1

@BobSwagger Salah zmiennikiem? Gość ci się na pewno nie zgodzi. W Barcelonie B jest Toni na tą pozycję i lepiej dawać minuty jemu.

0

@Kgorecki2500 Różnica między tymi co wrzuciłeś ty a @BORO_12 to pamięci GDDR6 i GDDR6X te drugie są lepsze i dają kilka fpsów więcej ale nieznacznie

1

@ozi909 W gierkach tyle

1

@cules100pro Grzyb na murawie, przeciekający stadion, prześwity na zewnętrznej elewacji stadionu itd

@Gomess powrót na sezon 2025/26 to jest akurat pewny

0

@Gall Nie wprowadzą, w tym roku bez szans tak samo w 2026r bo musieliby już ustawę wprowadzić w tym roku a w 2027r mamy wybory więc pewnie banda Tuska znowu będzie karmić swoich wyborców przed wyborami że teraz to na pewno wprowadzimy te 60k wolnej ale jak będziemy rządzić :D

25

Cytując "... a gdy Real chce go zmienić, wszyscy są przeciwko" dlatego Real na spotkanie dotyczące zmian nawet się nie zjawił xD. Carlo to chyba na fentanylu jest bo nie kontaktuje :D

0

@lucca87 Kasa za Nico to zostanie przepalona na podwyżki dla naszych

2

@4drian0 Z tego wynika że GTA 6 powinni najpierw wydać na telefony :D

1

@Pedri16Future Casado jest zbędny akurat a to nasz jedyny nominalny defensywny pomocnik więc na rzeźników bym nie wpuszczał, lepiej niech Torre zagra.

2

Balde to kompletnie inny piłkarz w tym roku :P

20

@FCB24 Byku po fejkowym rożnym Real wygrał LM

7

Skład Realu: Łunin; Valverde, Asencio, Jacobo, Mendy; Tchouaméni, Modrić, Güler; Brahim, Rodrygo, Endrick i Alberola Rojas

Raczej bez szans dla Leganes

1

@vangoor Od dziecka jadał kebaby :P

1

@Arden A czytałem z miesiąc temu na la rambli że Juve nie ma pieniędzy xD

0

@fotohobby Ja tam nigdy nie byłem fanem tego typka zwłaszcza że to madryciak jest

1

@Kengo Za siurka dlatego ze słabymi laskami sie spotyka

3

@Benz z Espanyolem też się mieli przejechać

0

@Rupert_Haubica Jakie 20%? XD ta karta ma w testach po 4-5% lepszej wydajności a w niektórych gierkach nawet jest gorsza, obczaj sobie testu u liptona czy xkomie to zobaczysz. Te 20% to propaganda marketingowa zielonych tak samo jak z niby lepszym 5070 od 4090

0

@Rupert_Haubica ten nowe 50xx sa kompletnie nieopłacalne byku

7

@GeneralXavi Platformiarze chyba myśleli że wujek Biden Ukrainie za darmo kasę i sprzęt wojskowy dawał xD

0

@Konradowskyy Będziesz składać wniosek o tą rentę?

2

@Seledynowy Nie patrz na wydatki tylko na bilans transferowy, wydać możesz nawet miliard jeżeli zarobisz z 900mln.

0

@tbas Kanada zaraz po Meksyku transportuje najwięcej Fentanylu do USA dlatego cła dostali

0

@Coutinho007 Mogliby go wypożyczyć do lata, gość ma śmieszną pensję na poziomie 3mln euro więc na 6 miechów to jakieś 1,5mln euro

0

@CLS63AMG Jeszcze trzeba Oriola, Lengleta i Roque sprzedać

1

@Arden Najlepsze że po transferze Nico City jest w bilansie -102mln a United -142mln xD

0

@jakub1906 Lapcio to pewnie Rudigerowi coś do karmy wsypał dlatego mięśniówki dostał :D

36

Ale Picka wjedzie do gabinetu Szwagrów :D

0

@4Fabregas4 My mamy Casado i Bernala więc nam nie jest potrzebny

0

City musisz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?