0

@PatrykBarca Ale koni już nie ma, bo stadnina w Janowie podupadla.

1

@LuQa_ Pedri albo Alves

0

@PatrykBarca To jeszcze spirytusu i denaturatu trzeba zakazać.

8

@barcelonaLM Czas na Kazachstan i Białoruś.

12

@tristan87 Akurat zgodzę się z Koltoniem. Jeśli FIFA/UEFA ich nie wywalą to jedźmy tam i zlejmy im dupsko.

0

@FC1899Barca Pewnie już dotarło jaką głupotę odwalił. W lepszym klubie niż Barcelona już nigdy nie zagra.

0

@Qlewer Trzeba ruskich zlać, przynajmniej w nogę.

2

@Hubsao Oczywiście, że obchodzi, ale tylko na tych terenach, które zamierza właśnie zaanektować.

1

@potrojnakorona A żeby upadł i sobie ryj rozwalił

7

@FC1899Barca Ruscy są zakałą tego świata.

7

@Azi Biedni ruscy. Cały czas ich ta Ukraina prowokuje i atakuje.

0

@Emhyr To wszystko to zasługa łysego Schreudera. Ładnie chłopaków wytrenował podczas, gdy Koeman był zajęty udzielaniem wywiadów i piciem wina.

1

@Yoshi94 Moim zdaniem to nie ma co na to patrzeć w ten sposób. Teraz piłkarze wcześniej zaczynają grać na wysokim poziomie. Xavi i Iniesta to najlepsi pomocnicy w historii tej drużyny, a pewnie wielu powie, że w historii piłki (ja tak uważam). Jeśli nasze młodziaki choć zbliża się do ich poziomu w przyszłości i to będzie naprawdę dobrze.

17

@Zbyszard Jak będą rządzić choć w połowie tak dobrze jak Xavi i Iniesta to będę zadowolony. Potencjał jest duży, ale jeszcze bardzo dluga droga i sporo nauki przed nimi.
Dobrze, że chłopaki grają i mogą się rozwijać właśnie pod okiem Xaviego. Busi też pewnie nieraz coś podpowie. To zaprocentuje w przyszłości.

0

@gumaz Kotlet schabowy z ziemniakami

1

@busquets5 Jak rozegra świetny sezon to prędzej ktoś się na niego skusi. Może nie za taką kasę jaką sobie woła, ale na pewno za większą niż proponuje mu Barcelona.

7

@Denissuarez Miejmy nadzieję, że jednak nie wróci.

14

Jakbym Koemana słyszał. Taka jest nasza rzeczywistość.

1

@Sulimo Akurat w tej lidze to wszystko jest możliwe i każdy może wygrać z każdym. No może oprócz Legii. Lech może wygrać z Rakowem i Pogonią, by później wyłożyć się na Jagielloni albo Wiśle.

0

@FireBarca1899 W ogóle ostatnie występy Desta są pozytywne. Forma idzie u niego w górę i chyba wreszcie zaczyna rozumieć grę. Oby się wyrobił, bo jest jeszcze młody i szkoda go sprzedawać, zwłaszcza, że i tak nikogo lepszego nie kupimy.

0

@potrojnakorona Coś pięknego, co ten chłopak wyczynia na boisku, gdy jest w formie i wypoczęty.

0

Pedri to potwór.

4

Przyznać trzeba, że Aubie do twarzy w naszych barwach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ArterkHD Szczerze mówiąc? Wątpię

0

@Comfortable_ Ale ten Auba chujowy, goli mu się strzelać zachciało.

16

@Vebrol To niezły niewidoczny Messi

55

Roberto albo Puiga może brać.

2

@koziar W tym przypadku się mylisz.

3

@cules100pro Czyli się obsral?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?