Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawno się nie udzielałem.. Ale czy Lewy kiedyś nie marzył o Madrycie coś mi w głowie siedzi?
0
Ten Haag może chcieć ale Frankie jest nasz.
0
@FCB_dimiC może tak ale dobiera odpowiednio zawodników i umie z nich wyciągać maximum
0
Co zrobił Unai Emery w przerwie to nie wiem... Co zrobił Klopp też nie wiem.. Ale to tak jakby drużyny zamieniły się.. Liverpool stał się Villarreal z 1 połowy a Villarreal Liverpoolem z 1 połowy.. Football jest piękny.. Ile bym dał żeby Jurgen przyszedł do nas.
1
Chcecie aby Dembele został?
0
@escarabajo ale jak został to dał radę i tym razem też da radę
1
@gumaz książęce Ipa oczywiście Butla
0
@gumaz do spełnienia kego
18
Nie całe dwie godziny do meczu.. Piwko się chłodzi.. Wyjdę pokopać piłkę z psiakiem czas szybciej zleci. Oby dzisiaj Kevin pociągnął City do zwycięstwa. Pepe zrób to dla nas.
1
Ronaldinho ajj chciałbym żeby u nas był znowi w primie.. Zjadał Messiego i Neymara taki to był wirtuoz.. Najlepsza technika jaka widziałem w życiu.. Bawił się piłka.
0
Komentarz usunięty
0
@LloretDeMar Lubie Lewego ale on nie pasuje do nas wolałbym Jesusa z City., Hallanda nawet nie chce zobaczymy co przyniesie przyszłość.
0
@TylkoBarca7273 np w Canal +
3
@LloretDeMar chodzi mi o to żeby Lewy został tam gdzie jest
2
Dzisiaj Kevin de Bruyne zjada Modricia na kolację
4
I niech tak zostanie
0
Gdzie ta 21:00 Już bym chciał zobaczyć jak Real stawia autobus...
0
@P93FCB jestem w Play nie narzekam
0
@AduŚ07 ok dzięki wielkie
0
Komentarz usunięty
2
Angielski Finał Ligi Mistrzów tak to widzę... Po raz kolejny staną Guardiola vs Klopp.
0
@Oskar00 Od paru lat szczęście prezenty i sędziowie dla Realu..
1
@MICHU2 Real ma tylko szczęście i prezenty i to od paru lat i większość tutaj to potwierdzi
0
@Transu96 liczymy na to
0
@Oskar00 prawda boli wiem
0
@masa11 dzisiaj koniec z prezentami, Real miał duże szczęście w dwumeczu z Chelsea, to nie Real zagrał dobrze tylko Chelsea beznadziejnie
0
@AduŚ07 https://www.intersport.pl/kurtka-mck-dawson-z-9-m294470.html?gclid=CjwKCAjwsJ6TBhAIEiwAfl4TWL8DkIIa4gU2DDVHBOaOARoi9UdJc0udlqLpmwOJfc4rieUxflgR9RoCrksQAvD_BwE
0
Kupiłem wczoraj kurtkę narciarska firmy McKinley, wydaje mi się taka cienka jak na narciarska, ale jest wodo odporna i do niby minus 20.. Ktoś zna tą firmę? Ma tej firmy kurtkę? Sprawdzi się czy nie bardzo i mam oddać?
0
@MesQueUnClub_87 czym się zajmujesz w pracy?
6
Mam nadzieję że dzisiaj City wybije piłkę Realowi i nie będzie się ślizgał i dostawał głupich prezentów. Guardiola musisz!