0

@barcakamil Liga mistrzów to za dużo, chociaż kto wie. Marzyć można. Rok temu na Chelsea grosza bym nie postawił. Fajni Myślę, że o mistrzostwo przy dobrych wiatrach możemy spokojnie powalczyć. Real nie jest taki mocarny, a w Atleti chyba szykują się zmiany. Puchar Króla chciałbym, żeby był wygrany na 100%

8

@Kgorecki2500 Niezłe bujdy chłop opowiada. Pomijając sam wypadek, już widzę jak Putin potrzebuje zgody Tuska na cokolwiek.

0

@Cule1234 A później będą przeprowadzać ataki na obiekty pobytu ukraińskich ochotników, czyli równać miasta z ziemią.

0

@IronSanHybrid Niedość, że mądrze mówi, to jeszcze jest bardzo ładna.

6

@BombowiecKrawczyk Arsenal gra dobrze i wygrywa, a Auba strzela dla nas. Każdy zadowolony.

57

Sczerze mówiąc, nie spodziewałem się, że po wpierdolu 3:0 od Benfici za Koemana, będziemy jeszcze grać takie świetne mecze w tym sezonie. A tu cyk, Atleti, Bilbao, Napoli, Valencia, Osasuna. Aż chce się to oglądać. Drużyna cały czas robi progres. Idzie to wszystko w dobrą stronę. In Xavi we trust!

1

@VamosRakieta Come to Górnik Łęczna

0

@damiano996 Nie walnęli nam manity na jesieni za Koemana, to już chyba nigdy im się nie uda.

1

@Hubsao Jeśli to prawda z tymi torturami to masakra. Mam nadzieję, że oprawców spotka to samo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Paradoks Szpakowski by się załamał.

14

@Momals11 Camp Nou to jego dom. Nikt go tu nigdy nie wygwizda.

1

@Cule1234 Dolezal jako asystent pierwszego trenera byłby okej. Jako pierwszy trener, raczej słabo

2

@Gavinho Nie musi być w zarządzie, żeby widzieć jakim zaufaniem został obdarzony Arteta. Gdyby w Arsenalu rządził Al Khelaifi i Leonardo to już ze 3 razy byłby zwolniony, bo wyniki (mimo dwóch pucharów) były kiepskie. Mikel robi dobrą robotę i przywraca The Gunners tam, gdzie ich miejsce - do Ligi Mistrzów.

0

@MESSIah16 No chłop niesamowity. Oby się tylko nie okazało, że się szprycuje jak Armstrong.

5

@Kamilos84 Trochę przeginka z tymi kontraktami była, to fakt. Z drugiej strony, Messi zasłużył na każdego eurocenta jakiego dostał i wolałbym płacić jemu, niż takiemu Dembele, Cou, czy Griezowi.

3

@GeraltzKatalonii Ten co najbardziej odjebal to cwany, bo dziś nawet nie gra

1

@Gavinho Factos

1

Wolny potrafi w loty

0

@Cule1234 No tym Puigiem to cenę zbijemy, że hoho. Zaraz się okaże, że Barcelona oferuje 5 baniek + Trincao i Puig, a wilki wolą 5 baniek i samego Trincao.

1

@MesQueUnClub96 Przecież Lando Norris nie był przepychany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bykunn Bez kitu. Jak się słyszy te powiązania, rączka rączkę myje to jest aż nie do pomyślenia, że tyle osób może być w to wplątanych i zależnych.

2

@Comfortable_ Gra tam coś ten Kozłowski? Żeby nie było, że zaraz kolejny przepadnie i będzie musiał wracać się odbudowywać do Ekstraklasy.

1

@LaRoja Zidane na trenera, Pogba do pomocy i pewnie ściągną kogoś za Mbappe

0

Widać, że Stoch się męczy. Nie sprawiają mu te skoki przyjemności

5

@Kondziubarca Ale mnie to za przeproszeniem wkurwia. W środku Europy, tuż za granicami UE, kacapy napadają sobie na niepodległe państwo, roszcząc sobie do niego prawa. Giną ludzie, giną kobiety i dzieci, niszczone są miasta, a zachód sobie będzie biznesy z agresorem robił. Weź tu się teraz człowieku nie wkurwiaj, jak my przyjmujemy tych ludzi, dajemy im schronienie, a cała reszta, rządzący tylko czekają aż tam Ukraina padnie i będą mogli znowu otwarcie zacząć handlować z ruskimi.

Oczywiście o ile to wszystko jest prawdą.

6

@Pawel13sz Na mundialu w Brazylii jeszcze lepiej kropnąl


2

@michal26 To akurat proste. Rasiści i neonaziści uciekają do rasistowskiej Polski, a porządni obywatele uciekają do mateczki Rosji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?