Robert1603
Dołączył/a: maj 2019
Nowa Ruda, Niemcza
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@El dominatore słaby to twój komentarz.. Jestem pewien że dużo kibiców oglądało skróty czy mecz bo warto.
1
Ile razy już oglądaliście skróty meczu.. Real vs Barca? Powiem że nie liczyłem :d
0
@FC1899Barca pewnie szkoda że to tylko woda hahahha
0
@Popitek12 straciłeś przyjaciela.. Jak dla mnie
57
Wciąż się podniecam tym podaniem Auby do Ferrana na 3:0 bajka... :D
0
W tym meczu nawet Mbappe by nie pomógł Hahahha
1
Garcia dzisiaj na plus
0
Po mału wracamy na swoją ścieżkę. Bravo Barca!
0
Kur... Żeby tylko nie bronić.. Grać swoje i do przodu
0
Nasz chłopak.. Laporta słyszysz widzisz?
0
Bosquets niech uważa kurwa lepiej
0
Żarłacz biały wrócił ach...
0
@trolownik właśnie gdzie oglądać?
0
@gumaz książęce Ipa niebieska
0
@barteggg08 powiedz co on zrobił dzisiaj jak narazie lipe
0
@Rewolucja123 nic nie wnosi jak narazie i do tego ma żółtą kartkę i nie ma podań od niego nie gra dzisiaj najlepiej
0
@Hubsao nie widoczny
1
Traore i Busquets do zmiany
0
@AdamaTraore włącz sobie Live tvi po kłopocie ja też tam będę ogladal
0
@Witekk10 w Lidze Europy Mistrzów.
0
Witam serdecznie wszystkich... Mam pytanko co jest lepsze waszym zdaniem chodzi o oglądanie meczów na strem... Strumyk czy może Live Tv?
1
Nie powinno być faulu po którym Ajax stracił bramkę to jest komedia gość się przewraca o własne nogi i faul.. Nie lubię drużyn które stawiają autobus przed bramka
0
Już bym wolał Sadio Mane.
2
Hu... Ja. Gramy
0
@zeko0 gdzie by nie poszedł to i takk by czlpal
1
Czy ktoś jeszcze jest zły że Messi odszedł......?
0
@IronSanHybrid hahahhaha oby tak dalej
0
@Batys winny się tłumaczy
0
@Gaz po tym co pokazuje nie dla Mezsieg
0
@Kapitan hawk masz rację...