10

@pyra92 Pedrim i Gavim zachwyca się cały świat, o Araujo pytają kluby z PL a Nico również jest bardzo wysoko oceniany. To nie są przypadki Puiga...

8

@Vebrol Jestem za bo nie trawie mafi z UEFA/FIFA a teksty o piłce dla wszystkich można włożyć między bajki, wystarczy spojrzeć na PSG. Liczy się kasa.

0

@Kgorecki2500 haha, PSL nie przekroczy progu, PiS zgarnie głosy dzięki metodzie donta, koniec końców do stworzenia rządu potrzebna będzie konfa albo sld, a skończy się na tym że pis wyciągnie kilku posłów z lewicy za stołki.

1

@Zbyszard nota za wrażenia artystyczne super ale od skrzydłowego za 150mln euro oczekiwałbym chociaż tej jednej bramki na 3-4 mecze. Przypomnę że gość jest lepszy od Mbape :)

1

@Zbyszard najpiękniejsze w nim jest to jak pięknie nie strzela bramek, 150mln euro.

2

@Criss18Barca ciężka sprawa, chcesz wejść do It ale jako kto? Z jednej strony podajesz bazy danych z drugiej grafikę, dość spory rozstrzał. Musisz też pamiętać że w IT nie ma czegoś takiego jak praca z jedną technologią, a przynajmniej w znamienitej większości, technologię się łączą. Jeżeli jesteś całkiem zielony to odpuść sobie termin na przyszły rok, w tej chwili rynek juniorów jest przesycony, ludzie którzy już coś umieją szukają pracy od 3 miesięcy nawet do roku.

0

6 minut doliczonych? Zawodnicy sevilli 10 leżeli na murawie…

41

Gavi lekko trafia przeciwnika, zolta kartka. Gomes napir*** łokciem, kopie fauluje 7x w meczu i luz nie ma problemu… to jest kpina z sędziowania

1

Sevilla powinna grać już w 9…

8

Sędzia robi co może żeby Sevilla strzeliła

1

@mateusz_mdj10 obserwuje go uważnie od kilku meczy, dzisiaj mega irytuje ale zauważyłem jedną rzecz, on nie jest pod formą, jak bierze grę na siebie to widać że potrafi. No tylko że on ucieka od gry, chłopak ma chyba problem natury psychicznej, wygląda jakby był zagubiony. Zobaczymy może po przerwie świątecznej coś mu w głowie przeskoczy.

0

@Nieznajomy jak się meczy nie ogląda tylko śledzi jakiś live score to się potem ocenia bramkarzy po tym że był jeden celny strzał i od razu bramka

6

To jest dramat co ludzie pier*** MATS był bez żadnych szans przy tym strzale, po raz kolejny kryminał w obronie a ludzie zwalają na bramkarza, przeciwnik nie musi oddawać dużo strzałów bo oddaje je z takich pozycji że bramka to obowiązek.

0

@colossus w sezonie, w kalendarzowym walnął 91

2

@kaamil1910 ja obrońców rozliczam za to jak bronią a prawda jest taka że Eric i Araujo przy 2 bramce dla Elche zachowali się jak dzieci we mgle.

3

@Przemek2323 No właśnie nie, ponieważ Łukaszenka ściąga ludzi sztucznie... To znaczy że dyktator z Mińska chce na własne widzimi się przepychać ludzi na teren UE. Jak granicę zewnętrznę nie będą szczelne to o schengen możemy zapomnieć.

0

Rok temu nikt nie wiedział kto to Gavi a dzisiaj ludzie się dziwią że mając 17 lat zarabia tylko 100tyś euro rocznie xD ... No tak, powinni mu dać 5mln euro jeszcze zanim zaczął trenować z pierwszą drużyną

6

@Przemek2323 Ręcę opadają jak czyta się takie komentarze... Nie pomyślałeś że może hmmm, Francja nie ściąga tych ludzi masowo do siebie żeby potem wysłać do Anglii ? Oczywiście Anglicy się wkurzają bo Francuzi nie robią nic aby zatrzymać migrantów których mają na własną prośbę, co nie zmienia faktu że porównywanie tego do sytuacji na granicy z Białorusią to jest czysta głupota.

1

@doc chłopak jest u nas 3 rok chyba, a obskoczył ze 4 różne pozycje/role, ma zjazd to prawda ale jak ten chłopak odpali a Gavi i Pedri się rozwiną to możemy mieć najlepiej obstawioną pomoc w europie.

0

@Firestone a może zamiast jechać po bramkarzu oddamy cześć i chwałę naszej solidnej obronie, która tak pieczołowicie pilnuje żeby przeciwnicy mieli ze 4 setki w meczu.

1

@Coutinho007 De Jong zagrał słabo ale sorry to co odstawiała obrona to był kryminał, Garcia to jest tykająca bomba a Araujo do prawej obrony pasuję jak pięść do nosa. Lenglet też kilka razy zaspał.

2

Za 2 dni będzie dementi, co chwile slyszymy kto odejdzie kto przyjdzie itd…

0

@Chinaski Ale o czym Ty mówisz? NIe ma żadnej realnej szansy na zlikwidowanie covidu bo osoba zaszczepiona dalej transmituje wirusa nie ma tutaj żadnego znaczenia czy transmisja jest ograniczona, bo większość zakażeń odbywa się w domu oraz miejscu pracy. Dodatkowo covid za szybko mutuje, są kraje gdzie poziom wyszczepienia przekracza 70% i wprowadzają restrykcje i nie ma żadnej różnicy w rozwoju epidemii względem krajów w których wskaźnik wyszczepienia jest niższy i nie ma w nich restrykcji. Dodatkowo przypomnę że zaleca się przyjąć booster do 7 miesięcy ponieważ już po 2 miesiącach skuteczność szczepionki zaczyna gwałtownie spadać. Oznacza to że trzeba będzie podawać w każdym roku około 15 mld dawek szczepionki. To jest jakiś kosmos, musielibyśmy się szczepić cały czas. Ponadto przypominam że osoba która jest zaszczepiona nie ma powodu żeby bać się osoby niezaszczepionej, jest wręcz przeciwnie. To osoba zaszczepiona powinna uważać na osoby zaszczepione.

W kwestii pożytecznych idiotów, no cóż można pójść dalej, PO uważa swoich za skończonych debili, PiS za ograniczonych umysłowo patusów a lewica to już w ogóle ma swoich wyborców za skończonych debili którzy zrobią wszystko w imię odpowiednik kolorów i łykną każdą bzdurę, chociaż politycy lewicy akurat reprezentują poziom swoich wyborców to może coś w tym jest.

Jeszcze w kwestii "naukowców", ja nie podważam badań naukowych ale ich interpretacje, ewentualnie metodologie, ale głównie interpretacje logiczną która zmienia raz na 3 miesiące jak kolejne tezy są obalane.

0

@osa91 Ale przecież szczepionka chroni Cię przed chorobą, minimalizuje ryzyko ciężkiego przebiegu, z drugiej strony ogranicza, nie znaczy że eliminuje ryzyko zarażania więc osoba zaszczepiona również transmituje wirusa czyli argument ochrony innych nie ma sensu.

0

@Chinaski Widzisz kolego ja jestem zaszczepiony i absolutnie nie popieram paszportów covidowych i segregacji i nie ma w tym cienia hipokryzji czy cynizmu. Zwyczajnie wolałbym samemu decydować czy chce się szczepić i zadbać TYLKO O WŁASNE zdrowie, czy nie. Gdyby szczepionka dawała cień szansy całkowitego zlikwidowania covidu w europie to może poparłbym obowiązek szczepień na niego ale subskrypcja na kilka miesięcy która daje wątpliwe efekty? serio? i tak do końca życia?

2

@BART97 No to fajnie masz że można w mediach cytować lekarzy i wywalać setki milionów na kampanie mówiącą że szczepienie skutecznie chroni przed zachorowaniem a jak się wszyscy zaszczepimy to wrócimy do normalności. A potem, no bzdura to była szczepienie łagodzi przebieg. I jeszcze masz pretensje do ludzi że cytują ekspertów którzy bezczelnie kłamali na wiosnę i bezrefleksyjnie akceptujesz to.

Ja się zaszczepiłem bo stwierdziłem że nic nie stracę a może szybciej to się skończy. Teraz się nagle okazuję że guzik, 3,5,6,10 dawka, zaraz będziemy się ładnie w kolejkach do sklepu ustawiać żeby pani na wejściu pokazać certyfikat o szczepieniu, i tak co 7 miesięcy trzeba będzie iść po abonament do Moderny, co dalej?

0

@Momals11 La rambla ma pamięć złotej rybki, chłop jest pod formą to prawda ale nie przesadzajmy. Każdy ma prawo być w gorszej formie, 2-3 lata temu mówiliśmy że MATS jest obok Messiego naszym najlepszym zawodnikiem, dzisiaj chcemy go wywalać. Ja w niego wierzę i jestem pewien że się odbuduje. Inna sprawa że przy takiej obronie nie ma lekko bo nawet jak on nic nie zawali to zawsze przeciwnik ma 2-3 sety w meczu dzięki naszej żelaznej obronie ... a zawsze jak coś wpadnie to wina Stegena... Przy naszej aktualnej sytuacji wolałbym solidnych obrońców a nie nowego bramkarza.

8

@Chinaski Jak Spurek porównuje jedzenie mięsa do holokaustu to wszystko jest spoko, jak KOD i strajk kobiet porównuje sytuację polityczną do holokaustu to jest spoko, ale jak na proteście konfy pojawił się transparent z nawiązaniem do holokaustu i po chwili osoby za niego odpowiedzialne zostały poproszone o wyjście to jest kur*** skandal... Jak czytam Polskie szmatławce to tracę wiarę w ten świat.

0

@doc czyli Depay zostaje z nami

7

@Waslak12 Mi się najbardziej podoba jak ktoś się ich pyta dlaczego podają dane w kwestii ilości zgonów osób zaszczepionych do niezaszczepionych od stycznia 202,1 kiedy nikt jeszcze nie był zaszczepiony, a nie np od sierpnia - października, a oni na to że to są dane z ministerstwa zdrowia i elo xD nawet grama zastanowienia nie ma, to są dane z ministerstwa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?