2

Toni Fernandez wciąga Fatiego i Fermina razem wziętych

0

@Faro Przecież Flick sam chciał żeby Fati został w Barcelonie wiec argument słaby

2

@macio_944 Szluga poszedł jarać

4

@FCB24 Słupek ma psychikę? :D

1

@blakkudium Jest jeszcze nadzieja :D

0

@takisobiektos Podobne nie oznacza tych samych, a prawnie ma to ogromne znaczenie

0

@Bobo25 Mogli sprzedać mniej krzesełek za mniejsze wpływy, tak naprawdę nie znamy szczegółów umowy.

9

@Kgorecki2500 @Luciano99 Dałby wszystkim piłkarzom umowy zlecenia poniżej minimalnej i by problem z FPP znikł w jedno okienko

0

@Filipem Dla nas nie ma lepszej opcji w tym momencie na tej pozycji i w tej cenie

0

@Kgorecki2500 Deficyt na poziomie 300mld więc nie ma z czego :D

1

@blakkudium Jak dla mnie to wygląda za pięknie.

6

@Luciano99 Wie że jak wyleci z fcbarca.com to u ciebie zawsze jakąś fuchę dostanie.

5

@Ojciec5tkidzieci Chyba jakaś koalicja Pisformy Obywatelskiej się robi :D

3

@Kgorecki2500 Gryffindor - odważni i mężni i oszukują na punktach

0

@Gall Wyborcy PISu to są bardziej zmanipulowani niż fanatyczni

8

@D10SLEO PO ma najbardziej fanatycznych wyborców ze wszystkich partii więc nie ma co się dziwić.
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103087,31580771,po-bardziej-fanatyczna-niz-prawo-i-sprawiedliwosc-elektorat.html

1

@norbi77 Shogun i Dzień Szakala dobre seriale

0

@D10SLEO Fati to samo u nas

0

@Krzysztof1987 ale właśnie o to chodzi że dopóki nie gramy na CN to mamy roczne straty rzędu 100 mln i nie mówię tu o wpływach z tytułu nowego stadionu tylko samego powrotu, jeżeli jesteśmy na minusie w FPP na poziomie 80-90 to ma to znaczenie ogromne bo wychodzimy 1:1 w FPP

0

@Commando Żeby Sławek wygrał to Nawrocki musiałby się wywalić w pierwszej rundzie.

1

@macio_944 Widzisz idealny przykład że Lato > Zima :D

0

@fcbfan1993 Na twoje nieszczęście byłem w listopadzie u doradcy podatkowego znam te mechanizmy

0

@fcbfan1993 A jak myślisz czemu najwięksi siedzą na spółkach?

0

@Krzysztof1987 Ale ta strata 100mln to jest co sezon byku a nie na 10 lat

0

@draxidox Dlatego lepiej wtedy na spółkę zoo przejść, wtedy Zusów nawet nie trzeba płacić.

0

@Jonyx Bo ludzie zapominają że nie gramy na CN tylko na Montjuic które generuje nam ponad 100mln rocznie mniej.

1

@marcin62 Później będą się dziwić że grupy przestępcze i mafie będą powstawać :D

1

@tbas Dlatego to kwestia czasu jak duże sklepy zaczną tak robić.

0

@tbas Wrócą to na pewno tylko nie wiadomo kiedy bo technologia wywali ludzi pracujących na kasie i sklepy będą 24h na dobe 7 dni w tygodniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?