Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Toni Fernandez wciąga Fatiego i Fermina razem wziętych
0
@Faro Przecież Flick sam chciał żeby Fati został w Barcelonie wiec argument słaby
2
@macio_944 Szluga poszedł jarać
4
@FCB24 Słupek ma psychikę? :D
1
@blakkudium Jest jeszcze nadzieja :D
0
@takisobiektos Podobne nie oznacza tych samych, a prawnie ma to ogromne znaczenie
0
@Bobo25 Mogli sprzedać mniej krzesełek za mniejsze wpływy, tak naprawdę nie znamy szczegółów umowy.
9
@Kgorecki2500 @Luciano99 Dałby wszystkim piłkarzom umowy zlecenia poniżej minimalnej i by problem z FPP znikł w jedno okienko
0
@Filipem Dla nas nie ma lepszej opcji w tym momencie na tej pozycji i w tej cenie
0
@Kgorecki2500 Deficyt na poziomie 300mld więc nie ma z czego :D
1
@blakkudium Jak dla mnie to wygląda za pięknie.
6
@Luciano99 Wie że jak wyleci z fcbarca.com to u ciebie zawsze jakąś fuchę dostanie.
5
@Ojciec5tkidzieci Chyba jakaś koalicja Pisformy Obywatelskiej się robi :D
3
@Kgorecki2500 Gryffindor - odważni i mężni i oszukują na punktach
0
@Gall Wyborcy PISu to są bardziej zmanipulowani niż fanatyczni
8
@D10SLEO PO ma najbardziej fanatycznych wyborców ze wszystkich partii więc nie ma co się dziwić.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,31580771,po-bardziej-fanatyczna-niz-prawo-i-sprawiedliwosc-elektorat.html
1
@norbi77 Shogun i Dzień Szakala dobre seriale
0
@D10SLEO Fati to samo u nas
0
@Krzysztof1987 ale właśnie o to chodzi że dopóki nie gramy na CN to mamy roczne straty rzędu 100 mln i nie mówię tu o wpływach z tytułu nowego stadionu tylko samego powrotu, jeżeli jesteśmy na minusie w FPP na poziomie 80-90 to ma to znaczenie ogromne bo wychodzimy 1:1 w FPP
0
@Commando Żeby Sławek wygrał to Nawrocki musiałby się wywalić w pierwszej rundzie.
1
@macio_944 Widzisz idealny przykład że Lato > Zima :D
0
@fcbfan1993 Na twoje nieszczęście byłem w listopadzie u doradcy podatkowego znam te mechanizmy
0
@fcbfan1993 Widzisz i nawet nie masz pojecia o czym piszesz.
https://www.bankier.pl/smart/czy-mozna-uniknac-skladek-zus-zakladajac-spolke-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia
0
@fcbfan1993 A jak myślisz czemu najwięksi siedzą na spółkach?
0
@Krzysztof1987 Ale ta strata 100mln to jest co sezon byku a nie na 10 lat
0
@draxidox Dlatego lepiej wtedy na spółkę zoo przejść, wtedy Zusów nawet nie trzeba płacić.
0
@Jonyx Bo ludzie zapominają że nie gramy na CN tylko na Montjuic które generuje nam ponad 100mln rocznie mniej.
1
@marcin62 Później będą się dziwić że grupy przestępcze i mafie będą powstawać :D
1
@tbas Dlatego to kwestia czasu jak duże sklepy zaczną tak robić.
0
@tbas Wrócą to na pewno tylko nie wiadomo kiedy bo technologia wywali ludzi pracujących na kasie i sklepy będą 24h na dobe 7 dni w tygodniu