1

Arsenal i Barcelona w Lidze Mistrzów za rok. Tak bym to widział proszę państwa.

12

W żadnym wypadku nie sprzedawać Desta. Pod skrzydłami Xaviego jeszcze bedzie z niego dobry obrońca.

4

Takiego Frenkiego aż chce się oglądać.

0

@Roobo Do momentu kontuzji był w świetnej formie, więc nie ma się co dziwić. Długa przerwa od gry zrobiła swoje

0

Normalnie przecieram oczy ze zdumienia i nie wierzę w to co widze

3

@tristan87 O 57 Ukraińców za dużo...

16

Komentarz usunięty

0

@Onie W Moskwie nic mu nie grozi przecież.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ascend U mnie na wsi już diesla nie ma

0

@Khajio Przynajmniej zbankrutują honorowo, a nie z tym ruskim gównem na koszulkach.

3

@bari_94 Nic, a co ma być?

1

@urbipl Do bezbronnych ludzi każe strzelać, a ponoć chciał tylko pokój zapewnić. Putin to s******

7

@patry295 Opinia tego zjeba jest nieistotna.

0

@macio_944 Wymowne i trafne.

9

@IronSanHybrid Ruskie - zakały i wrzody na tyłku tego świata.

0

@Medium Pewnie myśli, że to pasztetowa.
https://zapodaj.net/385b986174232.jpg.html

29

@Katalonbar No myślę, że stanowczo byśmy to potępili.

0

United to się co najwyżej do Ligi Konferencji nadaje

5

@Majkel34 A czyli to taki związek

2

@Danny Gaucho Lampard w 2009 kosmos :o

2

@barcelonaLM I bardzo dobrze.

0

@Kinginiesta Czyżby kapitan uciekał z tonącego okrętu?

9

Przez 8 ostatnich lat... Nord Stream 2 i wina Tuska, Nord Stream 2 i wina Tuska

1

@Fabik87 Jaki blady ten Kaczyński. Masakra. Niech chłop pije ćwiartkę przed wyjściem do wywiadów, bo wygląda jak nieboszczyk.

12

@barcelonaLM No Antek niech pierwszy leci w kamasze.

128

Dani Alves - 38 lat, widział w piłce wszystko, wygrał już tak wiele, że równie dobrze mógłby sobie leżeć na plaży w Brazylii, a jemu dalej się chce i trenuje nawet, kiedy nie musi. To jest wielki sportowiec i profesjonalista. Życzę naszym młodym piłkarzom, żeby mieli takie podejście jak Dani.

2

@wroclawskifan Jak będą grać w Tercera Division to powodzenia z włączeniem kogokolwiek z rezerw do pierwszej drużyny. Już teraz przeskok z poziomu rezerw na poziom La Liga jest zbyt duży, a co dopiero będzie jak spadną niżej. Oni muszą się utrzymać, a najlepiej byłoby jakby awansowali ligę wyżej, ale o tym w tym sezonie można zapomnieć.

19

Umtitiego może by chcieli, albo Roberto?

3

@tbas Andrzej Duda: No to jadę na narty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?