1

@brains Stegen wróci i on musi grać bo jest po prostu lepszy w każdym aspekcie sztuki bramkarskiej.

0

@pax Faktycznie karny, na powtórkach podczas meczu chyba nawet nie pokazali stóp piłkarzy.

1

@pax Nie wiem czy uzasadniony bo wyglądało na powtórkach że gościu upada przed kontaktem.

2

@BarcaInfo Ale ja wiem, nie istniał.

0

@Janiama De Jong moim zdaniem nie zagrał najgorzej. Mówisz że Griezmann gra słabo już czwarty mecz z rzędu (zgadzam się) ale ty go w poprzednich meczach broniłeś. Co za hipokryzja.

0

Granie w Fife 21 mnie tak nie wku.... jak Getafe i ten Nyom.

1

@jedrek7000 A mówią że obrazki nie mówią.

3

Bycie sympatykiem Getafe to jak kibicowanie Legii Warszawa.

0

No właśnie, trzeba się zastanowić najpierw a potem najeżdżać na piłkarza.

2

Sędzia miał bardzo trudno bo piłkarze się szybko do siebie zbliżyli. Po to jest VAR PANOWIE Komentatorzy.

0

Znowu to samo...

0

Co za symulka perfidna, po co komu var...

1

@Fetta Wolę takiego co próbuję niż takiego co znika w meczu a pojawia się tylko po to by zmarnować setkę (Griezmann)

0

Dembele można jeszcze usprawiedliwić przez brak rytmu (nie bronię go,gra tragicznie) ale Griezmann toż to nieporozumienie totalne.

0

@DonAndrzejos Co pan chcesz od Busiego, nawet dobrze sobie radzi.

1

Griezmann od razu do odstrzału,Dembele dać jeszcze 15 minut po przerwie i lecimy panowie.

3

Dest to będzie kozak.

0

Dembele ładnie napędził akcje, mały plusik na jego konto.

1

Dembele przynajmniej stara się być aktywnym a Griezmann jak zwykle znika.

0

@Janiama De Jong jest młody i już zagrał wiele świetnych meczów u nas a Griezmann miał jakieś marne przebłyski. Francuz przychodził jako gwiazda za gruby hajs a Frenkie jako przyszłość.

0

Nie dość że walkower w meczu z Juve to jeszcze odjęli Napoli jeden punkt.
Co sądzicie o tej sytuacji?

10

4

Włosi cieniutko dzisiaj, a my niestety jeszcze gorzej. Graliśmy z zespołem , który nie nawiązuje do swoich najlepszych lat w żaden sposób. My się cieszymy z remisu, naprawdę tragedia. Nie umiemy przytrzymać piłki, rozegrać na spokojnie tylko te chaotyczne kontry po błędach przeciwników. W obronie nie lepiej, gdyby przeciwnikiem były Niemcy czy Francja to mecz by się skończył po 10 minutach. Ciężko będzie nawiązać walkę na następnym turnieju.
I ci eksperci w studiu robiący z Włochów potęgę piłkarską, cieszą się z remisu a przyjdą poważne mecze i będzie płacz, analizowanie i wyciąganie wniosków.

0

@VenoM U mnie 700 stów przepadło, stawiane za dyszkę.

0

Przez to spokojne spotkanie kupon poszedł się ... Jak zwykle ostatni mecz, brakło jednej bramki Hiszpanii.

0

Ale Hiszpania gra pressingiem, Szwajcarzy nie mogą wyjść z połowy własnej połowy.

9

@PIWOSZ89 Bądź pan mężczyzną i pokaż co potrafisz.

2

@emeu oj tak.15 znaków

11

Te krótkie spódniczki dodają plus sto do atrakcyjności zawodniczkom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?