4

@tristan87 Wydaje się być w porządku gościem.

0

@Pawel13sz Hulk

0

@don'T.R.I.P.e Sprytne.

1

@Hubsao W czerwcu kolej na nich. Oby udało im się awansować.

2

@Barca1992 Czemu sędzia nie zareagował? Ślepy był?

1

@prokofiew Czy przyjemniej to się jeszcze okaże. Oby coś tam pokazali, bo takiej padaki jak w Rosji nie zdzierże.

1

@maciar Dodałbym do tego bekę ze Szczęsnego przed meczem, i śmieszkowanie co tym razem odjebie - notuje kluczowe interwencje, spokój w bramce.

2

@clyde Szczęsny też dziś zrobił robotę. Trzeba przyznać.

0

@IronSanHybrid "Sama obecność to już jest dobrze". Zgodziłbym się pod warunkiem, że nasza drużyna coś by sobą prezentowała. Jak mamy jechać zebrać wpierdol, to lepiej nie jechac wcale. Co z tego, że byliśmy na mundialu w Rosji, jak byliśmy pośmiewiskiem i najgorsza drużyna. Na Euro znowu ostatnie miejsce w grupie i tylko remis z Hiszpania trochę zamazuje tą plamę. Podziękuję za kolejne takie występy. Tylko Lewego żal, bo taki piłkarz zasługuje by grać na takich imprezach.

4

Kartka Góralskiego w tym meczu to był pewniak. Jeszcze po kursie 2,75

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lordzi Puchacz nie umie bronić. Bereszynski też nie umie, ale jednak jest trochę lepszy w tym aspekcie.

3

@macio_944 Barcelona chce po prostu, żeby każda topowa "9"ostatnich lat zagrała na Camp Nou. Henry, Eto'o, Ibra, Suarez, Aguero, Auba, Lewy?

14

@Lionel_Messi10 Należy mu się, jak psu buda.

2

@Comfortable_ Ja bardziej pamiętam tą bramkę, gdzie Suarez tak jakby strzelił gola Cavanim. Walnął taką mocna centrę, że Ediemu mało co głowy nie urwało.
Ta bramka, o której mówisz to chyba na 2:1 była, a wtedy akruat podawał Fernandez.

3

@Pawel13sz Katar to może być last dance wielu piłkarzy, których się uwielbialo. Messi, Suarez, Cavani, Ibra, Modric. Jeszcze Ronaldo może zagrać.

8

@Pawel13sz To była przyjemność oglądać ich w akcji. Pięknie wyrzucili Portugalię z mundialu w 2018 roku, praktycznie we dwójkę.

2

@P33ck Foden fajny grajek. Bardzo się przy Gaurdioli rozwinął, ale angielski charakter już dał o sobie znać. Afera z prostytutkami na zgrupowaniu była. Ja tam zdecydowanie wolę naszego grzecznego Pedriego.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@insp1re Kto jak kto, ale Xavi mu zginąć nie pozwoli. Dostaje swoje szanse i je wykorzystuje. Dobrze, że nie jest forsowany jak Pedri w tamtym roku, bo wiemy jak to się skończyło.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lindvik i Sato pogodzili Słoweńców.

2

Paul Gascoigne, 54 lata. Chłopie coś ty ze sobą zrobił...
https://zapodaj.net/211e566402bdb.jpg.html
https://zapodaj.net/d39d673cb9dac.jpg.html

7

@Bykunn Ta F1 jest tak nastawiona na kasę, że nawet jakby rakieta spadła na tor, to woleliby zrobić szykanę dookoła dziury, niż odwołać wyścig.

1

@Cule1234 Dobrze robi.

0

@Cule1234 Niezłe jaja, ostatnie lata najlepszej ery polskich skoków, a tu kuźwa taka amatorka. Tak jak Kubacki przed chwilą powiedział. "Jesteśmy w Planicy i tutaj wszystko już powinno być dograne, a my tak naprawdę nie wiemy nic, wszystko jest robione na wariata"

3

@ElTomas O to Kazachstan już nie przyjaciele? Tak chętnie wpadli tam protesty stłumić, a teraz będą denazyfikować?
Moim zdaniem to bełkot jakiegoś przepitego ruskiego deputowanego. Bez szans na atak w takiej skali. To byłby ich koniec.

51

@DonMatteo901 Lucho boss. Uwielbiam go za to, że po prostu mówi to co myśli i nie owija w bawełnę.

2

@Medium Człowiek wrócił wyjebany z roboty, ale są też plusy. Robota na jutro zrobiona dziś, więc sobota wolna. Zimne piwko odrazu lepiej smakuje.

14

@P33ck Gdyby nie kontuzje, to kto wie gdzie by skończył. Sufit miał wysoko na pewno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?