16

Ej niech ktoś powie Felixowi że nie tak powinien grać. On powinien robić wiatr i dryblować a nie strzelać bramki i asystować i w ogóle co to za granie z marszu na wysokim poziomie? Chłopak powinien potrzebować czasu, tak najlepiej 6 sezonów.

0

@Kgorecki2500 2 miesiące temu Torres był 1 do wyjebania a teraz nagle lepszy od Lewego xD

0

Zna ktoś może jakieś dobre puby w Pradze gdzie będzie transmisja meczu Barcy ??

0

@tristan87 Weź nie pisz mu takich trudnych słów bez definicji.

Sarkazm - złośliwa ironia, drwina lub szyderstwo
Słownik języka polskiego PWN

0

Straszna szkoda że Felix nie zaczyna meczu z Luksemburgiem od 1 minuty, mam nadzieje że chociaż w drugiej połowie chłopak wejdzie. Rywal słaby a ewidentnie brakuje mu minut.

2

@arasz1819 prawda jest taka że za Souzy fajnie graliśmy w piłkę i przyjemnie patrzyło się na repke nawet jak wyników brakowało, natomiast Czesiu zrobił wynik i nie zasłużył na zwolnienie. Santos wygląda na faceta który nagle zorientował się w jakie gówno wdepnął. Naszej kadrze od lat brakuje liderów i umiejętności i to nie jest wina Lewego że gówno gramy.

0

@Emhyr Tak to jest przyspieszone xd Dlatego wygląda tak zajebiście, w rzeczywistości to było całkowicie inne tempo.

2

@Danny Gaucho właśnie coś mi w tej liście nie pasowało, Roni 66 bramek z wolnych? Jak on według transfermarkt ma 197 bramek w ogóle ??

1

@Tasde Problemem jest to że ludzie zbierający podpisy często nie wiedzą co ma znaleźć się na liście. Ja jak się podpisywałem to musiałem dopytać 3 razy który adres dokładnie ode mnie chcą, zamieszkania czy meldunek a potem dopytywałem co dokładnie potrzebują bo osoba podpisana wcześniej ewidentnie źle się wpisała i w pierwszej chwili ja sam chciałem powielić ten błędny format. Tyle że ja się dopytałem o co chodzi, przeciętny człowiek ma to gdzieś. Ogólnie konfa ma problem ze strukturami, część osób które tam są to jakieś całkowite nieporozumienie.

0

@Compadre lewaki tego nie zrozumieją, bo wiadomo najlepiej wszystko ludziom zabrać i rozdać swoim wyborcom. Chodzi o to że pomoc ma być oddolna a nie instytucjonalna. Jeśli chcesz pomagać to sam o tym decydujesz, jak, kiedy itd. A nie że zabierzesz pieniądze w podatkach i sam decydujesz kto zasługuje na pomoc narodu.

0

@Cule1234 Jak przedłużą mu ten kontrakt jeszcze kilka razy to facet będzie u nas grał do 60 roku życia...

3

@Bobo25 Jeżeli redaktorzy policzyli obniżkę podatków jako koszt dla budżetu ale nie uwzględnili redukcji wydatków to znaczy że cały artykuł nadaje się jeszcze bardziej do kosza.

1

@Bobo25 Nie wiem co oni tam brali ale musiało być grubo. Po pierwsze nie podali wyliczeń po drugie tylko 2 partie z 5 podały program wyborczy xD

1

@insp1re podania kluczowe to te po których pada strzał

0

@Firestone cały poprzedni sezon pracował na to żeby wylecieć z klubu, więc jak teraz posiedzi na łasce dłużej to nie powinien mieć do nikogo pretensji.

0

Brak Cancelo w 1 składzie nie da się niczym wytłumaczyć. Nawet będąc jeden dzień w drużynie jest pewniejszy niż parodysta Roberto który jak nie zawali bramki to mu chyba dupe rozsadzi.

1

Ahahahahaha ale padolino

0

Odpaliłem mecz i 5 sekund później bramka, nie dziękujcie

0

@fart bo duże kluby które mają kasę wolą kupić zawodnika a nie wypożyczyć, tymczasem Atletico chciało za Joao kupę kasy.

0

@Encore Fati sprzed 3 lat. Aktualnie Felix to zawodnik dwa razy lepszy.

4

@hayek ej ale od spania psa w łóżku to się panie odstosunkuj xD

0

Ludzie na spokojnie z tymi transferami, jet dopiero 12, Hiszpanie pewnie jeszcze poranną kawusie walą. Calma, jakieś większe ruchy pewnie po południu / wieczorem będą.

1

@GeneralXavi wiadomo, czeka już na samolot

0

@Kosiu podobno czeka na samolot

1

@Kuba_1 A kto ma lepszy atak? Atletico z Moratą i Depayem? A może Real z Rodrygo i Joselu ?

0

@Kuba_1 No tak, lepiej żeby Fati znowu grał cały sezon po 10-15 minut niż żeby ogrywał się w PL. Mamy w ataku aktualnie Lewego, Ferrana, Raphinie, Yamala i Abde a często gramy na 2 napastników.

0

@maroon Podolski to Polak z niemieckim paszportem... Nie róbmy z niego obcokrajowca. Na liście brakuje przede wszystkim Meliksona, co ten chłopak wyczyniał w Wiśle to nie mam pytań.

2

@Eto'o9 R10 no tak biedny Donaldzik, za to Kaczor to szatan, faszysta i jest gitara. Jak Newsweek porównywał Kaczyńskiego do Putina, czyli zbrodniarza wojennego to było git? Uwielbiam te tłumaczenia fanatyków PO, obrażać można tych z którymi się nie zgadzamy, inaczej to skandal.

0

@IronSanHybrid Ale ja nie atakuje, daje tylko przykład i podaje hipotezę :)

0

@bartekvisca Szybko to by było jakby podnieśli stopy o kilka pkt procentowych na raz a nie bawili się w podnoszenie o 0.25 co miesiąc przez ponad rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?