Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Arsenal i Barcelona w Lidze Mistrzów za rok. Tak bym to widział proszę państwa.
12
W żadnym wypadku nie sprzedawać Desta. Pod skrzydłami Xaviego jeszcze bedzie z niego dobry obrońca.
4
Takiego Frenkiego aż chce się oglądać.
0
@Roobo Do momentu kontuzji był w świetnej formie, więc nie ma się co dziwić. Długa przerwa od gry zrobiła swoje
0
Normalnie przecieram oczy ze zdumienia i nie wierzę w to co widze
3
@tristan87 O 57 Ukraińców za dużo...
16
Komentarz usunięty
0
@Onie W Moskwie nic mu nie grozi przecież.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ascend U mnie na wsi już diesla nie ma
0
@Khajio Przynajmniej zbankrutują honorowo, a nie z tym ruskim gównem na koszulkach.
3
@bari_94 Nic, a co ma być?
1
@urbipl Do bezbronnych ludzi każe strzelać, a ponoć chciał tylko pokój zapewnić. Putin to s******
7
@patry295 Opinia tego zjeba jest nieistotna.
0
@macio_944 Wymowne i trafne.
9
@IronSanHybrid Ruskie - zakały i wrzody na tyłku tego świata.
0
@Medium Pewnie myśli, że to pasztetowa.
https://zapodaj.net/385b986174232.jpg.html
29
@Katalonbar No myślę, że stanowczo byśmy to potępili.
0
United to się co najwyżej do Ligi Konferencji nadaje
5
@Majkel34 A czyli to taki związek
2
@Danny Gaucho Lampard w 2009 kosmos :o
2
@barcelonaLM I bardzo dobrze.
0
@Kinginiesta Czyżby kapitan uciekał z tonącego okrętu?
9
Przez 8 ostatnich lat... Nord Stream 2 i wina Tuska, Nord Stream 2 i wina Tuska
1
@Fabik87 Jaki blady ten Kaczyński. Masakra. Niech chłop pije ćwiartkę przed wyjściem do wywiadów, bo wygląda jak nieboszczyk.
12
@barcelonaLM No Antek niech pierwszy leci w kamasze.
128
Dani Alves - 38 lat, widział w piłce wszystko, wygrał już tak wiele, że równie dobrze mógłby sobie leżeć na plaży w Brazylii, a jemu dalej się chce i trenuje nawet, kiedy nie musi. To jest wielki sportowiec i profesjonalista. Życzę naszym młodym piłkarzom, żeby mieli takie podejście jak Dani.
2
@wroclawskifan Jak będą grać w Tercera Division to powodzenia z włączeniem kogokolwiek z rezerw do pierwszej drużyny. Już teraz przeskok z poziomu rezerw na poziom La Liga jest zbyt duży, a co dopiero będzie jak spadną niżej. Oni muszą się utrzymać, a najlepiej byłoby jakby awansowali ligę wyżej, ale o tym w tym sezonie można zapomnieć.
19
Umtitiego może by chcieli, albo Roberto?
3
@tbas Andrzej Duda: No to jadę na narty