2

@PIWOSZ89 Tomek?

0

Ej ale nie było wcześniej informacji że proponowali za niego 80mln ale Flick zablokował? xD to teraz jednak 50?

0

@gumaz a ja uważam że aktualny rząd i silniczki tak absurdalnie atakują Nawrockiego że po postu wystawiają mu piłke do pustej. Nawrocki zwyczajnie nie zrobił jeszcze nic złego, dostał banalne zadania do zrobienia. Zawetowanie tego co miał zawetować...
No i w ogóle to sorry ale ataki na PKN że jeździ drogim autem to przecież jakiś totalny idiotyzm, potem ataki na to że ma tani zegarek a na końcu o to że ma koszule szyte na miarę z inicjałami. Litości...

0

@fckim23 ale ja nie oczekuje że obca osoba ma zaufać mojemu psu, ma zaufać mi. Jak idziesz ulicą i widzisz łysego typa 2x2 to oczekujesz że będzie chodził w kajdankach i kagańcu bo może Cie pobić? No raczej nie, liczysz na to że jest normalny, ale wracając do psów. Nie licząc skrajnych przypadków albo ras typu husky, pies zawsze Ci da znać jaki ma zamiar i co zrobi gdyby było inaczej to dosłownie każdy pies musiałby chodzić w kagańcu bo co z tego że mam go na smyczy jak przeciez na chodniku mijam ludzi i nie mam fizycznie możliwości trzymać psa w taki sposób żeby ktoś w pewnym momencie nie był w jego zasięgu, a dodam że mój pies spokojnie przeskakuję dorosłą osobę a jak szarpnie to ciężko ją utrzymać dorosłemu mężczyznie więc tutaj raczej smycz nie pomoże.

Dodatkowo, paradoksalnie to właśnie smycz u psa może powodować lęk i skłonność do agresji, dlatego że pies który czegoś się boi a czuje że nie ma swobody ruchu zaczyna się bronić w inny sposób. Mój pies kiedy jest bez smyczy wie że w każdej chwili może odskoczyć a niestety inne psy często ją atakują bo jest czarna i masywna.

Oczywiście ja tutaj nie chce bronić każdej osoby która puszcza psa luzem, bardziej chodzi mi o generalizowanie że to duże psy są problemem a właśnie często jest na odwrót, to małe psy są niesocjalizowane i nieszkolone, no bo przecież to mały pies to co on może zrobić i właśnie przez takie małe pomioty szatana wydałem tysiące złotych na wetów bo pogryzły łapy mojej... Kolejna sprawa to fakt że ja swojego psa znam, widziałem ją już w każdej sytuacji i doskonale wiem kiedy mogę sobie pozwolić na puszczenie psa luzem a kiedy nie, finalnie to zawsze jest odpowiedzialność właściciela i to właściciel ponosi 100% winy za zachowanie psa.

2

@Eklerek Nie rozumiem czemu akurat hejt na psa? Czemu niektórzy ludzie nie rozumieją że w 95% przypadków to jest wina właściciela. Koniec kropka. Jakbyście człowieka od dziecka uczyli przemocy a strach i agresja to jedyne co by znał to też byłby niebezpieczny.

@fckim23 No ja mam sporego psa, 33kg suke która bardzo często chodzi bez smyczy. W czym problem? Nigdy nikogo nie zaatakowała, nigdy na nikogo nie zaszczekała, nigdy nawet się nikim nie zainteresowała ba ona nawet się sama nie broni przed innymi psami. Chodzi przy nodze i się słucha. Ja natomiast musiałem kilka razy skopać inne małe kundle które atakowały ją bez powodu. Ogólnie większość małych psów jest agresywna a ich właściciele to idioci.

0

@Blantozaur no pewnie połowe, zakładam około 300km co nie jest tragicznym wynikiem tylko rozmawiamy o aucie za ponad 400k to jest absurd.

6

@Damian11 No Sikorski wbił mu do knajpy po wywiadzie z Trzaskowskim, czy to oznacza że teraz są przyjaciółmi? Czy politycy nie mogą się normalnie spotkać i porozmawiać a jednocześnie się krytykować i się ze sobą nie zgadzać?

0

@Blantozaur Nie tylko to, koleś jedzie prawdopodobnie EQE albo EQS w konfiguracji za 400k+ zł . Zasięg deklarowany około 680km, realny pewnie koło 250-300km po autostradzie. Tylko że mówimy tu o aucie za 400k ... ludzie kochani, niech Ci wszyscy fani elektryków pokażą jak jeżdzą autami po 150k-200k max.

0

@FcPortoFan1999 tutaj prawda, 8/0/0 ale już bilans bramkowy to raptem 13:1, kapitalna obrona ale moim zdaniem 6/0/0 i 28:5 w 6 kolejkach to jest po prostu inna liga.

0

@FcPortoFan1999 No chyba nie, Miedź w tamtym sezonie w pierwszych 6 kolejkach miała bilans 4/2/0 i 11:3 w bramkach. Wisła ma 6/0/0 i 28:5 w bramkach...

@Kgorecki2500 W którym sezonie? bo nie pamiętam sezonu w którym strzelali średnio ponad 4bramki na mecz.

0

@FcPortoFan1999 bałem się ale jak widać niepotrzebnie :)

0

Czy pamięta ktoś taką dominację jednej drużyny w Polskiej lidze na poziomie 1-2 ligi?

0

Mam nadzieję że Wisła nie siądzie w przerwie bo już mieli takie odpały w tym sezonie. Wydawało się że mecz zamknięty a tu niespodzianka a potem robi się nerwowo.

2

@Arcybiskup Olmo wyglądał w zeszłym sezonie bardzo dobrze, problemem były kontuzje przez które nie był w rytmie.

@Technik widzę uprzedziłeś mnie :)

0

Kolejny raz Ferran nie daje rady grając od 1 minuty a mimo to dalej są ludzie którzy nabierają się na niego bo kilka razy wszedł z ławki i dał dobrą zmianę…

8

@Frimpong Podatek cukrowy na produkty zero cukru to najbardziej skurw*** wał jaki można sobie wyobrazić. Puszka 0.33 coli zero kosztuje już 5zł, zaraz będzie więcej. Tymczasem 0.5 browara można kupić za 2zł ale co tam. ZDROWIE NAJWAŻNIEJSZE.

2

Nico byku głupia sprawa, przepraszam, miałeś racje xD

Przecież to jest cyrk, pamiętacie że mieliśmy wpłacić 62mln za Nico a dodatkowo sadziliśmy się na Luisa Diaza? xD

Ależ kabaret, 1:1 miało być od dawien dawna a tutaj niespodzianka, nie ma i nie będzie xD

0

@Sysia11 Jak jest lepszy to rozumiem że dostaniemy za niego minimum 60mln? Wcale nie jest wyceniany na 30, no i w ogóle to kolejka chętnych z City i Liverpoolem na czele a nie West Hamem i Wolverhampton prawda?

0

@Sysia11 Co Cie interesuje ilę kto zarabia. Z tego co wiem nie jesteś dyrektorem finansowym klubu a rywalizacja w drużynie nie jest oparta na zasadzie kto mniej zarabia. Casado przegrał rywalizację na początku poprzedniego sezonu z Bernalem a potem w trakcie sezonu z Frenkim. Koniec historii.

@DonCarletto Casado jest 4 lata starszy i dodatkowo ma gorsze warunki fizyczne. Casado jest na radarze trenerów od kilku lat i żaden nie zdecydował się na niego mocniej postawić z wyjątkiem sytuacji bez wyjścia ( poprzedni sezon ). Po prostu potenciał Casado jest o wiele niższy niż się niektórym wydaje, gdyby było inaczej to miałby pewne miejsce w składzie albo kluby proponowałyby nam za niego o wiele większą kase.

2

@Faro Problem nie jest z sektą Flicka, problem jest z sektą ciulesów którzy widzą w każdym wychowanku gwiazdę klasy światowej drugiego Messiego / Xaviego i Inieste i chcą aby trenerzy zawsze i wszędzie stawiali na wychowanków. Casado zwyczajnie przegrywa rywalizację z Frenkim, Pedrim, Gavim i Bernalem.

1

@KichuBlaugrana Spróbuj zejść z ilością powtórzeń i zwiększyć ciężar. Mi to bardzo pomogło, ja ogólnie ekspertem nie jestem ale mój trener mi kiedyś tłumaczył że przy podnoszeniu ciężarów liczy się głównie stymulowanie układu nerwowego. Twoje mięśnie są wstanie podnieść o wiele więcej niż Ci się wydaje. Zamiast robić 10-12 powtórzeń i schodzić z ciężarem, sprawdź jak zadziała u Ciebie większy ciężar i 4-6 powtórzeń.

2

@barcanawieki podobno zadowolą się tylko morzem śródziemnym więc może być problem.

0

@KichuBlaugrana A powiedz ile już trenujesz i co chcesz osiągnąć?

16

Dobra japa tam, prawdziwę wytyczne wyglądają tak:

RZUTY KARNE
1. Jeśli zawodnik Realu zaczyna płakać, należy przyznać rzut karny, i wyrzucić przynajmniej 2 zawodników rywala.
2. Jeśli zawodnik Realu nie strzelił bramki, należy przyznać przyznać rzut karny, jeśli rzut karny został nietrafiony, należy powtarzać do skutku.

ZAGRANIA RĘKĄ
1. Jeśli piłke ręką zagrał zawodnik Realu, nie ma ręki.
2. Jeśli piłkę zagrał rywal, minimum karny i czerwona.
3. Jeśli przy okazji Vinicius się spłakał to minimum 5 meczy zawieszenia, dwa karne i kampania reklamowa walcząca z rasizmem.

0

@mekston Czepianie się słownictwa, chodziło o minimalizowanie ryzyka popełnienia błędu, tymczasem aktualnie mamy średnio jeden kryzys na 4 dni. Trochę za dużo.

0

@mkord Bzdury mówisz, to minister Pełczyńska zmieniła kryteria przyznawania dofinansowania i jescze się tym chwaliła. Dokładnie te zmiany (PKD) doprowadziły do największych patologii.

0

@MesQueUnClub_87 A to jest już w ogóle inna patologia, bo w przypadku ministrów mówimy chociaż o odpowiedzialności politycznej, czyli np dymisja albo gorsze miejsce na liście. Natomiast bezkarność sędziów, prokuratorów, policjantów i urzędników to jest już całkowicie inny rodzaj patologi. Ile mieliśmy przypadków w których policjanci dokonywali przestępstw i byli kryci przez policje i prokurature...

0

@barteq W klubie panuje optymizm.

1

@GeneralXavi A ja się z Tobą zgadzam względem pani minister, wkurza mnie tylko że w Polsce nigdy za nic nie odpowiada premier i żeby nie było, nie chodzi mi tylko o Tuska.

1

@Starrk No może po kilku takich przypadkach politycy zorientują się że nie powinni wybierać na ministrów debili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?