0

Nie on nie, to szklanka więcej siedzi niż gra.

1

widać jakie masz wartości w życiu

1

a skoro dla Ciebie jedyną wartością jest cukiernia to idz wypłacz sie do piaskownicy z dziećmi którym własnie o takie rzeczy jest przykro.

0

Nie warto tutaj pisać nić poważniejszego. Bo widać jakie macie marne podejście do życia, że az się was żal robi.

10

0

Ja tak mam od 9 do 16 takie nudy :D
Zawsze mam tylko godzinę pracy :D

1

Pique młodszy nie będzie ;)

0

Wydaje mi się, że Messi nie poradzi sobie jako kapitan... przykładem jest ostatni mundial gdzie nie potrafił zmotywować drużyny.
NIe ma tego charakteru kapitana.

Moim zdaniem kapitanem powinien zostać Pique albo Ter Stegen

1

Tylko ze koles nie zagrał na mundiali praktycznie żadnego meczu, jeden na początku w podstawie.

2

Tu sa same janusze footbalu wiesz nie warto pisać czegoś z sensem bo zostaniesz zbesztany..
Każdy tutaj broni Dembele ale tylko on jako jedynie nie skroci wakacji i przegapi kolejny raz okres przygotowawczy.

0

NC+ ma dostęp do Polast premium?

0

Mam ncplus od 8 lat nie narzekam w żadnym stopniu.
Tylko wkurza mnie HBo bo tam ciągle leci to samo i ciągle seriale.

10

Pierwsza kobieta, która urodziła bliźnięta musiała byc nieźle zdziwiona.

0

20 na sezon to mało..

0

Trzeba kiedy się zgadać na jakaś partyjke :).
Szkoda tylko, że nie ma jeszcze zaktualizowanych transferów..

0

Grasz w MyClub?

2

Gra ktos w PESA na Ps4?

0

Podobno Valverde dowiedział się o sprzedaży Paulinho podczas prowadzenia samochodu z audycji radiowej. Zadzownił do Barta, który mu to potwierdził i Ernest z tego powodu był bardzo zły.

Jeśli to faktycznie prawda to nieźle sobie Bartek robi samowolkę jeśli chodzi o transfery.


0

i jakoś mu te treningi nic nie dały skoro zagrał ogony na mundiali a w fazie pucharowej to trawy nie powąchał :D

5

Nie podzielam twojego zdania... powinien zapieprzać na okresie przygotowawczym z drożyna

0

Koles nie grał przez pół sezonu, na mundialu jeden mecz w podstawie. Rok temu brak sezonu przygotowawczego, a dzis bawi sie z Roniem w klubie majac w dupie to co sie dzieje przed sezonem.
Koles powinien zapieprzać i pokazać ze był warty te 150 mln ( ale każdy wie, że to cena ostro przesadzona za niego)

0

To ze koleś praktycznie cały sezon nie grał.
Na mundiali również nie grał zbytnio..
I powinien zapieprzać na treningach i jechać na mecze to sanów a nie siedzieć w klubie i się bawić

0

odpowiedz jest chyba jasna bez głosowania.
Wiadomo ze Adnre.

3

Juve na mistrzostwo w kieszeni.

9

i po co nam ten Vidal był.. ehh

5

Zdarzenie na faktach byłem świadkiem.

Wczoraj w przerwie meczu Górnika z Trecinem.

Wchodzę do kibelka z potrzebą i widzę a tam stoją dwie maskotki z Górnika a jedna z nich chodzi z takim "kilofem górniczym" i ten mówi do drugiego:



Weź potrzymaj mi mojego młota bo będę szczał :D



Padłem ze śmiechu haha

1

Terminarz meczów może uldze zmianie?
Barca gra każy mecz w niedziele to jest chore..
Nie ma szans pojechac na weekend do Barcy na mecz w sobotę porażka.

1

Ale co by dał VAR w momencie gdy Angulo wychodzi do podania z własnej połowy a sędzia podnosi spalony i w dodatku Angulo dostaje zółtą za "SYMULOWANIE" WTF. W takich syt VAR nic by nie dał

6

Masakra jaki jestem wkur..... Wczoraj sędziowie ładnie okradli Górnika z bramek... poziom poniżej normy... Tacy sędziowie nie powinni być dopuszczani do prowadzenia meczów EUROPEJSKICH.
Sędzia totalnie stracił kontrolę nad meczem i gwizdał za każdym razem jak Ci z Tręcina się przewrócili...

24

Paco musi zostać on już pokazał, że można na niego liczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?