0

@prokofiew Kounde, Araujo, Christensen to co to było? Trzech napastników? To że Kounde grał jako PO nie znaczy że był PO, nasze ustawienie nie było symetryczne i przy wysoko ustawionym Balde w fazie ataku, Kounde zostawał nisko. Plusem tego rozwiązania była lepsza asekuracja stoperów, minusem mniejsze zagrożenie pod bramką rywala. Teraz Cancelo gra o wiele wyżej, efekt taki że więcej strzelamy i więcej tracimy.

1

@prokofiew w zeszłym sezonie Mats wyciągał po 3-4 setki w meczu dodatkowo graliśmy trójką stoperów w obronie bo na PO występował Kounde. Teraz gramy o wiele bardziej ofensywnie a Mats nie będzie nam dupy ratował w każdym meczu. W każdym razie twierdzenie że Busquets był jakimś filarem defensywy to żart. Polecam sobie odpalić mecze z Bayernem.

10

Kurwa mać doliczył 7 minut przy 5 minutowym varze z czego grali kurwa 2 minuty i kończy od razu.

0

Wiem ktoś dlaczego Mallorca gra na murawie z pastwiska?

0

@DragonxNF udowodnisz że by tego nie ustał bez kontaktu? Powtórki zniekształcają obraz bo nie pokazują chociażby dynamiki akcji. To był karny

1

@natanvip powinno być 3. Seta Raphinhi i Ferrana

0

Nie no sorry ale Ferran bez Lewego to jest dramat. W polu karnym sam Gundogan…

4

@Kamilos84 no to chyba coś im nie pyka bo przez ataki na Polskę zyskuje PiS i Konfa a nie partię pro unijne xD

0

@Amigo_Blanco Konfa - 78, 3D - 75, BP - 74, PO - 70 ( z czego PO sra na program i poglądy więc się nie liczy ). Na końcu Lewica i Pis odpowiednio 44 i 36%.

11

@Comentateiro Czy brygada świętokrzyska dostała owacje na stojąco w parlamencie?

0

@Eto'o9 R10 No nie kolego, wybrałeś sobie kilka haseł które Ci pasują, ja pamiętam jak wszystkie media rozpisywały się nad zakazem rozwodu po tym jak Mentzen powiedział że CHCIAŁBY MÓC WZIĄĆ TAKI ŚLUB. Teksty Korwina i Brauna już nikogo nie interesują bo wszyscy przywykli do tego że są odklejeni.

7

@Firestone Ludzie tutaj mówili że będziemy tęsknić za Dembele xD tymczasem potężny Ousman 0 goli i 1 asysta w 6 meczach, do tego 3 miejsce w lidze.

0

@Eto'o9 R10 No właśnie media tak opisują Konfe a sama Konfa stara się budować kampanie o wolność wyboru i niskie podatki. Zwyczajnie redaktorzy szukają sensacji bo wiedzą że poglądy konserwatywne wzbudzają sensacje w internecie i czekają na zdanie które będzie można wrzucić do nagłówka.

3

Wie ktoś jakiego fikołka logicznego stosują kibice Realu tłumacząc że ledwo wygraliśmy ze słabą Celtą kiedy sami wygrali z nimi 1:0 po bramce w 81 minucie?

0

@Mow_mi_Douglas Wszystko zależy od kuchni, budżetu i klimatu jakiego oczekujesz.

2

@cris27 Ja nie potrafię zrozumieć dlaczego ten film jest tak mocno promowany przez PO i patologie polityczną. Przecież to jest polityczne harakiri, każdy zdrowo myślący człowiek wie że nawet fanatycy Tuska mają problem żeby bronić to propagandowe gówno a przeciętny człowiek powinien się dwa razy zastanowić zanim zagłosuje na partie która popiera tego rosyjskiego potworka którego namalowała holland (celowo z małej).

1

@GeneralXavi tak, faktura VAT normalnie jest wystawiana.

0

@GeneralXavi Iphone 15 pro nigdzie nie jest w normalnej cenie xD Nie licząc tego, ja bym raczej nie kombinował, będzie pewnie masa przekrętów w necie albo obietnic nie do zrealizowania, natomiast sklep Apple działa świetnie i warto poczekać.

4

@Matheu12 Studia nie są Ci potrzebne do tego żeby dobrze zarabiać i wykonywać fajną pracę. Potrzebne Ci są umiejętności i pomysł na siebie. Wyjątkiem są zawody które wymagają od Ciebie uprawnień.

23

@Ojciec5tkidzieci Opozycja robi wszystko co może żeby PiS wygrało wybory, a ten obrzydliwy film fanatyczki PO to jest zwyczajnie strzał w kolano opozycji i gigantyczny bonus dla pisu.

0

@Cotutajsiedzieje Ach to ubogacenie kulturowe, już nie trzeba jeździć do krajów trzeciego świata żeby poznać smak patologi, gwałtów i przestępstw, wystarczy wycieczka do Niemiec.

2

@AdiKingu96 ja tam sobie lubię czasem wejść na sofascore i sprawdzić ile strat zaliczył w meczu, ostatnio miał na liczniku 30, jego rekord to chyba 42.

0

@Messi96_96 od małych klubów wymaga się mniej

0

@GeneralXavi Wszyscy fani Probierza chyba nie oglądali jego wyczynów poza Białymstokiem. Ja oglądałem, najpierw widziałem jak epicko dawał dupy w Wiśle i Lechii a potem dostając pełnie, dosłownie pełnie władzy w Cracovii wyczarował maks 4 miejsce w takim stylu że tarcie chrzanu było zajęciem ciekawszym niż oglądanie jego TAKTYKI. Warto jeszcze dodać że Probierz to również fan rozwiązywania kontraktów po kilku dniach pracy, więc nie zdziwię się jak skompromituje się w 2 następnych meczach, spadnie na niego deszcz gówna i potem poda się do dymisji.

3

@arasz1819 Syndrom oblężonej twierdzy za 3 2 1... Jedno wiem na pewno, konferencje prasowe będą ciekawsze niż mecze.

0

@Bobo25 @BulaKG Rzygać mi się chce od słuchania o wynikach. Zamiast zbudować drużynę na lata to u nas co roku ta sama gadka, WYNIK TU I TERAZ, a że gramy jak gówno? Co to za różnica, z drugiej strony, wynik na MŚ był ? Był, a wszyscy płacz że gówno graliśmy za Michniewicza.

Już nawet nie chce mi się pisać o jakich wynikach piszecie. Papszun w czasie 5 lat prowadzenia Rakowa wygrał więcej niż Probierz w całej swojej karierze ale to Probierz ma według was zrobić wynik tu i teraz... To jest facet który nie potrafił zbudować solidnej drużyny będąc trenerem, dyrektorem sportowym i vice dyrektorem klubu, mając świetne warunki i duży budżet.

1

@BulaKG jeśli nie chcesz żadnych zmian to Probierz ze swoim gównianym stylem będzie pasował idealnie.

0

@macio_944 racja, zwracam honor.

2

Hajto tak ogarnia że według niego FDJ grał 90 minut xD

4

Ktoś pamięta kiedy ostatnio strzeliliśmy 10 bramek w 4 dni?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?