Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niestety G2 przegrywa w półfinale 3:1.
1
@draxidox Skład miodzio.Nie ma Griezmanna a jest piękny Pedri.Koeman podobasz mi się.
7
@BarcaInfo Szkoda że nie ma Marcelo.
2
To o czym mówiłem, najlepsza opcja Pedri za Griezmanna. Koeman pokazuje twardą rękę,on uczył kamienie jak być twardym.
Świetna decyzja.
1
@Pilka_jest_okragla Ja bym w nagrodę za dobrą grę dał Pedriego. Myślę żeby sprostał.
0
@barcelonaLM Jestem za szczepionkami, jeden z cudów medycyny. Szczepionki się robi długimi latami a tu powstaje w ekspresowym tempie. Mam wątpliwości czy będzie ona bezpieczna bo efekty uboczne mogą wystąpić w dłuższym okresie czasowym.
0
Gdzie lepiej według was oglądać klasyk?
Eleven czy Canalik?
0
@justfootball Nie powinni w żadnym wypadku ograniczać.
0
Każdy widzę mówi o tym że kobiety nie chcą rodzić dzieci niepełnosprawnych i powinny mieć prawo do tego.
Wiele wad u dzieci jest spowodowane przez rodziców, sposób odżywiania się , ogólnej kondycji zdrowotnej.
0
@Amigo_Blanco Jeżeli rodzice nie są e stanie ponieść tak dużego obciążenia to zawsze mogą je oddać a nie od razu zabijać.
0
@sebasek99 No i ma rację. Lepiej zabić od razu na początku ciąży na podstawie podejrzeń. Rozumiem że urodzić martwe dziecko lub z defektami to musi być straszne przeżycie ale rodzice muszą sobie zdawać z tego sprawę że tak może się stać.
0
@hoeniker Wskazujesz konkretne dwie rzeczy a ile było złych rzeczy które robiło PO a PiS nie robi. Można się tak przekrzykiwać cały czas. Te partię są śmieszne.
2
@Majkel34 PiS to dno ale PO nie było lepsze. Zło to zło nie ma rozdziału na lepsze czy gorsze.
9
@katalonczyk112 Obie te partię się nadają do utylizacji.
0
PiS zapowiedział zmiany w systemie nad niepełnosprawnymi. Chcą iść za ciosem.
Mam nadzieję że będzie jakaś poważna zmiana a nie tylko gadanie.
0
@Don Lucas Ja widzę Pedriego na prawym skrzydle a reszta to samo.
0
@NeroTFP Jeśli myślisz że coś zmieni się w szkolnictwie bo przyszedł inny minister no to jesteś naiwny. Kto by nie był z PiSu to i tak będzie to samo.
Tylko będą kontrowersyjne wypowiedzi by wywołać burzę a działań żadnych.
0
@BarcaInfo Konrad też ładnie.
0
@Mario96w Co z tego że mamy różne poglądy. Po prostu nie znasz odpowiedzi dlatego piszesz takie pierdoły.
0
@Mario96w Taki z ciebie zwolennik aborcji a nie umiesz odpowiedzieć poważnie na podstawowe pytanie.
Inni to samo.
0
Jedno takie zasadnicze pytanie.
Do którego miesiąca ciąży aborcja mogłaby być wykonana ?
Liczę na poważne argumenty.
Zapraszam do dyskusji.
0
@YoNoEntiendoNada Ale beka. Takie mam zdanie na ten temat a ty mnie od debili wyzywasz.Naprawdę słabe.
Niektórzy tu chociaż wyciągnęli jakieś argumenty.
0
@ShinobiQWE Ciekawe jakby odpowiedziały osoby które mieszkały w domu dziecka na pytanie czy woleli by gdyby już usuniętą ich jeszcze przed narodzinami
0
@GIGAKOKS Kto tak powiedział?
6
Ładna bramka , Brawo Lech !!!
0
@clyde Nie lepiej brzmi "zamordować". Takie jest moje zdanie i koniec.
0
@Pyziol Tak bo dziecko nie jest niczemu winne a skur... bym jaja obciął.
0
@NeroTFP Tak jak mówiłem badania są mylne.Jeśli nie da radę przeżyć po urodzeniu przez swoje wady to niestety już na to nic nie poradzimy.
3
Aborcja jest jedną z najgorszych wynalazków ludzkości.
Rozumiem że ciążę z gwałtu dla kobiet to okropieństwo ale nie można zabijać drugiego człowieka dla spokoju pierwszego.
Należy zapewnić fachową opiekę takim kobietą w takiej sytuacji a kobieta po urodzeniu może oddać do domu dziecka i w pełni będzie to zrozumiałe.
W przypadkach kiedy dziecko jest chore to rodzice też je mogą oddać a badania podczas ciąży nieraz są omylne.
Zarzucacie Konfederacji hipokryzję że są za wolnością gospodarczą a kobietą zakazują aborcji.
Oni są za wolnością dla każdego też dla tego dziecka w brzuchu.
0
@maciekofcb Mam nadzieję że tak będzie.Oczywiscie kosztem Griezmanna bo jak wiemy na 10 zagra Cou.
Najlepsza opcja,Trincao jeszcze musi popracować a Dembele dać w drugiej połowie żeby stabilizował formę.