Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dr Jong zagra dziś bardzo dobry mecz jak zwykle kiedy nie ma Busqetsa koło niego.
3
@puyol_presidend5 To też jest ważne. Są też inne poważne pytania.
Czy ojciec powinnien mieć głos w sprawie swojego dziecka?
Gdy ojciec będzie chciał aborcji a matka nie to nie będzie pociągany do płacenia alimentów?
0
W Polsce dokonuje się około 1000 legalnych aborcji. Jak myślicie ile dałoby się ich uniknąć gdyby państwo poważnie pomagały takim kobietom?
Ja myślę że spokojnie ponad połowę.
Tędy droga, nie zakazywać tylko zachęcać.
Dla mnie aborcja jest naprawdę koszmarnym aktem wobec dzieci chorych,jest to selekcja jaką robili najgorsi ludzie w historii świata ale też domyślam jak czują się matki pozostawione bez pomocy.
1
@Barca1992 Trzeba się śmiać, śmiech to zdrowie.
0
@NeroTFP Do drugiego gola dla Realu to my byliśmy lepsi, szczególnie w pierwszej połowie.
0
@Janiama Biegają piłkarze których wybiera trener a trenera wybiera zarząd. Dziękuję za uwagę.
0
Nareszcie, szkoda że tak późno. Trzeba zacząć nowy lepszy rozdział.VeB!!!
5
@ksobi paskudny.
0
@PanPatrykk Bardzo trafne spostrzeżenie.
11
Komentarz usunięty
2
@Ratamahatta Mimo że mam inne zdanie to Cejrowski wierzy w swoje poglądy i trwa przy nich. Szacunek mu się należy.
0
@tristan87 Tylko że ten który o tym zdecydował ma to w dupie i wirus dotknie tych protestujący,tak naprawdę sami sobie robią na złość.
1
@RobsonPL Te kilkanaście tysięcy nielegalnych całkowicie potępiam bo są tylko z powodu braku brania odpowiedzialności u Rodziców za swoje czyny.
3
@Rewolucja123 Bardzo Dobrze
7
PiS rozwala Polskę od 5 lat i dotyka to wszystkich ludzi a ci reagują jak temat zszedł na aborcję która dotyczy około 1000 Matek rocznie.
1
@IronSanHybrid Stare ale nadal dobre.
0
@pax Wydaję mi że teraz chcą wywołać wszystkie burzę które by nadeszły z pewnością i oczekują że wszystko ucichnie do następnych wyborów,znowu przekupią ludzi jakimś plusikiem i będą nadal na stołkach.
Mam wrażenie że mają gdzieś że sytuacja jest tragiczna bo im tak guzik zrobią.
0
@NGTRX Godek mówiła że konfederacja idzie w inną stronę niż ona.
4
@panczo Dla mnie kwestię światopoglądowe są drugorzędne najbardziej interesują mnie kwestię gospodarcze dlatego nadal będę głosował na konfederację.
9
Kilka dni temu pisałem sprzeczne rzeczy z moim poglądami na temat aborcji żeby sprawdzić reakcję użytkowników.
Naprawdę smutno się robi człowiekowi jak ludzie tak potrafią zaatakować i obrażać drugą osobę tylko dlatego że ma inny światopogląd.
Na tak poważne tematy trzeba podejść na spokojnie i z szacunkiem do drugiej osoby.
Moim zdaniem jest to najtrudniejszy i najbardziej kontrowersyjny temat światopoglądowy jaki może istnieć.
PiSowi chodziło tylko o to aby odwrócić uwagę od problemów dotykających większość Polaków. Jak widać znowu im się to udało.
Osobiście nie jestem zwolennikiem aktualnego stanu po oświadczeniu TK ani nie jestem zadowolony jak mi skrajna Lewica mówi o aborcji na życzenie w każdej sytuacji.
Osobiście głosowałem na Bosaka tylko i wyłącznie z racji że należy do partii w której istnieje skrzydło wolnościowe gospodarczo.
Bosak jest radykalny w temacie aborcji, mi się to nie podoba a ta jego słynna wypowiedź jest strzałem w kolano całej konfederacji.
46
@Janiama Jakieś argumenty za tym że ich program gospodarczy to utopia?
8
@Jordi10 Za to co zrobił w meczu z Celtą,degradacja do 3 ligi. Ramos wjeżdża w niego a ten Aspasowi żółtko wlepia xD
1
@Serek Oba te seriale są wybitne moim zdaniem. Osobiście więcej oglądam kiepskich, oczywiście starsze sezony ale miodowe też czasami wlatują.
0
@FC1899Barca z mordy podobny do Desta na tym ujęciu.
0
@masa11 Nie powiesz mi że karny przy 1:1 nic by nie zmienił...
0
@Uukasz_93 Karny dla Realu zasłużony. Dla nas też powinien być po faulu na Messim i całkiem możliwe że druga żółta.
2
Nie zapomnijmy o tym że powinniśmy mieć karnego i może drugą żółtą dla Casemiro.
Wtedy gra wyglądała by pewnie inaczej.
Nie zmienia to faktu że graliśmy słabo po drugim golu Realu.
3
Neto i Dest najlepsi u nas.
1
@kewin Raz się od niego odbiła po podaniu Dembele
1
Za chwilę hejterzy się uaktywnią . Będą sprzedawać i kupować Wszystkich i zwolnią trenera po pół roku kadencji.
A ja będę się śmiał. Nie odbierajcie mi tej przyjemności