Ryoumen
Dołączył/a: lipiec 2023
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Lionel_Messi10 Przecież to jest po bramce Erica
0
@Lionel_Messi10 Garcia i tak odejdzie jak nie teraz to w letnim okienku
2
@LeoMessiiBarcaPepa Pewnie kolega z madrytu :D
0
@partymaker maruda z la rambli :P
1
To nieźle Flick wyjaśniony xD https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15229718#comment-15229718
1
Ale mamy Karius Day dzisiaj xD
0
@kuz Teraz to raczej runda zimowa
0
Szczena to impostor xD
9
@Comentateiro Skoro cię ciekawi to sam mu dołożysz grosza i wyświetleń :D
0
@4drian0 Doliczając VAT to u nas 500-600zł :D
1
@vangoor Rumunia ma elektrownię
0
@CLS63AMG Ciekawe kiedy w Europie doczekamy się zniesienia tego całego ekoterroryzmu
7
@jowita wlazła na la ramble aż korki wywaliło z serwerowni :D
0
@Kgorecki2500 Przecież ekipa Trumpa ma ta wszystko po swojej stronie, od prezydenta po senat i izbę no i SN więc tam nawet prawa nie będa musieli łamać :P
1
@CLS63AMG Tusk tylko żartował z tymi konkretami a ta likwidacja funduszu kościelnego to wyjęta z kontekstu była ;P
1
@sergio5 Bo pewnie wolał Trumpa niż Harris na prezydenta :D
7
@Ptasior Paliwo jest po 5,19 a 1,44 to cena uśmiechu :D
5
@D10SLEO Ten rząd to chyba jednego dnia bez kompromitowania się nie potrafi przeżyć xD
0
@Arden Widać to było w meczu przeciw madryciakom gdzie gość przegrał wygrany mecz przez swoją głupotę
7
@Ojciec5tkidzieci Gość widzę popełnia ten sam błąd co w 2020r gdzie właśnie przez bycie chorągiewką stracił prezydenturę :D
2
@Tomason Z niego taki niezależny kandydat jak z Tuska wiarygodny polityk :D
1
@D10SLEO Widzę że cała platforma walczy o to żeby Trzaskowski zrobił Bronka 2.0
3
Komentarz usunięty
0
@pt9 Wiadomo, 9600 miejsc Vip będzie na nowy stadionie a sprzedali 475 więc sam sobie policz ile to %
1
Niezły prezent zostawił nam Biden na koniec kadencji https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,31615676,usa-naklada-limit-na-polske-ke-wyrazila-zaniepokojenie-jestesmy.html
xD
1
Słabe te drużyny ostatnio co maja w nazwie Real
1
@Derean Prędzej Garcia odejdzie niż Christensen, trzeba pamiętać że Inigo młody już nie jest a Araujo też jest szklany więc 4 ŚO musimy mieć.
@marcinbarca1984 Lenglet raczej nie wróci tylko zostanie w Atletico za 5-10mln
1
@Derean Inigo ma kontrakt do 2026r i pewnie odjedzie zwłaszcza że będzie miał 35 lat.
1
@BorzyKrzys Już go uśmiechnięci wyzywali od pisiorów czy jeszcze nie?
3
@Toretto Druga sprawa to równie dobrze możemy porównać sytację Araujo do Yamala. Widziałeś żeby Yamal robił szopkę z kontraktem? Chłop zarabia 5x mniej niż Araujo a jest o wiele lepszym piłkarzem z o wiele lepszym marketingiem a kontrakt ma też do 2026r. To samo jest zresztą z Gavim czy Pedrim.