0

Czemu nie z pierwszej ...

0

Niestety spalony

1

@Survier Ci panowie "eksperci" uważali Griezmanna za świetny transfer... . Jako dziennikarzy ich lubię ale ekspertami są żadnymi.

1

Ale zwróć uwagę jaką pracę wykonał Robert xD

4

Już drugi raz w przeciągu dwóch dni widzę jak gościu jeździ autem i z megafonu puszcza tekst : Wyłącz telewizor włącz myślenie albo odtwarza słynną wypowiedź Morawieckiego o odwrocie wirusa.
Takich ludzi to ja szanuje

0

Hahahaha czyli jednak nie ma sensacji i Szachtar zdobył komplet punktów.

0

Wracam ze spaceru z psem a tu taki wynik.
Niedawno zmęczony z roboty wróciłem bez humoru a tu od razu Realik samopoczucie poprawił. Hahah

2

@GIGAKOKS Ostatni dzień tutaj pracujesz, wrócę tylko z narady i wylot,nierobie jeden. !!!

3

Griezmann ładnie dzisiaj klaskał na trybunach, nawet lepiej od Zidana.
Francuzi wiedzą jak pomóc drużynie.

1

Griezmanna trzeba się jak najszybciej pozbyć, tylko kto by go chciał kupić i za ile. Ja bym sprzedał nawet za 60-70mln.

2

@Tales_Omletu I bez lewego, Marcelo zawsze przeciętnie w obronie a teraz jeszcze bez jakiejkolwiek formy. Autostrada na bokach.

2

Co się dzieje w tym Dortmundzie? Często mają świetne mecze ale też niestety wtopy.
Taki zespół a jednak zawsze czegoś im brakuje.

1

@justfootball Pewnie jakaś gorąca mamuśka z okolicy.

0

Messi Cou i Fati to pewniaki na mecz z Realem,kto czwarty?

Na pewno Griezmann nie powinnien powąchać murawy. Prawa strona będzie bardzo ważna bo wiemy jak gra Marcelo a w dodatku jest on bez formy, trzeba to maksymalnie wykorzystać.

Ja osobiście dał bym szansę Pedriemu,świetne ostatnie mecze. W drugiej połowie znowu wpuścić Dembele żeby łapał dalej pewność siebie.
Najbardziej martwi mnie prawa strona obrony Roberto jak zwykle, przeciętnie a Dest musi jeszcze trochę popracować.

28

Dembele już więcej zrobił niż Griezmann w tym sezonie.

2

Nie miejcie pretensji do Pique bo pewnie myślał zgodnie z przepisami że dostanie tylko żółtko.

6

Nie powinna być żółta w takiej sytuacji według nowych przepisów żeby nie karać podwójnie?

2

@AmigoBlancos Przyszedł dorosły który będzie z siebie robił tego poważnego. Żartować można że wszystkiego.

4

Jeszcze jakieś kilkanaście dni temu czytałem artykuł, że Dariusz sporo schudł, cieszyło mnie to bo przywiązałem się do tego aktora i myślałem właśnie że dzięki temu sporo wydłuży sobię życie a tu taka wiadomość. Naprawdę szkoda mi go.
Niestety coraz więcej znanych nam ludzi będzie odchodzić, więc nie ma co się smucić i trzeba mieć nadzieję że trafili do lepszego miejsca.

0

@zadafcb Nad czym głosowali?

0

@19cukier48 Nie wiem jak w tej Fifie ale nagrody za futa się dostawalo po kilku dniach, chyba w czwartek.

9

Super rosołek wszedł a za chwilę wjadą schabowe na stół. A wy pewnie jakieś sushi i homary, nawet mi was nie żal.

24

@cules96 Lewica i hipokryzja jakoś mnie to nie dziwi.

3

G2 miażdży na drugiej mapie Gen już 2:0. :)

12

Nyom pełen szacunku,trzymajcie mnie bo wyjdę z siebie.

1

@brains Stegen wróci i on musi grać bo jest po prostu lepszy w każdym aspekcie sztuki bramkarskiej.

0

@pax Faktycznie karny, na powtórkach podczas meczu chyba nawet nie pokazali stóp piłkarzy.

1

@pax Nie wiem czy uzasadniony bo wyglądało na powtórkach że gościu upada przed kontaktem.

2

@BarcaInfo Ale ja wiem, nie istniał.

0

@Janiama De Jong moim zdaniem nie zagrał najgorzej. Mówisz że Griezmann gra słabo już czwarty mecz z rzędu (zgadzam się) ale ty go w poprzednich meczach broniłeś. Co za hipokryzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?