0

Dawno się nie udzielałem.. Ale czy Lewy kiedyś nie marzył o Madrycie coś mi w głowie siedzi?

0

Ten Haag może chcieć ale Frankie jest nasz.

0

@FCB_dimiC może tak ale dobiera odpowiednio zawodników i umie z nich wyciągać maximum

0

Co zrobił Unai Emery w przerwie to nie wiem... Co zrobił Klopp też nie wiem.. Ale to tak jakby drużyny zamieniły się.. Liverpool stał się Villarreal z 1 połowy a Villarreal Liverpoolem z 1 połowy.. Football jest piękny.. Ile bym dał żeby Jurgen przyszedł do nas.

1

Chcecie aby Dembele został?

0

@escarabajo ale jak został to dał radę i tym razem też da radę

1

@gumaz książęce Ipa oczywiście Butla

0

@gumaz do spełnienia kego

18

Nie całe dwie godziny do meczu.. Piwko się chłodzi.. Wyjdę pokopać piłkę z psiakiem czas szybciej zleci. Oby dzisiaj Kevin pociągnął City do zwycięstwa. Pepe zrób to dla nas.

1

Ronaldinho ajj chciałbym żeby u nas był znowi w primie.. Zjadał Messiego i Neymara taki to był wirtuoz.. Najlepsza technika jaka widziałem w życiu.. Bawił się piłka.

0

Komentarz usunięty

0

@LloretDeMar Lubie Lewego ale on nie pasuje do nas wolałbym Jesusa z City., Hallanda nawet nie chce zobaczymy co przyniesie przyszłość.

0

@TylkoBarca7273 np w Canal +

3

@LloretDeMar chodzi mi o to żeby Lewy został tam gdzie jest

2

Dzisiaj Kevin de Bruyne zjada Modricia na kolację

4

I niech tak zostanie

0

Gdzie ta 21:00 Już bym chciał zobaczyć jak Real stawia autobus...

0

@P93FCB jestem w Play nie narzekam

0

@AduŚ07 ok dzięki wielkie

0

Komentarz usunięty

2

Angielski Finał Ligi Mistrzów tak to widzę... Po raz kolejny staną Guardiola vs Klopp.

0

@Oskar00 Od paru lat szczęście prezenty i sędziowie dla Realu..

1

@MICHU2 Real ma tylko szczęście i prezenty i to od paru lat i większość tutaj to potwierdzi

0

@Transu96 liczymy na to

0

@Oskar00 prawda boli wiem

0

@masa11 dzisiaj koniec z prezentami, Real miał duże szczęście w dwumeczu z Chelsea, to nie Real zagrał dobrze tylko Chelsea beznadziejnie

0

Kupiłem wczoraj kurtkę narciarska firmy McKinley, wydaje mi się taka cienka jak na narciarska, ale jest wodo odporna i do niby minus 20.. Ktoś zna tą firmę? Ma tej firmy kurtkę? Sprawdzi się czy nie bardzo i mam oddać?

0

@MesQueUnClub_87 czym się zajmujesz w pracy?

6

Mam nadzieję że dzisiaj City wybije piłkę Realowi i nie będzie się ślizgał i dostawał głupich prezentów. Guardiola musisz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?