0

Czemu nawet ten sędzia nie chciał dać sobie szansy tylko od razu każę grać dalej śmiech na sali.

0

Hahahaha to był karny ewidentny a ten dzban nawet nie chciał sprawdzić i jeszcze czerwo dał

0

Maradona wielka postać świata futbolu.
Szkoda że tak traktował swoje zdrowie.

Mam nadzieję że media i ludzie będą informować świat o jego problemach z narkotykami.
Na pewno uchroni to wiele osób przed zmarnowaniem swojego życia ponieważ łatwiej wstrząsnąć ludźmi wielką postacią niż przypadkowym narkomanem z pod mostu.
Świat sportu żegna kolejną ikonę w tym roku, niestety.

0

Czemu nie czarne ja się pytam

0

@tbas Tak oczywiście ale z ławki zazwyczaj wchodził Portugalczyk i mam nadzieję że to się zmieni.

1

Puig z końcówki zeszłego sezonu czy Coutinho z tego sezon.
Kto lepszy?
Zapraszam do dyskusji.

3

Mam nadzieję że Koeman odstawi na chwilę Trincao i teraz da szansę Konradowi.

0

@sokot No Trincao też słabo,Dla mnie Firpo przeciętnie.

2

@A_Gomesinho_21 W odbiorze super, kilka akcji ładnie napędził.Brakowalo mi u niego dryblingów,to co ma De Jong i Puig.

1

@VeB 1899 Delikatnie to ująłeś.

2

Zawodnik meczu Dest chyba.

Na plus: Braithwaite Mingueza Puig Grizz Alena.

Na minus:Lenglet!!!!
Reszta przeciętnie.

Co powiecie o Fernandezie?

1

@BarcaInfo To by było ciekawe jakby u nas wtedy zagrał

0

@AduŚ07 2:1 dla Milanu

4

Dla mnie jeszcze De Jong zagrał nieźle.

0

Co się stało w walce Najmana?

6

Trenerzy u nas mają przesrane,tak naprawdę to od 8 lat mamy wybrakowaną kadrę, ciągle czegoś brakowało w tej kadrze.

1

@fart nawet bym 30 wziął z pocałowaniem ręki. Ulży sporo w wydatkach na pensję i pozbędziemy się tego dziadostwa póki jest coś wart bo z biegiem czasu będzie coraz gorzej.

1

Antoine"Nie moja pozycja"Griezmann znowu beznadzieja,Messi niewidoczny znowu błąd Obrońcy,Kontuzja Pique i Roberto.
Jedynymi plusami są Dembele i De Jong dzisiaj.
Jednym słowem mecz tragedia.

Trzeba sprzedać jak najszybciej Griezmanna i będzie na dobrą 9 oraz jakiegoś obrońcę a jeszcze na pensji zaoszczędzimy.

0

@don'T.R.I.P.e Messi akurat nie czlapie w tym meczu aktywny w pressingu.

2

To nie wina Stegena od początku był wysoko ustawiony pod rozegranie, niestety głupia strata i próbował ratować sytuację bo i tak by nie zdążył wrócić do bramki.

3

@damiano996 Albo 14 punktów.

0

@DonMatteo901 To coś mi odebrało 400 stówy

3

Mówcie kiedy Polacy bedo bo Real międzyczasie oglądam.

0

@Danny Gaucho Już wiadomo kto rozpylił koronowirusa by mieć więcej czasu.

2

Na Live postawione na Holandię po kursie 4.10 wejdzie jak złoto.

0

Obrona Realu upadnie po raz kolejny :)

0

@kryhaa Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.
Najlepsi na świecie a tak go ostatnio nazywają potrafią sami zdecydować o losach meczu. Gdy Lewy nie ma zespołu to sam nic nie potrafi zrobić.

0

@Krzywy95 Za rok czy dwa mogą być, aktualnie w top 16 na świecie by się znaleźli

0

@Triv44 Jak będziemy grać jak dzisiaj czy jak z Ukrainą to przy dobrym dniu Słowacji będzie ciężko. Szwedzi są półkę wyżej nie wspominając Hiszpanii.

0

Moim zdaniem jeśli nie potrafimy nawiązać walki z taką drużyną to nie mamy szans na wyjście z grupy na Euro.
Włoska ekipa idzie dobrą drogą ale ma sporo pracy jeszcze przed sobą by być na poziomie najlepszych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?