Rhaan
Dołączył/a: czerwiec 2019
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Ej niech ktoś powie Felixowi że nie tak powinien grać. On powinien robić wiatr i dryblować a nie strzelać bramki i asystować i w ogóle co to za granie z marszu na wysokim poziomie? Chłopak powinien potrzebować czasu, tak najlepiej 6 sezonów.
0
@Kgorecki2500 2 miesiące temu Torres był 1 do wyjebania a teraz nagle lepszy od Lewego xD
0
Zna ktoś może jakieś dobre puby w Pradze gdzie będzie transmisja meczu Barcy ??
0
@tristan87 Weź nie pisz mu takich trudnych słów bez definicji.
Sarkazm - złośliwa ironia, drwina lub szyderstwo
Słownik języka polskiego PWN
0
Straszna szkoda że Felix nie zaczyna meczu z Luksemburgiem od 1 minuty, mam nadzieje że chociaż w drugiej połowie chłopak wejdzie. Rywal słaby a ewidentnie brakuje mu minut.
2
@arasz1819 prawda jest taka że za Souzy fajnie graliśmy w piłkę i przyjemnie patrzyło się na repke nawet jak wyników brakowało, natomiast Czesiu zrobił wynik i nie zasłużył na zwolnienie. Santos wygląda na faceta który nagle zorientował się w jakie gówno wdepnął. Naszej kadrze od lat brakuje liderów i umiejętności i to nie jest wina Lewego że gówno gramy.
0
@Emhyr Tak to jest przyspieszone xd Dlatego wygląda tak zajebiście, w rzeczywistości to było całkowicie inne tempo.
2
@Danny Gaucho właśnie coś mi w tej liście nie pasowało, Roni 66 bramek z wolnych? Jak on według transfermarkt ma 197 bramek w ogóle ??
1
@Tasde Problemem jest to że ludzie zbierający podpisy często nie wiedzą co ma znaleźć się na liście. Ja jak się podpisywałem to musiałem dopytać 3 razy który adres dokładnie ode mnie chcą, zamieszkania czy meldunek a potem dopytywałem co dokładnie potrzebują bo osoba podpisana wcześniej ewidentnie źle się wpisała i w pierwszej chwili ja sam chciałem powielić ten błędny format. Tyle że ja się dopytałem o co chodzi, przeciętny człowiek ma to gdzieś. Ogólnie konfa ma problem ze strukturami, część osób które tam są to jakieś całkowite nieporozumienie.
0
@Compadre lewaki tego nie zrozumieją, bo wiadomo najlepiej wszystko ludziom zabrać i rozdać swoim wyborcom. Chodzi o to że pomoc ma być oddolna a nie instytucjonalna. Jeśli chcesz pomagać to sam o tym decydujesz, jak, kiedy itd. A nie że zabierzesz pieniądze w podatkach i sam decydujesz kto zasługuje na pomoc narodu.
0
@Cule1234 Jak przedłużą mu ten kontrakt jeszcze kilka razy to facet będzie u nas grał do 60 roku życia...
3
@Bobo25 Jeżeli redaktorzy policzyli obniżkę podatków jako koszt dla budżetu ale nie uwzględnili redukcji wydatków to znaczy że cały artykuł nadaje się jeszcze bardziej do kosza.
1
@Bobo25 Nie wiem co oni tam brali ale musiało być grubo. Po pierwsze nie podali wyliczeń po drugie tylko 2 partie z 5 podały program wyborczy xD
1
@insp1re podania kluczowe to te po których pada strzał
0
@Firestone cały poprzedni sezon pracował na to żeby wylecieć z klubu, więc jak teraz posiedzi na łasce dłużej to nie powinien mieć do nikogo pretensji.
0
Brak Cancelo w 1 składzie nie da się niczym wytłumaczyć. Nawet będąc jeden dzień w drużynie jest pewniejszy niż parodysta Roberto który jak nie zawali bramki to mu chyba dupe rozsadzi.
1
Ahahahahaha ale padolino
0
Odpaliłem mecz i 5 sekund później bramka, nie dziękujcie
0
@fart bo duże kluby które mają kasę wolą kupić zawodnika a nie wypożyczyć, tymczasem Atletico chciało za Joao kupę kasy.
0
@Encore Fati sprzed 3 lat. Aktualnie Felix to zawodnik dwa razy lepszy.
4
@hayek ej ale od spania psa w łóżku to się panie odstosunkuj xD
0
Ludzie na spokojnie z tymi transferami, jet dopiero 12, Hiszpanie pewnie jeszcze poranną kawusie walą. Calma, jakieś większe ruchy pewnie po południu / wieczorem będą.
1
@GeneralXavi wiadomo, czeka już na samolot
0
@Kosiu podobno czeka na samolot
1
@Kuba_1 A kto ma lepszy atak? Atletico z Moratą i Depayem? A może Real z Rodrygo i Joselu ?
0
@Kuba_1 No tak, lepiej żeby Fati znowu grał cały sezon po 10-15 minut niż żeby ogrywał się w PL. Mamy w ataku aktualnie Lewego, Ferrana, Raphinie, Yamala i Abde a często gramy na 2 napastników.
0
@maroon Podolski to Polak z niemieckim paszportem... Nie róbmy z niego obcokrajowca. Na liście brakuje przede wszystkim Meliksona, co ten chłopak wyczyniał w Wiśle to nie mam pytań.
2
@Eto'o9 R10 no tak biedny Donaldzik, za to Kaczor to szatan, faszysta i jest gitara. Jak Newsweek porównywał Kaczyńskiego do Putina, czyli zbrodniarza wojennego to było git? Uwielbiam te tłumaczenia fanatyków PO, obrażać można tych z którymi się nie zgadzamy, inaczej to skandal.
0
@IronSanHybrid Ale ja nie atakuje, daje tylko przykład i podaje hipotezę :)
0
@bartekvisca Szybko to by było jakby podnieśli stopy o kilka pkt procentowych na raz a nie bawili się w podnoszenie o 0.25 co miesiąc przez ponad rok.