13

@shinthps wpisz:
login: wpwelement
hasło: admin123

1

@michal26 Koalicja POPiSu znowu razem? No kto by się spodziewał :D

0

@Kamil01 Klub powinien mu dać podwyżkę do max 10mln brutto bo więcej niż Raphinha czy Kounde którzy są prawie zawsze dostępni i trzymają poziom gry nie mogą zarabiać mniej od Araujo który w ostatnim roku spędził na boisku może z 20-30% dostępnych minut.

1

@Faro Copa się rozpoczęło 20 czerwca a okienko masz od 1 lipca więc mogli tylko po zakończeniu COPA.

0

@Faro W Lato to on doznał kontuzji a kontuzjowanego nikt ci nie kupi

0

@VeB 1899 To jest wypożyczenie z obowiązkiem wykupu

1

@Pawlak1992 Tylko problem polega na tym że jak Araujo nie podpisze teraz nowego kontraktu to za pół roku z jego sprzedaży uzyskasz max 30 mln albo w 2026r odejdzie za darmo, to już lepiej go teraz sprzedać za 50mln i kupić ŚO.

0

@ViscaelBarca2007 Przykład Lengleta pokazuje że nie jest to prawda. 50% na pewno ktoś by dał skoro za Lengleta potrafili płacić po 10-12 mln pensji.

0

@Faro To już lepiej spróbować go sprzedać za 2 piłki i drwala z mcdonalda albo znaleźć klub co opłaci chociaż połowę pensji.

2

@Faro Oni nie mają nawet żeby mu 1/5 pensji płacić już lepiej go dać do Girony gdzie kase mają.

0

@marcin62 Przecież wiadomo że to nic nie da, jeden prosty VPN i omijasz limity dla młodych to nic trudnego. Bardziej starsi na tym stracą no i onlyfansiary

0

To niezły pan Czcionka xD

0

@cules100pro A co jest w tym takiego nieoczekiwanego?

0

@cules100pro Skoro sobie wyliczył to raczej powinien założyć że Tebas będzie nam robił pod górkę a wystarczyło sprzedać Garcie i żadnych dźwigni nie musiałby robić.

3

@AmigoBlancos Warto też dodać o jego genialnym stadionie za 1,8mld który nawet nie zarabia na ratę kredytu :D

0

@Kwiatek1899 To ile tych trypletów widziałeś w ostatnich latach?

0

@cules100pro Laporta jest winny temu że kupuje zawodników za 50 mln których ma problem zarejestrować dobrze wiedząc jaka jest sytuacja klubu.

0

@Messner 36 mln nie wygenerowałoby ci zasady 1:1.

15

Ogólnie to 470 sprzedanych krzesełek za 120 mln na 30 lat nie wygląda źle, Real za 80 sprzedał ponad 300 więc wychodzi podobnie.

0

@waletpl Vlahović to napastnik a napastnicy zawsze zarabiają dużo więcej niż obrońcy. W Juve tylko on zarabia więcej niż 9 mln.

17

@karolszymek Bo niemcom gazociąg rozdupcyli z ruskimi

0

@Blantozaur nom tak czy siak trzeba na testy poczekać zwłaszcza że niektórzy producenci mogą zwiększać lub zmniejszać niektóre parametry

0

@Blantozaur RTX 5090 ma 32GB, 5080 i 5070 ti 16gb oraz 5070 12gb

0

@4drian0 Też się zastanawiam nad zakupem 5080 lub 5070 ti

3

@Ojciec5tkidzieci Śmiszek pewnie zazdrosny :D

0

@blakkudium W szkółce mamy Noah Darvicha czy Guille Fernándeza a to lepsze opcje na pozycje Olmo bo to nominalni pomocnicy.

0

@blakkudium Szkoda bo za pół roku to go będziemy sprzedawać za max 5-10mln + jeszcze strata na półrocznej pensji dochodzi 3-4mln

2

@Irmscher10 mi się zdaje że to raczej ty nie masz pojęcia

1

@Faro Źle napisali nie że trzeba spłacić bo umowa z Lipskiem zostaje taka sama wiec na księgowość nie ma to wypływu tylko amortyzacja zamiast na 6 lat zmienia się w jeden rok czyli wychodzi 50mln+ 10mln pensji daje razem 60mln w FPP gdzie normalnie to 18mln

0

@tbas Christensen może tam grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?