Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy ja mam wrażenie czy wszyscy którzy chcą zostać to zawsze Ci których chcemy się pozbyć. Natomiast jak chcemy żeby ktoś został to ...
5
@JarekS Amerykanie bez mrugnięcia okiem sprzedają legendarną nazwę staples center, która od teraz nazywa się crypto.com i robią to za rekordową sumę w historii a my się boimy Binance, nie mając jednocześnie problemu z reklamowaniem Qataru, graniu meczy w ZEA itd ? Opinia publiczna w większości nawet nie wie co to kryptowaluty albo myśli o to bitcoin. Nie rozumiem tego, jeżeli dają największą kwotę to brałbym ich ofertę. WIększego wstydu niż reklamowanie morderców i fanatyków religijnych już nie będzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mizander Młodzieżowa LM będzie nasza ;)
0
A ja z perspektywy czasu ciesze się na ten mecz. Mam wrażenie że potrzebujemy meczu w którym zawodnicy będą mogli zagrać na luzie, bardziej ryzykować i nabrać pewności siebie. Jak patrzę na naszą grę to mam wrażenie że głównie mental siada
0
@RomanHoffer A ja myślę że może być gorzej. Piłkarze czują się zastraszeni i się boją. Takie coś nigdy nie pomaga, no bo jak wyobrażasz sobie ten proces myślowy? "Dostałem w twarz to teraz zacznę zapierdzielać" ??
0
@kaamil1910 ohoho widzę że wzniosłeś się na szczyt swoich intelektualnych możliwości, napisałbym żebyś uważał na upadek bo może boleć ale mam wrażenie w Twoim wypadku zakończy się bez żadnego uszczerbku na zdrowiu
0
@kaamil1910 ale o kim Ty mówisz? Bo chyba nie o Dembele, polecam wyłączyć fife i odpalić jakiś mecz, akurat jeden się skończył i Dembele zagrał swój typowy paździerz. On jest zwyczajnie głupi i nigdy nie wejdzie na najwyższy poziom. Inna sprawa że my zwyczajnie nie mamy żadnej alternatywy.
0
@kaamil1910 a gdzie ja napisałem że prędkość piłkarza określa jego poziom? Gorzej jak piłkarz jedyne co ma to prędkość :)
0
@RosjaninBut ze Stegenem jest taki problem że nie ma alternatywnych opcji. Na rynku prawie nie ma bramkarzy którzy potrafią grać nogami, a jak są to często nie do wyjęcia
0
@Deco 20 no Hiszpanie to zawsze królowali w zarządzaniu, może dlatego większość klubów ledwo wiąże koniec z końcem.
2
@jordi70 A no dlatego że kwestionują legalność danej umowy. A dokładnie to że laliga nie może sprzedawać czegoś co do niej nie należy. Jeżeli w tej chwili jakiś klub gra w 3 lidze, i awansuję do primera to przecież prawa należą do tego klubu a żadnej kasy nie dostaną. Ponadto warunki są nie rynkowe.
0
@kaamil1910 a to jak się biegnie po lini to szybciej się biega? Sane miał do Bombla jakieś 20-30 metrów a skasował go zanim ten zbliżył się do pola karnego.
1
@jordi70 jak byk jest napisane że 3 kluby nie biorą udziału w umowie i nie przekażą swoich praw a sam fundusz przeleje przez to mniej pieniedzy
1
@kaamil1910 ej powiedz to Daviesowi że nie może z piłką wyprzedzić na 20 metrach Desta i Araujo bo fizyka zabrania
10
@domin1515 cicho, to dla Twojego dobra, jesteś za głupi żeby myśleć, zostaw to profesjonalistom takim jak Biedroń, Śmiszek, Jachira czy Czarnek.
3
@Deco 20 Ekonomia? Po co to komu, kasa za frajer hehe, a potem płacz że rezygnujemy z x miliardów na przestrzeni 50 lat żeby dostać ułamek tej kwoty teraz...
29
Ludzie co z wami? Czy wy kończycie czytać na nagłówku ? Facet przechodzi normalną rehabilitacje, nic mu się nie stało, zwyczajnie nie chcą przyśpieszać powrotu żeby uniknąć nawrotów i błędów z przeszłości... Do końca roku zostały 3 tygodnie.
0
@Songo91 gotówka albo wypad, żadne zabawy w wypożyczenia.
1
@Ewelinax Dziś już nikt nie pamięta że FDJ był naszym najlepszym pomocnikiem w zeszłym sezonie i nikt nie pamięta jak obskakiwał 4 pozycje, nawet na stoperze grał bo była dziura. Dzisiaj wciąż jest naszym najlepszym pomocnikiem obok Busiego tylko że nie jest wychowankiem więc ma od razu -100 do oceny wyjściowej. Zamiast pozbywać się Frankiego trzeba w końcu znaleźć zastępstwo dla Busquetsa, w tym sezonie gra dobrze ale jak staje na przeciwko takiego Bayernu to facet fizycznie wymięka(inna sprawa że cały zespół wymięka) no ale jednak Busi ma swoje lata i lepszy nie będzie. Z Frankim poczekałbym do momentu w którym będziemy mieć normalnie funkcjonujący atak.
8
Weźcie nie straszcie ... już myślałem że znowu mu się pogorszyło a widzę wszystko idzie dobrze.
0
@Yoshi94 No to znaczy że całkowicie inaczej rozumiemy słowo rewolucja, dla mnie to jest całkowita przebudowa składu, pozbycie się zawodników którzy już nie dojeżdżają natomiast to o czym Ty mówisz to zwykłe pozbycie się szrotu które powinno być czymś podstawowym, oczywistym w każdym normalnym klubie. W ogóle zawodnicy pokroju Minguezy nigdy nie powinni grać w 1 składzie, on nawet nie był podstawowym obrońcą w rezerwach.
0
@Yoshi94 Ci zawodnicy praktycznie nie grają. To co zmieni ta rewolucja?
0
W tej LE najgorsze chyba jest to że my jej nie wygramy...
2
Patrz na tych zawodników którzy mają odejść ... No rewolucja jak talala,
2
Nie rozumiem czemu Xavi wzbrania się przed 3-5-2 skoro aktualnie nie mamy zawodników żeby grać inaczej.
3
@Striker Tak ku*** za to Nico Gavi Busquets i Puig to pokazali jak się gra tiki take, De Jong gra słabo ale cały zespół gra słabo tylko jak Nico 4 razy w meczu zamiast podać do wybiegającego napastnika holuje piłkę i wdaje się w kolejne dryblingi a na koniec podaje do najbliższego to jest cmokanie z zachwytu jaki świetny, jaki wspaniały. De Jong zagrał wczoraj pasztet totalny tylko przypomnę że jeżeli chodzi o pomocników to on jako jedyny daje jakiekolwiek liczby, nawet jeśli są słabe. I nie chce słuchać tesktów typu bo inni są młodzi, w dup** mam że są młodzi, za to że grają młodzi punktów nie dają. Xavi musi kazać im w końcu zapierd***ć u nas w ogóle nie ma ruchu bez piłki i tu jest problem, jest podanie i koniec, stoją święte krowy i patrzą, jak ktoś nie jest obok piłki to w ogóle ma wywalone, stoją patrzą i czekają aż Messi wygra mecz, tylko faceta już nie ma...
1
@doc hahahahaha, sorry ale ja już to kiedyś widziałem. Ależ nam rewolucję po 8:2 zrobili. Rozumiem że odejdą wszyscy najlepsi i z potencjałem? Bo nikogo innego nie uda się sprzedać. Już widzę te tłumy po Umtitiego Oskarka Desta Dzbandele Coutinho itd. Już widzę jak Xavi posadzi na ławie Albe Pique i Busquetsa. Oczyma wyobraźni widzę jak sam zakłada koszulkę i dogrywa ciasteczka do Depaya który strzela po 3 bramki w meczu.
16
Nie no za to Oskarek, Pique, Depay, Dembele, Neto, Puig zasługują. Bo to są asy nad asami...
4
@Fabik87 made my day xD