0

@clyde Rychu Peja SuróFka :D

1

@tomek8756 Republikę wykupiłeś?

0

@Kondziubarca Akurat Barca z topowymi ekipami radzi sobie dobrze tylko z jaśkami słabo

0

@norbi77 Ci sami użytkownicy pewnie po zakupie Floppe mówili że Real nas rozjedzie w lidze.

5

@Kgorecki2500 Tusk z dobrą radą szkoda tylko że sam z tego nigdy nie skorzystał :D

4

@kamiVeB Prędzej Betis by zrobił 3:2

1

@arasz1819 Dałeś mu już followa?

3

@draxidox pchasz się w uśmiechnięty gips takimi postami :D

0

@Kazragore ja musze miejsce na dysku zrobić jeszcze :D

0

Jeszcze godzinka do premiery POE2

2

@norbi77 Ale właśnie o to chodzi że Jarkowi nic nie zrobią a cała akcja ze szczurkiem to prowokacja. Później się ludzie dziwią skąd pisowcy mają takie poparcie w wyborach, właśnie po takich akcjach gdzie platforma sama daje im darmowe paliwo.

2

@barca__rządzi Ogólnie to pokazuje że platfomiarze już nic nie mają na pisowowców skoro po roku czasu wszystko co znaleźli na karakana to danie w pysk typowi na co ten zasłużył :P

0

@Szklaner Tusk wybieram cię! - pis pis pis

2

@El Plutoninho Tygrysek vs Tarzanek

5

Póki co Zółwik powoli wygląda na najbardziej przepłacony darmowy transfer :P

0

Kylianek jest spoko xD

1

Ale jak szukali żeby madryciakom dać karnego xD

5

@maciar dowód to: "stary mówię ci"

2

@Ojciec5tkidzieci u mnie Tusk sobie wyrobił taką opinię że nie wierzę już w żadne jego słowo, dopóki nie zacznie działać to nie uwierzę

1

@mekston Fakty są takie że po rozmowie @Borneo z 4 kobietami Kamala przegrała wybory

1

@Filipem Pewne miejsce daje 11 pkt, 10 pkt to kwestia matematyczna i bilansu bramkowego

1

@Luciano99 trzeba było staremu nie mówić że masz internet zasilany na alkohol :P

2

@Marian_Pazdzioch patrząc na umowę z Felixem który miał zarabiać jakieś 1-2 mln a Tebas i tak zaliczył jako 8mln to nie dało rady

0

@PatrychoO Lewi zobaczą że zasięgów nie będzie to wrócą do Muska z płaczem ;P

2

@tbas Kurła chłopie tryplet to wygrana najważniejszych trofeów: La Ligi, LM i pucharu króla. Trochę wstyd że kibic Barcy tego nie wie. Druga sprawa to real jest 4 pkt za Barcą i ma zaległy mecz z Valencią gdzie będą mieć kocioł antyviniciousowy. My tam ledwo wygraliśmy tak przypominam.

0

Kolejny mecz Realu to wyjazd do Atalanty drużyny która nie przegrała i straciła tylko jedną bramkę xD

0

Żółwik to już psychiki nie ma w tym meczu, kompletnie obsrany xD

0

@JoeSatriani +4 + zaległy mecz mają z Valencią na wyjeździe

0

Nunez do grudnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?