Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu nie z pierwszej ...
0
Niestety spalony
1
@Survier Ci panowie "eksperci" uważali Griezmanna za świetny transfer... . Jako dziennikarzy ich lubię ale ekspertami są żadnymi.
1
Ale zwróć uwagę jaką pracę wykonał Robert xD
4
Już drugi raz w przeciągu dwóch dni widzę jak gościu jeździ autem i z megafonu puszcza tekst : Wyłącz telewizor włącz myślenie albo odtwarza słynną wypowiedź Morawieckiego o odwrocie wirusa.
Takich ludzi to ja szanuje
0
Hahahaha czyli jednak nie ma sensacji i Szachtar zdobył komplet punktów.
0
Wracam ze spaceru z psem a tu taki wynik.
Niedawno zmęczony z roboty wróciłem bez humoru a tu od razu Realik samopoczucie poprawił. Hahah
2
@GIGAKOKS Ostatni dzień tutaj pracujesz, wrócę tylko z narady i wylot,nierobie jeden. !!!
3
Griezmann ładnie dzisiaj klaskał na trybunach, nawet lepiej od Zidana.
Francuzi wiedzą jak pomóc drużynie.
1
Griezmanna trzeba się jak najszybciej pozbyć, tylko kto by go chciał kupić i za ile. Ja bym sprzedał nawet za 60-70mln.
2
@Tales_Omletu I bez lewego, Marcelo zawsze przeciętnie w obronie a teraz jeszcze bez jakiejkolwiek formy. Autostrada na bokach.
2
Co się dzieje w tym Dortmundzie? Często mają świetne mecze ale też niestety wtopy.
Taki zespół a jednak zawsze czegoś im brakuje.
1
@justfootball Pewnie jakaś gorąca mamuśka z okolicy.
0
Messi Cou i Fati to pewniaki na mecz z Realem,kto czwarty?
Na pewno Griezmann nie powinnien powąchać murawy. Prawa strona będzie bardzo ważna bo wiemy jak gra Marcelo a w dodatku jest on bez formy, trzeba to maksymalnie wykorzystać.
Ja osobiście dał bym szansę Pedriemu,świetne ostatnie mecze. W drugiej połowie znowu wpuścić Dembele żeby łapał dalej pewność siebie.
Najbardziej martwi mnie prawa strona obrony Roberto jak zwykle, przeciętnie a Dest musi jeszcze trochę popracować.
28
Dembele już więcej zrobił niż Griezmann w tym sezonie.
2
Nie miejcie pretensji do Pique bo pewnie myślał zgodnie z przepisami że dostanie tylko żółtko.
6
Nie powinna być żółta w takiej sytuacji według nowych przepisów żeby nie karać podwójnie?
2
@AmigoBlancos Przyszedł dorosły który będzie z siebie robił tego poważnego. Żartować można że wszystkiego.
4
Jeszcze jakieś kilkanaście dni temu czytałem artykuł, że Dariusz sporo schudł, cieszyło mnie to bo przywiązałem się do tego aktora i myślałem właśnie że dzięki temu sporo wydłuży sobię życie a tu taka wiadomość. Naprawdę szkoda mi go.
Niestety coraz więcej znanych nam ludzi będzie odchodzić, więc nie ma co się smucić i trzeba mieć nadzieję że trafili do lepszego miejsca.
0
@zadafcb Nad czym głosowali?
0
@19cukier48 Nie wiem jak w tej Fifie ale nagrody za futa się dostawalo po kilku dniach, chyba w czwartek.
9
Super rosołek wszedł a za chwilę wjadą schabowe na stół. A wy pewnie jakieś sushi i homary, nawet mi was nie żal.
24
@cules96 Lewica i hipokryzja jakoś mnie to nie dziwi.
3
G2 miażdży na drugiej mapie Gen już 2:0. :)
12
Nyom pełen szacunku,trzymajcie mnie bo wyjdę z siebie.
1
@brains Stegen wróci i on musi grać bo jest po prostu lepszy w każdym aspekcie sztuki bramkarskiej.
0
@pax Faktycznie karny, na powtórkach podczas meczu chyba nawet nie pokazali stóp piłkarzy.
1
@pax Nie wiem czy uzasadniony bo wyglądało na powtórkach że gościu upada przed kontaktem.
2
@BarcaInfo Ale ja wiem, nie istniał.
0
@Janiama De Jong moim zdaniem nie zagrał najgorzej. Mówisz że Griezmann gra słabo już czwarty mecz z rzędu (zgadzam się) ale ty go w poprzednich meczach broniłeś. Co za hipokryzja.