Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taka prawda mamy Busquets na środku ma już 34 lata i wiem że nie da nam pożytku on już myśli o innym klubie ale są tacy jak Xavi że wierzą ja mówię mu już dziękuję Sergio za wszystko
0
@Firestone odpowiada Ci którzy są lepiej platni
0
Jaki klub wydaje na 34 latka 45 50+ zmienne? Wolałbym innych w tej kwocie No Rafinhe.
0
@Janas11224 dlatego odszedł by zarobić nie wiadomo jak by wrócił co by pokazał jestem bardziej za Neyem niz Lewym
0
@lukasz222 może i tak było.. Kolego.. Ale wszystko się rozchodzi o pieniądze
0
@MesQueUnClub_87
Fakt jest taki że czujesz się najmodrzejszy i najlepszy na tej stronie..klauzule ustawia zarząd tak samo jak z Pedrim i czy teraz z Gavim mld euro czaisz to chłopaku!
0
@MesQueUnClub_87 to ja Ci napisałem po polsku że nie wiesz jaka klauzulę miał Ney po podpisu kontraktu dopiero później wyszły fakty cwaniaku La Rambli
0
@Bartek22 dlaczego Messi nie został niby nawet nie mógłby grać za darmo a to ciekawe w tym wszystkim po tym jak obniżył pensje o połowę.. Wg mnie jasna sprawa Nie był w formie jak cała drużyna i szukał pieniądzyjak każdy człowiek
0
@Bartek22 tak samo było z Neymarem zaproponowali mu kontrakt po prostu się zgodził.. Śmieszna klauzula to na pewno wina zarządu tak samo jak transfery które były nie przemyślane i płacone po ponad 100 mln
0
@MesQueUnClub_87 pisałem skąd wiecie jaka klauzulę zaproponował Bartek może tak niska by tylko podpisać
0
@Bartek22 Nie był zdrajca chciał też zarobić zarabiać jak Messi a 50 baniek za Lewego to transfer realny wg ciebie? W Realu tak nie było jak Crystyna robił staty to wina zarządu a Messi chciał zejść z pensji w wieku 33 lat to już trochę za późno
0
@MesQueUnClub_87 W Barcelonie zawsze był ponad wszystko wszystkich Messi nie powiem że to błąd ale zespół to jest drużyna a ostatnie lata widzieliśmy jak wygląda drużyna
0
@MesQueUnClub_87 skąd wiesz jaka klauzulę zaproponował Bartek
0
@Bartek22 jakich głupot slucham
0
@Firestone ty jesteś fanem Messiego Nie Barcelony
0
@MesQueUnClub_87 o tym napisałem dają ci więcej zarobić odchodzisz proste.. Jesteś młody i myślisz że projekt będzie dobry człowiek uczy się na błędach..
3
Wszyscy z was znienawidzili Neymara bo ktoś aktywował klauzulę nie jego wina że była taka mała... Chciał sobie zarobić każdy z nas by przyjął ofertę lepiej płatna.. Takie życie Messi też nas ładnie wydoil nie mówię tu że nie zrobił dużo nawet Crystyna w Realu tyle nie zarabiała co Messi taka prawda.. Zarząd Bartka się do tego przyczynił dawajac co róż większe kontrakty Messiemu.. Jasne najlepszy zawodnik ale jeżeli by nie dostawał takich kontraktów wtedy byśmy zobaczyli jak Messi kocha klub i czy by się zgadzał na inne warunki.. Dlatego jestem teraz za tym jak nie wyjdzie z Dembele czy Lewym za chore pieniądze w tym wieku i nie dadzą rady z Raphinha to brać Neya za 50 mln każdy popełnia błędy.. Dembele za Xaviego odżył i tak może być z Neymarem.. Taka moja opinia. Miłego dnia wszystkim.
0
@Kondziubarca chyba że Lewy dołoży ze swojej kieszeni
0
@Firestone oni Roberto nie mogą zarejestrować a chcą Lewandowskiego a to ciekawe.. Hah
0
@Medium odejdzie Dembele to się coś zwolni tak samo jak z lengle
0
@Medium a kto wie jeśli Dembele nie przedłuży, Raphinha nie przyjdzie może wtedy wezmą Neya.
0
Jeśli Neymar by zaakceptował taka ofertę jak dostał Dembus to ja bym go chciał mimo wszystkiego.
0
@Barca1992 przecież to nie wypali za żadne pieniądze.. Taka inflacja idzie że ludzie będą palić czym popadnie to tego roku teraz dopiero zacznie się prawdziwy smog
1
Jestem w wieku Leo kto z was jeszcze jest tego wspaniałego wieku?
0
Witam wszystkich :) Mam sprawę ktoś poleci mi jakiś program pdf do tworzenia edycji itp... Może być płatny ale jak najtańszy. :-)
12
Ta morda vinicjusa trzymajcie mnie bo nie wytrzymie
1
Trzeba rezygnować z canał plus już nawet premier League sprzedali dziady..
0
@elplacek44 również ogladam
0
@Vebrola@Vebrol@Vebrol@Veb@Vebrola@Vebrol@Vebrol@Veb ogarnął się może bo Real go nie chciał
0
@Messibestplayerintheworld bierzta my dopłacimy 100 euro