28

Dziennikarstwo sportowe w żałobie. Nie będzie można polecieć sobie do USA/Meksyku i relacjonować dnia z kadrą, mówić o tym co zjedli na śniadanie itp. Nie będzie 6 godzinnego studia przed meczem, w którym przeróżni eksperci mieli analizować co bardziej nam się opłaca - wygrać grupę, czy wyjść z drugiego miejsca, żeby mieć łatwiejszą drabinkę do finału.

5

@Kapitan hawk A później ludzie się czepiają Fabregasa i Como, że nie gra Włochami. Włosi są chujowi i nie umią grać w piłkę.

0

@takisobiektos To Grabara w ogóle rozpoczął tą akcje Szwedów swoim elektrycznym wyrzutem pod ich nogi.

0

Kulesza i leśne dziadki z PZPN-u w żałobie. Nie będzie chlania whisky w USA latem

3

@Limaker Presja go zjadła, a niektórzy chcieli go od 1 minuty. Większość zapomina, że to jest jeszcze bardzo młody chłopak

10

Grabara dziś cienki. Szwecja cały chuj sytuacji miała, a 3 bramki strzeliła. Zwłaszcza ta trzecia na jego konto, bo fatalnie zaczął i podłączył ich do prądu. Bramkarz w takim meczu ma wprowadzać spokój w tyłach, a nie być zapalnikiem.

3

I tak szacun w chuj za ten mecz. Dawno nie widziałem, żeby grali tak dobrze.

0

@Pawlak1992 Zaraz skończy drugi raz

0

Pio Pio Pio wchodzi

0

Weźta tego Podolińskiego

6

Szwedzi mega chujowi. Mało kto gorzej gra piłką od nas, ale tu wyglądają dziś jak amatorzy totalni

2

@draxidox Poleciał na szybką dwójkę

2

@Comentateiro Albo pod czerwoną kartkę za drugą żółtą w 80 minucie xd

1

Myśmy z Maltą tak nie dominowali, jak dziś

2

Dobrze Bednarek? Poszedł na raz jak amator

1

@Firestone Nasz to wiadomo było, że ręcznik. Wielka gwiazda Wolfsburga, ze strefy spadkowej Bundesligi

3

Ich bramkarz jest popierdolony. Broni rzeczy, których nie ma prawa obronić

2

@Bykunn Najgorsza wersja Barcy Flicka i tak jest w chuj lepsza

2

Wiśniewski robi Gyokeresowi Pazdana 2016

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

32

Ale widać, że Zalewski to jest piłkarz nieskażony polską myślą szkoleniową.

2

Podoliński xddd

2

No i co z tego, że Zalewski porobi na lewej stronie, przyspieszy jak nie ma do kogo przegrać na prawą

0

Kłopoty, Kłopoty Urbana

2

No i NIESTETY...

0

@Kozinho. Joan to za chwilę będzie jedynką w swojej ojczyźnie.

1

@Kozinho. Mówimy o bramkarzu drużyny ze strefy spadkowej Bundesligi. Czasy Szczesnego i Fabiańskiego się niestety skonczyly

2

Wiesniackie gwizdy podczas hymnów narodowych, to już jakaś norma? Bydło na stadionach nie potrafi się zachować nawet chociaż przez chwilę?

0

@Criss18Barca Kto był chciał oglądać ten gówniany Real? Pusciliby Flickswagena, to zobaczyliby prawdziwą oglądalność

0

@Konradowskyy No jednak Pirlo, Lampard, David Villa, Rooney, Drogba, czy Beckham to trochę mocniejsze nazwiska niż Zaha, Son, czy inny De Paul. Nie ma już takiego gwiazdozbioru, jak wcześniej, co nie oznacza, że poziom tej Ligi spadł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?