Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mitch_Atleta Ludzie w tym kraju nie rozumieją że nie patrzy się na to co politycy mówią tylko na to co robią.
Tutaj prosty fakt jak bardzo Macron nienawidzi Rosji :D
https://www.money.pl/gospodarka/lng-z-rosji-glownym-odbiorca-w-europie-jest-francja-7126476393933632a.html
1
@misterio Masz zawsze trzecią opcję nie zapraszać zbrodniarza do siebie, nikt przyszłemu kanclerzowi nie kazał przylizywać się do USA. Dopóki Netanjahu nie odwiedzi Niemiec. Mogli zachować neutralność w konflikcie pomiędzy USA a Trybunałem.
0
@misterio No właśnie to że jak tak bardzo Niemcy boją się sankcji to równie dobrze Trump może im wszystko sankcjonować dopóki nie zrobią tego czego chce.
5
@Aragorn33 Nie rozumiesz że Kanclerz z własnej inicjatywy zaprasza do siebie zbrodniarza i ma WYBÓR nie zapraszając do siebie? Dziwne że np taka Dania potrafi sie sprzeciwić, ciekawe nie?
5
@misterio Czyli w Niemczech rządzić będzie Trump według twojej logiki bo przecież będą bać się sankcji xD
Po drugie gdybyś potrafił dodawać 2+2 to byś wiedział że przyszły kanclerz niemiec w sprawie Netanhaju zrobił to z własnej inicjatywy a nie bo się bał Trumpa
@Aragorn33 tak tak wszystko wina Trumpa nawet jak polityk z własnej inicjatywy zaprosi zbrodniarza xD
17
@michal26 Zaraz wyborcy platformy ci udowodnią że to wina Trumpa :D
1
@blakkudium z 5-10mln dałoby radę zarobić na nim
0
@Mitch_Atleta Guardiola ogarnie sprawy rodzinne, wróci Rodri, zrobią zakupy to i wrócą do wygrywania.
0
@krol211 Po pierwsze to potrzebujemy taniego dobrego grajka, bo nie patrząc na kwotę transferową to najlepszy byłby Musiala.
0
@ViscaelBarca2007 Najlepiej byłoby wypożyczyć Doku bo chłop ma strasznie niską pensję.
2
@GeneralXavi Newcastle może sobie wołać ile chce za niego bo jest deficyt na 9 i chłop jest w wysokiej formie, druga sprawa to nas nie stać na ten transfer w tym roku i nie wiadomo czy i w przyszłym również.
2
@GeneralXavi raczej droższy ten Isak https://www.goal.pl/transfery/alexander-isak-newcastle-united-nowa-wycena/
@AlwaysBlaugrana Na ten moment to tylko David z Lille
1
@Tomaszekkkkk Za dobrze wykonaną robotę w 2023r dostanie od Tuska jedynkę na podlasiu w wyborach w 2027r :P
4
@michal26 Sporo osób starszych na widowni a ponoć z Konfy sie wyrasta :P https://i.imgur.com/8tnc9ac.png
0
@Trojanek23 Pamiętaj żeby zmienić nazwisko na Owsiak inaczej nie masz szans dorwać gościa.
0
@prokofiew Na budowie to co drugi przychodzi nawalony do roboty :P
0
@AlexDark00 Kounde ma kontrakt do 2027r, priorytet to Yamal, Inigo, Fort i Bernal.
2
@kuz Podpisali nowe kontrakty z Pedrim, Gavim, Araujo i Cubarsim
0
@Ojciec5tkidzieci nie działa link tutaj wrzuć lepiej https://imgur.com/upload
1
@macio_944 Negreira robi teraz na dwa etaty w LM i La Lidze :D
2
Atleti przy tym terminarzu może w PK wystawi rezerwy :D
0
@Arcybiskup W tym sezonie to my lepiej gramy na wyjazdach niż u siebie akurat :P
0
Liverpool, Arsenal, Atleti i PSG po drugiej stronie tabelki, lepiej być nie mogło :P
0
@michal26 Ja tam uważam że gościa z Konfy powinni wywalić bo to już drugi jego taki odpał, a kluczową personą to on nie jest. Gość to drugi Kierwiński.
0
@jacobFCB a najlepsze że mówi to w tym czasie gdy w takim OpenAI połowa Polaków pracuje :D
1
@jacobFCB Ogólnie Polacy powinni sie właśnie skupić na swojej produkcji w kontekście technologii, AI i wojskowości, mamy topowych specjalistów na świecie a nie potrafimy tego wykorzystać.
4
@Krzty Bo to rzadki widok w Polskiej reprezentacji :D
0
@Bykunn To samo pewnie pisałeś że Konfa nigdy 10% nie przekroczy :)
2
@Bykunn Wynki Konfy pokrywa się z % na Mentzena więc tutaj to jest akurat logiczne bo Sławek robi póki co najlepszą kampanię na prezydenta
0
@ProMILs Gdybyś im tyle za niego naliczył to by Lenglecik siedział w Barcelonie do 2027r.