17

@Filipfcb2000 Akurat dobry bramkarz to by nam się przydał. Ter Stegen ma przebłyski, ale generalnie obniżył loty. Zresztą wiecznie grać nie będzie, a młody 15-latek ma jeszcze czas na rozwój i poważne granie. Trzeba chłopaka obserwować.

8

@Kgorecki2500 Zaraz będą planować interwencję pokojową w Polsce, żeby umożliwić podróż do Rosji tym Ukraińcom, którzy uciekli przed nimi.

2

@DLFCB Rangers z Celticiem ponad 320 meczy już ze sobą zagrali. Nieźle.

66

Pan Trener Xavi Hernandez.

6

@taris Mógłby już przestać robić sobie jaja i bronić na swoim poziomie. Wczoraj wyglądał naprawdę pewnie w bramce. Wręcz emanował spokojem, jak za swoich najlepszych czasów. Oby to był dobry prognostyk.

51

Panie Xavi, jesteś pan debeściak. In Xavi we trust.

10

@MadryckiTroll Żółtą bym dał. Głupie zachowanie.

69

3 lata czekania na zwycięstwo z naszym odwiecznym rywalem. Walimy ich 4:0 i to w Madrycie. To jest piękne uczucie, to smakuje wyjątkowo.

20

Pique dziś szef. Pięknie tam Vinciusa ustawiał do pionu.

3

@AmigoBlancos Jakby Benzema biegał z przodu nie odpuscilibysmy wam od 60 minuty.

0

@Gaucho Balet radziecki w wykonaniu Viniciusa.

24

Alves wszedł sobie na boisko w dziadka popykać, przy okazji 400 mecz w karierze wpadł. Do tego w pięknych okolicznościach.

20

To już z Galatą było trudniej.

2

Xaviemu to chyba ołtarzyk trzeba będzie zrobić w domu.

15

Co się pospuszczali po meczu z PSG to ich. Teraz Pan Trener Xavi ustawił do pionu.

12

Vinicius za tą symulke może być pewny nominacji do Oscara

12

@Batys Teraz to Lewy, Benzema, Haaland, Mbappe, Salah. Wszystko fajnie, świetni piłkarze, ale to nie to samo. Żaden z nich nie ma podjazdu do Messiego, czy Ronaldo.

29

@Batys Piłka nożna była wtedy jakaś lepsza. Co weekend prześcigali się, który więcej załaduje. Jak Ronaldo dublet, to Messi hat-trick. Ale to była rywalizacja.

4

@LeoMessi1994 Bardzo dobrze zrobiła.

0

Ryoyu i Geiger wyścig żółwi po Kryształową Kulę

0

Ale Zajc to jest lotnik

0

@Oskar00 Te pojedyncze dobre skoki i przebłyski jak np. Stoch na IO dają nadzieję, że może jakiś dobry trener jeszcze z nich coś wyciśnie. Fajnie byłoby, żeby Kamil kończył przygodę ze skokami w dobrym stylu jak Małysz, a nie klepiąc bule jak Schmitt, czy Ahonen.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FC1899Barca Fajny ten bratni naród rosyjski. Oby Ukraina to przetrwała...

13

@Kusco15 Pewnie mieli bekę z amerykańskiego wywiadu jak tutejsi eksperci. Kilka dni przed wybuchem wojny Amerykanie mówili, że ruscy są gotowi i mogą lada dzień zaatakować, a były głosy: "ta jasne, teraz to już na pewno, no już 2 tydzień zaczynają tą wojnę, putin nie jest taki glupi żeby zaczynać "

21

@FC1899Barca Ale zakute łby. Tfu na kacapów

5

@MesQueUnClub96 Będziesz im kibicował w półfinale z Villarealem?

15

@Deeespacito Za Busquetsem jeszcze bardziej. Takich piłkarzy już nie ma.

16

Zwycięstwo z Galatasaray w Stambule, przy takim kotle jaki zgotowali ich kibice, po odrobieniu strat, jest bardzo satysfakcjonujące. Trzeba przyznać, że postawili się nam mocno. Bardzo cieszy awans do 1/4. Lecimy dalej.

1

@Gaucho Mały geniusz. To jest piłkarz, którego będzie zazdrościć nam cały świat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?