Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rewolucja123 Brak pomysłów na rozbicie autobusów? Stwarzamy dużo okazji ale skuteczność szwankuje.
Za poprzednich trenerów granie z autobusami wyglądało tragicznie, męczyliśmy bułę tak że szkoda gadać.
Teraz wygląda to o niebo lepiej.
7
W LM zagraliśmy jeden tragiczny mecz, w sumie pierwsze 20minut potem przeciętnie w reszcie spotkań graliśmy bardzo dobrze.
W lidze gra lepsza niż wyniki, jeśli chodzi o cały zespół tylko indywidualnie popełniamy błędy w defensywie czy to w ataku.
Do ligi Mistrzów zostało sporo czasu,
Piłkarze wrócą po kontuzjach, może jakieś sensowne transfery w zimie i naprawdę większość ekip w 1/8 jest do ogrania na spokojnie.
Tu na tej stronie robi się z Barcy drużynę do bicia,po wygranych wielki zachwyt, jeden słaby mecz i wywalanie Koemana i połowy składu.
4
De Jong wczoraj w drugiej połowie był jednym z lepszych u nas.
0
@Bobo25 zajmujemy drugie miejsce bo nie wyszedł nam tylko jeden mecz a reszcie graliśmy świetnie.
W lidze trzeba przestać popełniać błędy w defensywie i będzie dobrze.
0
@Kamiloza91 Atletico ma najlepsze lata za sobą. Jeszcze stracą sporo punktów. Oczywiście my musimy się poprawić.
2
@IronSanHybrid Dla mnie za Messim najlepszy.
2
Przegraliśmy bo daliśmy się zdominować na początku meczu, gdybyśmy my ruszyli ostrym pressingiem od pierwszego gwizdka to na pewno wynik byłby lepszy.
Piłkarze chcieli awansować z pierwszego miejsca jak najmniejszym kosztem, coś mi to przypomina, poprzednie edycje LM.
Chyba pierwszy mecz w którym zostaliśmy zdominowani przez pierwsze 20 minut w tym sezonie.
1
Jak zaczniemy regularnie grać tak jak w poprzednich meczach LM i w niektórych meczach La Ligi oraz dojdzie 9i stoper w styczniu to jestem spokojny o ten sezon.
W lidze jeszcze powalczymy a przy odrobinie szczęścia to w Europie sprawimy niespodziankę.
Jest to sezon przejściowy a różnice widać gołym okiem w większość meczów.
Jest dobrze a będzie lepiej moim zdaniem.
Tylko trzeba cierpliwości, powrotu kluczowych piłkarzy i transferów.
1
Koeman naprawdę ma ciężko, pierwszy sezon i na dodatek brak transferów, dużo kontuzji i błędy indywidualnie piłkarzy.
1
@Salchent Głupie straty ? Stracił piłkę z 2-3 razy Tylko dlatego że zagrywał od razu do przodu. Przy takiej liczbie minut jakie dostaje to gra świetnie.
0
@TheNekro94 De Jong w pierwszej połowie słabo ale w drugiej grał naprawdę dobrze
1
Czy wynik mnie martwi?
Zdecydowanie nie, przespaliśmy początkową fazę meczu, potem przeciętnie
Nie zagraliśmy tak jak potrafimy, już lepiej z Cadizem graliśmy.
MVP:Messi
Na plus: Puig Araujo, Braithwaite,De Jong
Na minus: Griezmann, LENGLET!!!! , Pedri,Trincao
Trzeba modlić się o transfery w styczniu.
Mam nadzieję że ktoś wpadnie na pomysł sprzedaży Griezmanna i kupna dobrej dziewiątki.
S
5
Riqui ma coś co Pedri na razie nie ma.
Zawsze chce piłkę,wybiega,szuka pozycji, był w każdej akcji od wejścia.
Mam nadzieję że Koeman da mu więcej okazji, kolejny mecz gdzie Puig gra świetnie z nieogarnięta drużyną.
0
@itmustbejoke Moim zdaniem nie było tak jak faulu na Penaldo.
0
@Transu96 Stanął bo chciał zostawić Stegenowi ale źle to sobie wyliczył.
1
@michal26 Dobrze że zabrał Griezmannowi bo miał lepszą pozycję jakby Francuz strzelał to by raczej obrońcy zablokowali.
0
Jak wyszliśmy po przerwie to było widać że bramki dla nas to kwestia czasu.Po golu Lengleta wszystko siadło.
3
Lenglet ma więcej wylewów niż moja obrona w Fifie,kolejny skandaliczny błąd na jego konto.
Chyba Araujo będzie naszym zbawieniem.
Szkoda, trzeba wierzyć,12 punktów do Atletico to sporo ale to nie jest ten sam zespół co kiedyś i mam wrażenie że jak złapią dołek to już porządny.
0
United remisuje z Lipskiem a PSG kompromituje się z Basaksehirem. Tak to widzę.
3
No po prostu xD
1
@itmustbejoke Na przestrzeni całej kariery to Cavani był wybitny,dla mnie lepszy od Lewego.
5
Tak się buduje imperium finansowe u bukmachera biedaki.
https://www.sts.pl/pl/user/?action=show-ticket-detail&id=313342088036647706&live=&ajaxCall=1&ticket_index=1&fullticket=1
1
To już kolejna taka zmarnowana sytuacja poprzednio Puig i jeszcze kiedyś 2 razy Pedri nie trafił w takiej akcji.
1
A może Griezmann na pivocie zagra.
0
@MasnyTed Tak wiem tylko nie było szans na to żeby VAR tak szybko sprawdził.
0
Czemu nawet ten sędzia nie chciał dać sobie szansy tylko od razu każę grać dalej śmiech na sali.
0
Hahahaha to był karny ewidentny a ten dzban nawet nie chciał sprawdzić i jeszcze czerwo dał
0
Maradona wielka postać świata futbolu.
Szkoda że tak traktował swoje zdrowie.
Mam nadzieję że media i ludzie będą informować świat o jego problemach z narkotykami.
Na pewno uchroni to wiele osób przed zmarnowaniem swojego życia ponieważ łatwiej wstrząsnąć ludźmi wielką postacią niż przypadkowym narkomanem z pod mostu.
Świat sportu żegna kolejną ikonę w tym roku, niestety.
0
Czemu nie czarne ja się pytam
0
@tbas Tak oczywiście ale z ławki zazwyczaj wchodził Portugalczyk i mam nadzieję że to się zmieni.