Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@BART97 W 1 lidze. Piona @Emhyr
0
@Transu96 Kolejna częśc "Championa"? Tym razem Boyka ustąpi pola Muranowi i Soroko.
8
@barcelonaLM Stanowski nie wiedział z kim zadziera
1
@MESSIah16 Można, patrz na Legię
1
Nieciecza nawet z Legią nie potrafi wygrać. Ja nie wiem jak oni chcą się utrzymać? Słabszej drużyny na przełamanie już nie będą mieć.
2
@Elosek Ktoś ci każe to oglądać?
0
@tristan87 W Serie A prawdopodobnie walczyłby właśnie o kolejne scudetto i koronę króla strzelców, ale zachciało się powrotów do Chelsea.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Criss18Barca Życzę im podtrzymania tej pięknej serii
0
@Kurkmen A co to będzie w lecie?
1
@Kgorecki2500 @barcelonaLM No to nieciekawie. Trzeba czekać na jakieś dokładniejsze informacje
0
@Kgorecki2500 A co tam się dzieje?
4
@Pawel13sz Podebrać im tego Gaye. Chłop jest za dobry, żeby siedzieć w tej Valencii. @Laporta i @Alemany_presidente działać.
2
@Momals11 No widać właśnie
3
@Kusco15 Patologia.
2
@Emhyr Braithwaite jest do pożegnania w lecie.
2
@Ali3231 Po przygodzie z reprezentacją Sampaoliemu coś się trochę odkleilo chyba, co nie zmienia faktu, że Milik ze względu na swoje zdrowie powinien zrozumieć te rotację. Jak będzie gral po 90 minut co 3/4 dni to zaraz znowu sobie kolano rozwali i tyle będzie.
1
@Sau_Ron Rzuty karne z Holandią w 1/2 mundialu w Brazylii to był jego czas. Zapamiętam go jako dobrego bramkarza, który nawet nie grając w klubie, w reprezentacji kraju zazwyczaj nie zawodził.
5
Ja wam mówię, że Luukowi w końcu siądzie z tej przewrotki.
3
@Pilka_jest_okragla Tu nie ma co płakać, tylko wziąć się w garść i zacząć trafiać. Chłopak ma niesamowitą łatwość dochodzenia do sytuacji i jak poprawi skuteczność będzie dawał nam sporo jakości. Głowa do góry Ferran
2
@mekston Rangers? Top
1
@AssisMoreira Nie od dziś wiadomo, że karny to jeszcze nie gol. Zwłaszcza w takim meczu, gdzie presja na strzelcu jest ogromna, a na bramkarzu praktycznie żadna, bo nawet jak nie obroni to nikt nie będzie miał pretensji. Każdemu mogło się zdarzyć nie strzelić, a że zdarzyło się to wczoraj Messiemu to już pół świata będzie z nim jechało. Taka jest cena bycia najlepszym przez wiele lat.
1
@Joe_Pesci Dobrze byłoby jakby Salzburg sprawił im psikusa i pokonał faworytów.
6
@Vebrol Przeciętnie? To chyba delikatnie powiedziane. Zagrali totalną kaszanę i tylko Courtois utrzymał ich przy życiu w tym dwumeczu.
1
@DLFCB Paredes też świetny występ. Ogólnie środek pola przejęty przez Paryżan. CKM nie wyrobiło przy tak grającym PSG.
6
Veratti kozak. Szkoda, że nigdy u nas nie zagrał.
0
@Tasde Niech se wezmą Dembele.
0
@msmsms Bardzo proste pytanie. Nie da się wygrać mundialu, jeśli się na niego nie awansuje.
0
@JohnnyBarca Messi w wieku Mbappe wyglądał na boisku zdecydowanie lepiej niż Francuz i robił rzeczy nieosiągalne dla niego. Co tu porównywać jak jeden już schodzi ze sceny, a drugi dopiero zaczyna swoje show. Mbappe to będzie zdecydowanie najlepszy piłkarz przez parę lat.
1
@Pilka_jest_okragla "To gówno wytwarza jakaś niewidzialną barierę"