4

@Ascend Jak w mieście rządzi Trzaskowski który opłaca taką hołotę to się nie ma co dziwić że policja nic nie robi.

0

@BartqRKO nie martwa tylko stanie się feministką narzekającą na patriarchat :D

0

@13th Jak dla mnie ten zwiastun dużo słabszy od tego z trójki

3

@mindbender84 no to jest ewidentnie najgłupsza grupa społeczna w tym kraju

9

@ObiwanKenobi Albo jak Tusk krytykuje Ostatnie Pokolenie a jego parobek Trzaskowski daje im dotacje xD

4

@Nightraider Shrek miał chatę z hektarami terenu na bagnie i Fiona na to poleciała :P

0

@MichuZ44 Z brodą jadłeś czy bez?

0

@reloaded za Ding Donga mamy Bernala

8

Najlepiej to się De Jong zachował przy trzeciej bramce bo po prostu nie przeszkadzał :P

0

Araujo powinien wejść za Cubarsi

3

@Luciano99 Walczył w Wehrmachcie :P

1

@Matan_Zajcev Tylko że ci amerykanie za miesiąc nie będą rządzić

0

@blakkudium Gol imienia realu madryt

19

@J4no Rudzielec tym ruchem sam się przyznał że TVN to jego propagandówka :P

0

@Wasacz_ Już to widzę jak Tusk blokuje amerykańskiego inwestora, Unia już próbowała blokować transakcję pomiędzy Activision i Microsoftem i odnieśli klęskę.

0

@Lucerfi Tu i tak Tuskowi to nic nie da bo ponoć już się dogadali odnośnie transakcji a prawo nie działa wstecz druga sprawa to anwet jeśli jest masa sposobów aby ominąć to rozporządzanie bo szanujmy się Warner Bros ma gigantyczne straty więc i tak musi to sprzedać a innych inwestorów nie ma.

1

@Szakalaka12369 Właśnie ta "logika" jest śmieszna, najpierw wprowadzają limity i ograniczenia, robią rygorystyczne zasady produkcji żywności żeby później sprowadzać żywność z Ukrainy i ameryki południowej gdzie te zasady nie obowiązują xD

1

@Encore miał Real na kuponie

0

@FanBarcy22 ekstraklapy nie oglądam :P

6

Fatalny jest dzisiaj Marciniak

1

@Rust_Cohle ale z tymi spalonymi to beka jeden nie widzi spalonych a drugi pokazuje których nie było xD

3

@Rust_Cohle Sędzia liniowy obstawił pewnie poniżej 1.5 :D

1

@Rust_Cohle dobry kurs na spalonego zwłaszcza że zagra Ofsajdappe

2

Gironie ewidentnie brakuje Erica Garci i to tak za 15mln :P

0

@Kazragore to tak jak ja 6h tylko po dropy wpadłem xD

0

@Kgorecki2500 oni akurat pomagają tym bez wizy akurat :P

4

@mientusek1407 Lookman to nie ta pozycja xD

0

@Ptasior na Dmie będzie Bernal od przyszłego sezonu + jak Flick będzie chciał to można Kimmicha wziąć za free, na LO pewnie przyjdzie Valle, na ŚO Tah, zmiennikiem Lewego pewnie David, zmienników skrzydłowych to można wziąć ze szkółki czyli Daniego Rodrigueza i Toniego Fernandeza. Więc pozostaje tylko wydać siano na LS'a z topu

2

@Criss18Barca zwłaszcza że Rzeczpospolita Sorosa zawsze zaniża wyniki PISu i Konfy(https://ewybory.eu/sondaze/), raczej to nie wróży dobrze dla rycerzy uśmiechniętego stołu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?