Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
@Filipfcb2000 Akurat dobry bramkarz to by nam się przydał. Ter Stegen ma przebłyski, ale generalnie obniżył loty. Zresztą wiecznie grać nie będzie, a młody 15-latek ma jeszcze czas na rozwój i poważne granie. Trzeba chłopaka obserwować.
8
@Kgorecki2500 Zaraz będą planować interwencję pokojową w Polsce, żeby umożliwić podróż do Rosji tym Ukraińcom, którzy uciekli przed nimi.
2
@DLFCB Rangers z Celticiem ponad 320 meczy już ze sobą zagrali. Nieźle.
66
Pan Trener Xavi Hernandez.
6
@taris Mógłby już przestać robić sobie jaja i bronić na swoim poziomie. Wczoraj wyglądał naprawdę pewnie w bramce. Wręcz emanował spokojem, jak za swoich najlepszych czasów. Oby to był dobry prognostyk.
51
Panie Xavi, jesteś pan debeściak. In Xavi we trust.
10
@MadryckiTroll Żółtą bym dał. Głupie zachowanie.
69
3 lata czekania na zwycięstwo z naszym odwiecznym rywalem. Walimy ich 4:0 i to w Madrycie. To jest piękne uczucie, to smakuje wyjątkowo.
20
Pique dziś szef. Pięknie tam Vinciusa ustawiał do pionu.
3
@AmigoBlancos Jakby Benzema biegał z przodu nie odpuscilibysmy wam od 60 minuty.
0
@Gaucho Balet radziecki w wykonaniu Viniciusa.
24
Alves wszedł sobie na boisko w dziadka popykać, przy okazji 400 mecz w karierze wpadł. Do tego w pięknych okolicznościach.
20
To już z Galatą było trudniej.
2
Xaviemu to chyba ołtarzyk trzeba będzie zrobić w domu.
15
Co się pospuszczali po meczu z PSG to ich. Teraz Pan Trener Xavi ustawił do pionu.
12
Vinicius za tą symulke może być pewny nominacji do Oscara
12
@Batys Teraz to Lewy, Benzema, Haaland, Mbappe, Salah. Wszystko fajnie, świetni piłkarze, ale to nie to samo. Żaden z nich nie ma podjazdu do Messiego, czy Ronaldo.
29
@Batys Piłka nożna była wtedy jakaś lepsza. Co weekend prześcigali się, który więcej załaduje. Jak Ronaldo dublet, to Messi hat-trick. Ale to była rywalizacja.
4
@LeoMessi1994 Bardzo dobrze zrobiła.
0
Ryoyu i Geiger wyścig żółwi po Kryształową Kulę
0
Ale Zajc to jest lotnik
0
@Oskar00 Te pojedyncze dobre skoki i przebłyski jak np. Stoch na IO dają nadzieję, że może jakiś dobry trener jeszcze z nich coś wyciśnie. Fajnie byłoby, żeby Kamil kończył przygodę ze skokami w dobrym stylu jak Małysz, a nie klepiąc bule jak Schmitt, czy Ahonen.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@FC1899Barca Fajny ten bratni naród rosyjski. Oby Ukraina to przetrwała...
13
@Kusco15 Pewnie mieli bekę z amerykańskiego wywiadu jak tutejsi eksperci. Kilka dni przed wybuchem wojny Amerykanie mówili, że ruscy są gotowi i mogą lada dzień zaatakować, a były głosy: "ta jasne, teraz to już na pewno, no już 2 tydzień zaczynają tą wojnę, putin nie jest taki glupi żeby zaczynać "
21
@FC1899Barca Ale zakute łby. Tfu na kacapów
5
@MesQueUnClub96 Będziesz im kibicował w półfinale z Villarealem?
15
@Deeespacito Za Busquetsem jeszcze bardziej. Takich piłkarzy już nie ma.
16
Zwycięstwo z Galatasaray w Stambule, przy takim kotle jaki zgotowali ich kibice, po odrobieniu strat, jest bardzo satysfakcjonujące. Trzeba przyznać, że postawili się nam mocno. Bardzo cieszy awans do 1/4. Lecimy dalej.
1
@Gaucho Mały geniusz. To jest piłkarz, którego będzie zazdrościć nam cały świat.