Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pawel13sz 19 lat... Przecież to jeszcze dzieciak. Całe życie było przed nim. Putin ty śmieciu...
5
@The_Man W BBC to powiedzą, że polscy rasiści i antysemici ganiają biednych i bezbronnych BLM.
Nie mówię, że wszyscy oni tam przyjechali w wiadomo jakim celu. Pewnie jakaś część z nich to naprawdę są studenci, ale kuźwa, czy studenci uciekający przed wojną zachowuja się w taki sposób?
4
@D10SLEO Człowiek orkiestra. Aktor, tancerz, dowódca, prezydent, a wolnym czasie to i szluga z chłopakami na osiedlu zapali.
21
@Kondziubarca Kobiety z dziećmi mają pierwszeństwo. Tak jest w cywilizowanym świecie. W sumie nie dziwi mnie, że akurat oni tego nie rozumią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
43
@bafi Brawo dla ciebie. Jesteś dobrym człowiekiem i jestem dumny, że mamy tutaj takich użytkowników. Pamiętaj, że dobro zawsze wraca.
0
@deyna2018 Zły to jest raczej dla Putina. Nie wierz też we wszystko, co wypisują w internecie.
1
@Xwowrak Historia nie jest czarno - biała i taka jest prawda. Trzeba o niej pamiętać, trzeba o niej uczyć, ale nie powinno się nią ciągle żyć. Popatrzmy na Ukrainę. Tam właśnie tworzy się historia i kreują się nowi bohaterowie.
0
@taris Ten Mazroui zbędny jak dla mnie. Wolę postawić na Desta, a mamy jeszcze Alvesa, który daje rade.
5
@NaFazieHitman Jakby teraz Ukraińcy ich odparli, to byłby prawdziwy cud.
11
@LyFT Myślę, że w najbliższym czasie jest to konieczne. Ruscy pokazali, że mając ich za granicami, nigdy nie można spać spokojnie. Po prostu w naszym interesie jest to, żeby mieć silną, nowoczesną, dobrze wyszkoloną i zorganizowaną armię.
5
@Kondziubarca No niestety ma rację. Niewiadomo do czego ten świr się posunąć może.
0
@Firestone Uuu ambitny kierunek. Dla porównania, 38 - letni Dani Alves wraca do Barcelony, a Roberto w wieku 30 lat wybiera się na emeryturę do MLS. No chyba, że zdrowie już nie pozwala na grę na takim poziomie.
12
@Hubsao Białoruś ma krew na rękach. Pociągnąć ich do takiej samej odpowiedzialności.
11
@Azi Jakbyście nie mieli zamiaru naruszać ich interesów, to nigdy byście tam nie wjechali kacapy.
0
@Arkon Za mocno mu Kliczko przyjebal swego czasu i klepki się przestawiły.
5
@DLFCB Mogą sobie grać z Białorusią i Czeczenią zawsze.
23
@tristan87 Tak zwana misja pokojowa i ratunkowa. Nigdy nie utrzymają tych terenów, zrazili Ukraińców do siebie całkowicie.
21
Jak czytam o tych dzieciach rodzących się w schronach to łzy same cisną się do oczu. Ojcowie powinni w tym momencie być tam i cieszyć się razem ze swoimi kobietami, a nawet nie mają pewności, że kiedykolwiek je zobaczą. Nie chce wiedzieć, co oni tam wszyscy czują...
0
@Kurkmen Może oberwiemy, może nie. Nie można zostawić ich bez pomocy. Zresztą nawet jakby ta pomoc szła z innego kraju, naprawdę myślisz, że Putin prędzej, czy później nie wyciągnąłby łap do Polski?
3
@Kurkmen A skąd ma iść? Jesteśmy najbliżej, to chyba normalne, że wszystko przechodzi przez nas. Liczy się czas.
22
@derlysy1979 Straszenie to ich ulubiona taktyka. Cały ich kraj zbudowany jest na strachu.
7
@sergio5 Szkoda, że się tak nie przejmują kibicami na Ukrainie.
35
@Hubsao Wstydzą się swojej szmaty
1
@IronSanHybrid No przecież według ruskich to tylko operacja ratunkowa dla rosyjskiej ludności, która jest mordowana przez Ukraińców. Dziwnym trafem ta rosyjska ludnośc znalazła się pod Kijowem, ma wyrzutnie rakiet grad i Iskandery. Oj kacapy kacapy..
7
@barcanawieki Nie pierwszy i nie ostatni niestety.
2
@Jacu327 @Azacca Myślice, że kacapy będą w stanie utrzymać te tereny? Przecież Ukraińcy w walce partyzanckiej dalej będą zadawać im straty, a ciągle prowadzenie operacji i trzymanie wojsk za granicą też kosztuje.
1
Załóżmy, że ruscy w końcu dopną swego i zdobędą Kijów (mam nadzieję, że jednak nie). Myślicie, że oni utrzymają te tereny? Ukraińcy nagle się poddadzą, złożą broń i przestaną walczyć?
10
@Jacu327 To są rozmowy w tzw. stylu ruskim.
8
@Chinaski Chyba go poebalo