Ptasior
Dołączył/a: październik 2021
Saint-Tropez
10 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca Ale koni już nie ma, bo stadnina w Janowie podupadla.
1
@LuQa_ Pedri albo Alves
0
@PatrykBarca To jeszcze spirytusu i denaturatu trzeba zakazać.
8
@barcelonaLM Czas na Kazachstan i Białoruś.
12
@tristan87 Akurat zgodzę się z Koltoniem. Jeśli FIFA/UEFA ich nie wywalą to jedźmy tam i zlejmy im dupsko.
0
@FC1899Barca Pewnie już dotarło jaką głupotę odwalił. W lepszym klubie niż Barcelona już nigdy nie zagra.
0
@Qlewer Trzeba ruskich zlać, przynajmniej w nogę.
2
@Hubsao Oczywiście, że obchodzi, ale tylko na tych terenach, które zamierza właśnie zaanektować.
1
@potrojnakorona A żeby upadł i sobie ryj rozwalił
7
@FC1899Barca Ruscy są zakałą tego świata.
7
@Azi Biedni ruscy. Cały czas ich ta Ukraina prowokuje i atakuje.
0
@Emhyr To wszystko to zasługa łysego Schreudera. Ładnie chłopaków wytrenował podczas, gdy Koeman był zajęty udzielaniem wywiadów i piciem wina.
1
@Yoshi94 Moim zdaniem to nie ma co na to patrzeć w ten sposób. Teraz piłkarze wcześniej zaczynają grać na wysokim poziomie. Xavi i Iniesta to najlepsi pomocnicy w historii tej drużyny, a pewnie wielu powie, że w historii piłki (ja tak uważam). Jeśli nasze młodziaki choć zbliża się do ich poziomu w przyszłości i to będzie naprawdę dobrze.
17
@Zbyszard Jak będą rządzić choć w połowie tak dobrze jak Xavi i Iniesta to będę zadowolony. Potencjał jest duży, ale jeszcze bardzo dluga droga i sporo nauki przed nimi.
Dobrze, że chłopaki grają i mogą się rozwijać właśnie pod okiem Xaviego. Busi też pewnie nieraz coś podpowie. To zaprocentuje w przyszłości.
0
@gumaz Kotlet schabowy z ziemniakami
1
@busquets5 Jak rozegra świetny sezon to prędzej ktoś się na niego skusi. Może nie za taką kasę jaką sobie woła, ale na pewno za większą niż proponuje mu Barcelona.
7
@Denissuarez Miejmy nadzieję, że jednak nie wróci.
14
Jakbym Koemana słyszał. Taka jest nasza rzeczywistość.
1
@Sulimo Akurat w tej lidze to wszystko jest możliwe i każdy może wygrać z każdym. No może oprócz Legii. Lech może wygrać z Rakowem i Pogonią, by później wyłożyć się na Jagielloni albo Wiśle.
0
@FireBarca1899 W ogóle ostatnie występy Desta są pozytywne. Forma idzie u niego w górę i chyba wreszcie zaczyna rozumieć grę. Oby się wyrobił, bo jest jeszcze młody i szkoda go sprzedawać, zwłaszcza, że i tak nikogo lepszego nie kupimy.
0
@potrojnakorona Coś pięknego, co ten chłopak wyczynia na boisku, gdy jest w formie i wypoczęty.
0
Pedri to potwór.
4
Przyznać trzeba, że Aubie do twarzy w naszych barwach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ArterkHD Szczerze mówiąc? Wątpię
0
@Comfortable_ Ale ten Auba chujowy, goli mu się strzelać zachciało.
16
@Vebrol To niezły niewidoczny Messi
55
Roberto albo Puiga może brać.
2
@koziar W tym przypadku się mylisz.
3
@cules100pro Czyli się obsral?