0

@El dominatore słaby to twój komentarz.. Jestem pewien że dużo kibiców oglądało skróty czy mecz bo warto.

1

Ile razy już oglądaliście skróty meczu.. Real vs Barca? Powiem że nie liczyłem :d

0

@FC1899Barca pewnie szkoda że to tylko woda hahahha

0

@Popitek12 straciłeś przyjaciela.. Jak dla mnie

57

Wciąż się podniecam tym podaniem Auby do Ferrana na 3:0 bajka... :D

0

W tym meczu nawet Mbappe by nie pomógł Hahahha

1

Garcia dzisiaj na plus

0

Po mału wracamy na swoją ścieżkę. Bravo Barca!

0

Kur... Żeby tylko nie bronić.. Grać swoje i do przodu

0

Nasz chłopak.. Laporta słyszysz widzisz?

0

Bosquets niech uważa kurwa lepiej

0

Żarłacz biały wrócił ach...

0

@trolownik właśnie gdzie oglądać?

0

@gumaz książęce Ipa niebieska

0

@barteggg08 powiedz co on zrobił dzisiaj jak narazie lipe

0

@Rewolucja123 nic nie wnosi jak narazie i do tego ma żółtą kartkę i nie ma podań od niego nie gra dzisiaj najlepiej

0

@Hubsao nie widoczny

1

Traore i Busquets do zmiany

0

@AdamaTraore włącz sobie Live tvi po kłopocie ja też tam będę ogladal

0

@Witekk10 w Lidze Europy Mistrzów.

0

Witam serdecznie wszystkich... Mam pytanko co jest lepsze waszym zdaniem chodzi o oglądanie meczów na strem... Strumyk czy może Live Tv?

1

Nie powinno być faulu po którym Ajax stracił bramkę to jest komedia gość się przewraca o własne nogi i faul.. Nie lubię drużyn które stawiają autobus przed bramka

0

Już bym wolał Sadio Mane.

2

Hu... Ja. Gramy

0

@zeko0 gdzie by nie poszedł to i takk by czlpal

1

Czy ktoś jeszcze jest zły że Messi odszedł......?

0

@IronSanHybrid hahahhaha oby tak dalej

0

@Batys winny się tłumaczy

0

@Gaz po tym co pokazuje nie dla Mezsieg

0

@Kapitan hawk masz rację...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?