Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@OsamaDembele Po pierwszej bramce dla Paryża będzie stypa.
2
@MrPGG Nie ma z kim tego przegrać. Nawet Koeman na jego miejscu by tego nie wypuścił.
2
@Hubsao Ciekawe, czy im chociaż ciepłe kufajki dali, bo jak ropy w czołgu nie będzie, to dupy im mogą do blachy przymarznąć.
No chyba, że litościwi Ukraińcy pozwolą im się ogrzać przy ogniu zniszczonych, kacapskich maszyn.
6
@Hubsao Brak żarcia, problemy z dostawą ropy, zimno. Miało być szybko, łatwo i przyjemnie, a tu napotkali zaciekły opór ze strony przeciwnika. Morale ruskiej armii musi być niesamowicie wysokie i pewnie spada z każdym dniem.
1
@P33ck Ładna brameczka
1
@Przemek2323 Ten o ruskich też jest spoko.
0
@Odcinkowy Ile tych patriotów przyjechało w ogóle?
0
@Kamiloza91 101
2
@Hubsao Nie ma to jak wysłać ludzi na śmierć, a potem nawet nie zabrać ich ciał do kraju. Nie ma ciał, nie ma problemu. Masakra.
2
@AmigoBlancos La Liga: Real, Barca, Sevilla
Serie a: Inter, Milan, Napoli
Premier League: City, Liverpool, Arsenal
1
@MrPGG 2:0 Barcelona wygra.
1
@MESSIah16 Szturm na Kijów = ogromne straty po obu stronach i wśród cywili, do tego zniszczenie miasta. Masakra...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@michal26 Czytam twoje wpisy często i widzę, że jesteś nieźle obeznany w tym temacie. Mamy w Polsce plany zakupu jakiejś dobrej obrony przeciwrakietowej? Coś w stylu żelaznej kopuły w Izraelu? Przecież przy naszym położeniu, mając ruskich tak blisko, tarcza antyrakietowa to podstawa.
6
@michal26 Wymiana starych, rozlatujących się ruskich Migów na amerykańskie F-16 to i tak jest dobry deal dla nas. Mimo, że stare, to wciąż niezłe.
A tak w ogóle, to te F-35 nie miały być przypadkiem następcą F-22 Raptor? Oglądałem coś kiedyś o samolotach bojowych, nie powiem bo mnie zawsze ciekawił ten temat. Ponoć Amerykanie wolą starsze F-22 od F-35.
4
Półtoraroczne dziecko zginęło w Mariupolu. Takie maleństwo... Po prostu braknie już na to wszystko słów.
3
@PawkoFCB Ci ludzie są tak zdesperowani w walce o swój kraj, że nie ma ich co osądzać.
1
@Emhyr No myślę, że Putin nie mógłby lepiej uczcić tej rocznicy.
3
@AdamaTraore To zależy. W zimie nie piję piwa prawie w ogóle, ale w lecie, wieczorkiem i po robocie wjeżdża zimny browar jak złoto. 5/6 na tygodniu, w weekend 4/5
12
@michal26 Szkoda, że zazwyczaj wielkie reformy pod przewodnictwem PiSu kończą się szumnymi zapowiedziami i klapą.
23
@kiuba2000 Naprzód Ukraino! Pogońcie kacapów do domu.
5
@Michu94 Właściwy człowiek na właściwym stanowisku.
1
@tom9001 Zdezerterował i uciekł na zachód.
3
@tom9001 Ciekawe, czy jego matka dowie się o tym, że zginął
3
@kiuba2000 Piękny widok. Oby więcej takich zestrzeleń.
5
@Emhyr Ale jak się tak na niego patrzy, to widać, że to jest taki twardy i zimny skurczybyk (nazwałbym to inaczej). Swoją matkę by poświęcił bez mrugnięcia okiem, gdyby musiał. Widać, że stary KGBista
1
@Dawidfcb1998 Zgadzam się.
3
@macio_944 Trzeba mieć nadzieję, że będzie to taki Lenglet z Sevilli, albo pierwszego sezonu w Barcelonie
9
@macio_944 Solidny, ale to żaden top. Potencjał jest, ale mam wrażenie, że to taki drugi Lenglet będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika