0

@Eklerek No tak bo Cracovia to nie lata ze sprzętem xD proszę nie rób z logiki panny lekkich obyczajów. Patologia i plebs występuje po obu stronach Błoń ale tylko jeden z klubów stwierdził że to dobry rodzaj promocji robienie ze swoich koszulek szmat do wycierania dla pato streamerów.

0

@Eklerek No i super. W życiu jednak warto mieć jakieś wartości.

0

@MichuZ44 Jutro jadę na 3 dni do Lwowa to akurat odpocznę :) Ewentualnie czeka mnie wieczny odpoczynek.

0

@MichuZ44 No to jak nie rozumiesz jak działa internet i algorytmy to zrób sobie kolego przerwę od sieci bo Ci styki wypali ;)

3

@MichuZ44 To jest ranking portalu internetowego i został zrobiony tak żeby były w top 5 najgoręstsze nazwiska i różne kraje / drużyny i żeby wzbudzać emocje. Nikt o zdrowych zmysłach nie da Makembe na 3 miejscu po sezonie w którym wygrał jedynie zwolnienie Carletto.

0

@Hshdhrhdh CV ma takie że ciężko ogarnąć co on robi w 1 lidze. Ostatnie transfery były na duży plus, mam nadzieje że Giger też wypali, zwłaszcza że przy kontuzjach Mikulca i Jarocha ten transfer był mega potrzebny.

4

@Criss18Barca Dobra to jednak PO jest super, KPO zostało super wydane, nie ma afery to konfa i pis jest zła! Dzięki za wyjaśnienia!

2

@BorzyKrzys
- Zablokuj KPO bo Pis nie może przecież dostać tej kasy!
- Odblokuj KPO po wygraniu wyborów na zasadzie Ula dawaj hajsy już pokonaliśmy Pis!
- Szambo się wylewa
- Narzekaj że miałeś za mało czasu na dobre wydatkowaniu pieniędzy z programu który sam blokowałeś i zwalaj winę na poprzedników

xD Donek Ty to jesteś!

@Trojanek23 Przepraszam bardzo ale czy jest jakiś obszar w którym nie są totalnymi nieudacznikami?

0

@joloskyy Umniejszam? To Ty powiedziałeś, ja jedynie pokazałem Ci że siatkówka generuje takie samo zainteresowanie co tenis stołowy a piłka nożna to jest inna bajka pod względem marketingowym i kropka. Możesz zaklinać rzeczywistość. Jeśli twierdzisz że w siatkówkę grają wszędzie to ok, żyj dalej w swoim świecie.

Przybliżona liczba profesjonalnych piłkarzy na świecie: ok 128tyś
Przybliżona liczba profesjonalnych siatkarzy: ok 15-18tyś

Gdybyśmy policzyli drużyny młodzieżowe itd to przepaść byłaby jeszcze większa.

No i nie rozumiem jak niby masz grać siatkówkę bez boiska? Rozumiem że dzieci w afryce mają w pełnym słońcu zamykać oczy i wyobrażać sobie siatkę?

0

@FcPortoFan1999 Królewski dalej opiera model prowadzenia drużyny o AI i dane. Zwyczajnie potrzeba czasu żeby wszystko dograć. Raz zrezygnował z AI i to był wybór Moskala pod naciskiem środowiska. Wszyscy wiemy jak to się skończyło.

2

@joloskyy Przepraszam ale bzdury piszesz. Siatkówką na świecie interesuje się około 1mld ludzi, tymczasem piłką nożną około 4mld. To gigantyczna różnica. Dodatkowo, w piłkę nożną może grać każdy i wszędzie. Dzieciaki w afryce potrzebują dwa krzaki i balon. Natomiast siatkówka to sport praktycznie tylko dla wysokich który dodatkowo wymaga odpowiednich warunków - boisko.

Ciekawostka, siatkówka generuje zainteresowanie na poziomie tenisa stołowego.

0

@bodzio10 Mnie również ale czasem lepiej poukładać wszystko w 1 lidzę i wejść do ekstraklasy gotowym niż szybko awansować i zaraz spaść.

1

1 liga, sezon wakacyjny i ponad 30 tysięcy ludzi na meczu Wisła vs Pogoń Grodzisk Mazowiecki xd Jakby mi ktoś powiedział przed startem sezonu że Wiślacy wykręcą prawie 58tyś kibiców w 2 pierwszych meczach domowych to bym nie uwierzył.

0

@Marusek Aktualny projekt CPK to kpina i kompromitacja, nie zapraszam do dyskusji.
W pierwotnym projekcie z Krk mógłbym w 90 minut dojechać do CPK, w nowym zajmie to minimum 3h i to jeszcze z przesiadką w Warszawie. Brakuje cargo itd. Polecam ostatni odcinek Wilka na K0.

0

@LambiPL No to chyba mimo wszystko nie za bardzo się interesujesz tematem skoro nie wiesz jakie są realia... Poczytaj sobie chociażby o MSHG :)

2

@JohnKennedy wszystko kwestia detali. Bo sorry ale 500k na rozszerzenie oferty o piwa bezalkoholowe to jakiś żart.

0

@michal26 Nie mieli jak zwalić na PiS bo wnioski były składane w 2024 roku. Gdyby nabór był rok wcześniej jestem pewien że wina była by oczywista :)

0

@LambiPL Oj ale pudło misiu, mieszkam w Krakowie i sam w covidzie straciłem pracę bo robiłem w turystyce wtedy. Mi na szczęście wyszło na dobre bo zacząłem pracować w branży docelowej, no ale chwilowo było ciężko. No i teraz tak, ja zostałem na lodzie bez niczego, rozwiązanie umowy i elo. Firma zawiesiła działalność. Potem dostała tarcze i działa do dzisiaj. Masa restauracji upadła? Widzę że wiesz o Krakowskim rynku gastro tyle co nic, po pierwsze znamienita większość knajp działa do dzisiaj, upadły nieliczne restauracje i puby, po drugie większość z nich należy do większych grup gastronomicznych i kapitałowych które mają po x lokali. Po trzecie w większości te firmy dostały tarcze. Po czwarte, jak ktoś już dostał po dupie to zwolnieni pracownicy a nie firmy które zwyczajnie wywaliły ludzi, zawiesiły działalność albo ograniczyły koszty i czekały na pomoc finansową. Po piąte, covid był 5 lat temu, w 2020 roku. Mamy 2025 i dzisiaj te firmy dostają kasę na jachty? Serio? Nabór wniosków w 2024 roku. Faktycznie to jest ten czas.

0

@RosjaninBut Pisałem o tym wcześniej, Ci idioci są dumni z tego jak doją ludzi i się tym ordynarnie chwalą.

0

@LambiPL A nie, no to spoko, to jednak wybaczam te jachty, apartamenty, domki letniskowe. Było im ciężko w covidzie. Ja natomiast w covidzie żyłem jak pączek w maśle, dlatego przez 3 następne lata dostawałem podwyżkę podatków i zusu.

2

@JohnKennedy I bardzo dobrze, ja mam dość tego pier**** że co z tego że rozdaliśmy 10mld cwaniakom skoro pozostałe 40 trafiło w dobre miejsce! Dużo z tego, mnie to wkurwia, jeśli ten kraj nie dorósł do tego żeby rozdawać pieniądze to nie powinien tego robić wcale. To jest nic innego jak partyjne rozdawnictwo, kolesiostwo i zwyczajne okradanie ludzi. Jest masa ważnych projektów na które nie ma kasy, ale na jacht dla Janusza jest kasa.

0

Byłem pewien że KO zwali wine na Pis ale właśnie przeczytałem:

"Nabór wniosków na dotacje dla branży hotelarskiej, gastronomicznej i cateringowej (HoReCa) oraz turystycznej i kulturalnej, które ucierpiały w czasie pandemii koronawirusa, ogłoszono w kwietniu 2024."

Chyba jednak będzie ciężko xD

0

@JohnKennedy dobrze wiedzieć że Premier rządu nie ma z tym nic wspólnego i nie bierze odpowiedzialności za swoich ministrów.

0

@michal26 Masz za dużo wiary w tych ludzi a ja takich znam, oni się jeszcze chwalą tym ile są wstanie przewalić kasy. Oni robiąc ten projekt byli pewni że ludzie będą zachwyceni jak zobaczą ile kasy z UE popłyneło do kraju. Nie myśleli że ktoś to będzie faktycznie czytał i sprawdzał. A nawet jeśli, to w ich oczach to sukces, kasa się zgadza.

0

@lithotripter księgowy zasługuje na podwyżkę

0

@Safrani Nie no najważniejsze że PKB rośnie! Wiesz ile taki jacht generuje pkb? Bardzo dużo. A przecież najważniejsze są wskaźniki ekonomiczne.

2

@michal26 Wszystkiego rodzaju dofinansowania od dawna otrzymywali Ci którzy wiedzieli gdzie kiedy i jakie wnioski składać, plus wiedzieli jak je wypełniać. Bardzo często ludzie którzy rozpatrują takie wnsioski, odpłatnie udzielają pomocy przy ich wypełnianiu :) Jestem zdziwiony że jakiś kretyn wpadł na pomysł żeby to publikować.

0

@MesQueUnClub_87 Tylko Mafia 1 była wydana w 2002 roku. Aktualnie standardem są gry na około 40h+

@4drian0 niestety gram na ps5 bez napędu, więc albo poczekam na promke albo 220zł :/

0

@4drian0 no nie wiem czy 220zł za grę na 10h plus 2-3h z wszystkim to tanio no ale i tak zagram bo uwielbiam serie.

0

@4drian0 Rozumiem że mówimy tutaj o głównej lini fabularnej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?