiera się na nim.

3

@Roman-Barca żebyśmy się nie zdzwili jak Barca zagra w LE xd

0

@Piorun https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDExMjU2NzM0OTUwMDoC-sSOhFCEK9ArOX8%3D&source=SB

Czuje jakieś problemy Sevilli i Juventusu, ale mam nadzieję, że z dobrym zakończeniem

0

@IronSanHybrid Fajnie byłoby trafić kogoś z nich w powitalnej paczce :D no może oprócz Oblaka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?