Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
56
Pedri to najlepszy młody piłkarz na świecie. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Jak to dobrze, że on może czerpać z wiedzy Xaviego i Busquetsa.
2
@Cobra303 A gdzie on napisał, że nastuka 20?
0
@qubson12345 Ostatni magiczny skrzydłowy z Brazylii. No może jeszcze Coutinho miał tego skilla, ale nie aż tak.
2
@kaamil1910 Widzę, że Najman właśnie stracił monopol na bycie naczelnym głupkiem i debilem w Polsce.
2
@Piorun Ta w 2013 to była Cafusa.
https://zapodaj.net/3f1b5413f98ca.jpg.html
1
https://zapodaj.net/0738f0c051a7e.jpg.html
Która piłeczka najbardziej wam się podobała? Ja mimo wszystko mam sentyment do Jabulani z 2010. Bardzo miło wspominam te mistrzostwa.
1
Jeśli Arsenal wygra w poniedziałek z Crystal Palace, to będzie miał tylko 2 punkty straty do Chelsea. Ciekawie się to wszystko potoczyło, zwłaszcza, że Armaty były po pierwszych kolejkach na dnie.
0
W ogóle to już 3 mecz z rzędu Eriksena z golem. Dwa razy dla reprezentacji i teraz w meczu z Chelsea. Świetnie widzieć go w takiej dyspozycji.
1
@MesQueUnClub96 Ronaldo od dawna gra z kontuzją i nikt nie narzeka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Uukasz_93 No u mnie w serwisie w tamtym tygodniu ostra akcja wymiany opon. Ludzie się rzucili jak głupki. Ciekawe jak im się teraz jeździ
2
Znowu napadało tego białego gówna. Cała zimę tyle nie było. Już wolałbym, żeby wiosenny deszczyk padał, niż znowu ten śnieg.
0
@Emhyr Coś mi się wydaje, że prędzej Pique pojedzie niż Roberto.
2
@kiper09 No nie mów mi, że nie znasz czterokrotnego króla strzelców ligi cypryjskiej? Co z ciebie za kibic.
4
Ostatni raz graliśmy z Arabią Saudyjską w 2006 roku. Wygraliśmy 2:1 po golach Łukasza Sosina.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Worny Jak Pazdan z Cuadrado w 2018
0
@Pilka_jest_okragla Do tego czasu możliwe, że będzie miał już swoją. Przynajmniej tego mu życzę.
0
@Derean @P33ck Obie statystyki zostaną podtrzymane.
0
@macio_944 Już na Macedonii se nabił.
0
@VirtuoZ W porównaniu do tej grupy, którą mamy teraz? Chłopie. Każda drużyna z tamtej grupy była słabsza od Meksyku i Argentyny.
0
@VirtuoZ Ciężko byłoby mieć lepszą niż w 2018. To była grupa, z której powinniśmy wyjść.
0
@KrychaFCB Ludzie niech sobie popatrzą na wyniki Meksyku w fazie grupowej na ostatnich mundialach. Chłopy grają w grupie tak jakby mistrza mieli zdobyć, a Argentyna jest po prostu lepiej zorganizowana i poukładana. Oklep i tyle, przynajmniej ciekawe mecze będą, bo dawno z nimi nie graliśmy.
1
Meksyk w fazie grupowej zawsze ciśnie, a potem odpadają w 1/8
10
@AmigoBlancos Polska, Kolumbia, Senegal, Japonia. Awans pewny, jesteśmy faworytem.
W grupie, którą podałeś nasze Orły spokojnie mogłyby mieć 9 punktów, albo nie wygrać z Nową Zelandią, dostać w dupę od USA i męczyć bułe z Katarem
9
@qubson12345 Z całym szacunkiem dla Riberiego, bo to kapitalny grajek, ale to co grał Neymar w Barcelonie to był kosmos. Ney lepszy jak dla mnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@tobiasson92 Pełna profeska Tajnera. Potwierdza informacje o nowym trenerze, a tu okazuje się, że wciąż rozmawiają. Tak samo było pewnie ze skoczkami. Obiecał rozmowę, a tu decyzję podjęte dużo wcześniej. PZN to jest związek do zaorania. Szkoda tylko, że mój idol Adam Małysz dał się wciągnąć w jego szeregi.
2
@Bartek22 I właśnie tyle maksymalnie powinien zarabiać Araujo. Przynajmniej na ten moment. To dopiero jego drugi sezon w pierwszym zespole, więc bez przesady.
29
Akurat to, że Koeman wolał stawiać na Pedriego, Gaviego, czy Nico, kosztem minut dla Pjanica to była dobra decyzja. Tylko mogli to sobie wyjaśnić w normalny sposób i tyle.